دلگرم
امروز: جمعه, ۱۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب قطع عضو/ در خواب دیدن قطع عضو شدن
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب قطع عضو دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های قطع عضو در خواب را در دلگرم بخوانید .

قطع عضو در خواب نشانه چیست ؟

انواع تعبیر خواب قطع عضو شدن را در این صفحه از دلگرم بخوانید:

تعبیر خواب قطع عضو

 • دیدن قطع عضو در خواب به این معنی است که از یکی از عزیزانتان جدا خواهید شد.
 • شما احساس کنید تکه ای از شما به زور از شما گرفته شده است. شکسته خواهید شد و زمان زیادی طول می کشد تا خود را پیدا کنید. می دانید که این تصمیم برای هر دوی شما بهترین تصمیم است، اما از درد و اندوه شما کاسته نمی شود.
 • شما واقعا آسیب خواهید دید، به خصوص به این دلیل که شریک سابق شما به زودی پس از جدایی عشق جدیدی پیدا خواهد کرد. از خود خواهید پرسید که آیا آنها تا به حال شما را دوست داشته اند، زیرا به نظر می رسد همه چیزهایی که قبلا داشته اید اکنون فراموش شده اند.

تعبیر خواب قطع عضو دیگران

 • تعبیر این خواب این است که دوستتان را از دست خواهید داد.
 • اگر حس میکنید دوستتان در خطر است، سعی کنید او را آگاه کنید و به او هشدار دهید. اما او از رفتاری که میکنید آگاه نیست و با این کار میخواهد ارتباطش را با شما قطع کند.
 • شما تمام تلاش خود را می کنید تا به آنها نشان دهید که متاسفید و دیگر این کار را نخواهید کرد.
 • اگر در خواب دیدید که یکی از عزیزانتان قطع هعضو شده بود، تعبیرش این است که باید مراقب باشید. توجه داشته باشید که با چه کسانی رازهایتان را در میان می گذارید، زیرا آنها از صداقت شما علیه شما استفاده میکنند. همکارتان از محل کار یا دانشگاه زندگی تان را به خطر می اندازد، اما نه از روی کینه، بلکه برای اینکه خود را موفق تر و بهتر به دیگران نشان دهید.

تعبیر خواب قطع عضو حیوان

 • دیدن حیوانی که یکی از اعضای بدنش را از دست داده ، نمادی از مشکلات با آشنایان یا افرادی است که شما به سختی آنها را می شناسید. ممکن است بی دلیل در مورد شما غیبت کنند.
 • تعبیر این خواب بر اساس جزئیاتی است که به دنبال آن می آید. خواب با احساس ترس، نگرانی، درد، اندوه، ناراحتی و اضطراب همراه است.
 • . اگر قطع عضو در بیمارستان انجام شود که نماد یک دوره دشوار آینده است. با این حال، مشکلات برای مدت طولانی دوام نمی آورند، زیرا شما قادر خواهید بود با هر چیزی که زندگی پیش روی شما قرار می دهد کنار بیایید.

تعبیر خواب انجام عمل قطع عضو

 • تعبیر این خواب این است که تصمیمی خواهید گرفت که می تواند زندگی شما را به کلی تغییر دهد. احتمالا احساس می‌کنید که باید برای مدتی از افسردگی خلاص شوید تا شادتر باشید. این امکان وجود دارد که شغل، شریک یا محل سکونت خود را تغییر دهید. زندگی روزمره شما خسته و افسردتان کرده است.
 • در محل کار واقعا به خوبی با استرس مقابله نمی کنید و وضعیت مالی شما نیز خوب نیست. همه اینها بر سلامتی شما تأثیر منفی می گذارد. شما آگاه هستید که باید کاری را سریع انجام دهید. مهم نیست که چه کاری انجام می‌دهید یا این تغییر چقدر سخت به نظر می‌رسد، احساس خواهید کرد که کار درست را انجام داده‌اید.
 • قطع عضوی از بدن خود نمادی از ناامیدی است. احتمالا با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده موقعیت ناخوشایندی را تجربه کرده اید که نظر شما را در مورد آنها تغییر داده است. شما مطمئن نیستید که دیگر آن شخص را می شناسید یا نه. تصمیم می گیرید برای مدتی از آنها فاصله بگیرید اما ممکن است در نهایت هر ارتباطی را با آنها قطع کنید.

تعبیر خواب قطع عضو قسمتی از بدن

 • دیدن قسمتی از بدن قطع شده به این معنی است که دوستانتان از دشمنانتان نیز بدتر هستند. آن ها به شما دروغ میگویند و با شما صادق نیستند. آنها چندین بار ثابت کرده اند که دوستان وفاداری نیستند، اما در یک چشم به هم زدن به شما برای منافع شخصی خیانت می کنند. از خود بپرسید که چقدر به آن افراد اهمیت می دهید. این واقعیت که شما در تمام طول زندگی یکدیگر را می شناسید به این معنی نیست که باید آنها را به خاطر هر کار بدی که با شما انجام می دهند ببخشید.

تعبیر خواب قطع شدن دست

 • دیدن بازوی قطع شده در خواب به این معنی است که به خاطر یکی از عزیزانتان ضرر مالی خواهید دید. شریک خانواده شما احتمالا برای چیزی سرمایه گذاری می کند که نتیجه ای ندارد و از شما کمک می خواهد . حتی با وجود اینکه فکر می کنید آنها تنها مقصر این وضعیت هستند، با دلسوزی به آن ها کمک می کنید و به آنها پول قرض می دهید.

تعبیر خواب قطع شدن پا

 • دیدن پای قطع شده در خواب به این معنی است که باید سفری را که مدت ها پیش بینی می کنید به تعویق بیندازید. به دلایل منطقی نمی توانید به تعطیلات بروید که برایتان سخت خواهد بود. با این حال، نیازی به غمگین شدن نیست، زیرا فرصتی برای یک سفر کوتاه که مناسب شما باشد، پیدا خواهید کرد.

تعبیر خواب اندام تناسلی قطع شده

 • دیدن اندام تناسلی قطع شده در خواب به این معنی است که از ناتوانی جنسی می ترسید. احتمالا احساس می کنید که چیزی در زندگی جنسی شما درست نیست. اگر مدتی است که رابطه جنسی نداشته اید، فکر میکنید . احتمالا شما تمایلی به رابطه جنسی نداشته باشید یا تحت تأثیر شریک زندگی خود قرار بگیرید. به هر حال، ابتدا باید با معضلاتی در ذهن خود مقابله کنید.

 • هنگامی که قطع عضو به منظور جلوگیری از گسترش بیماری مانند قانقاریا، دیابت یا سایر مشکلات گردش خون انجام می شود، ناخودآگاه تان به شما می گوید که رفتار خود را نسبت به شریک زندگی خود تغییر دهید. سعی کنید خود را جای آنها بگذارید و از خود بپرسید که اگر با شما اینطور رفتار کنند چه احساسی خواهید داشت.
 • رویایی که در آن قطع عضو در نتیجه یک جراحت جنگی است، نماد یک سود مالی غیر منتظره است. این امکان وجود دارد که حقوقتان زیاد شود یا در قرعه کشی برنده شوید. با این حال، این کار را با قمار انجام ندهید، زیرا پول آسان را می توان به راحتی از دست داد.
 • اگر در خواب ببینید که بر اثر حمله سگ یا خرس دستتان قطع شده است، تعبیرش این است که شخصی در مورد شما غیبت می کند. شما به دلیل حرف ها یا اعمال خود توجه افراد بد را به خود جلب کرده اید و اکنون آنها سعی می کنند از روی سرگرمی به شما تهمت بزنند. با این حال، آنها در نیت خود موفق نخواهند شد، زیرا شما بارها ویژگی های خود را ثابت کرده اید.


یادآوری:اگر اخیرا در مورد قطع عضو صحبت کرده اید یا فیلم، برنامه تلویزیونی یا مستندی در مورد آن در تلویزیون تماشا کرده اید، این خواب نباید تعبیر شود.

تعبیرهای دیگر:

تعبیر خواب دست : دیدن دست در خواب چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب انگشت : ۷۲ نشانه و تفسیر دیدن انگشت های مختلف در خواب

تعبیر خواب پا : پای شکسته ، پای زخمی ، پای فلج در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits