دلگرم
امروز: شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۳ اوت ۲۰۲۲ میلادی
مایرا ورونیکا نامزد سابق و مدلینگ سام اصغری سکوت خود را شکست !
6
سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۷:۰۳
اولین واکنش نامزد سابق و مدلینگ سام اصغری بعد ازدواج سام و بریتنی دیدنی است .

مایرا ورونیکا مدل و شخصیت تلویزیونی ۴۱ ساله و دوست دختر سابق سام اصغری در واکنش به خبر نامزدی سام با بریتنی اسپیرز در مصاحبه‌ای به خبرنگار TMZ از سام اصغری حمایت کرده و گفته:‌

«من برای آن‌ها خیلی خوشحالم. سام موفق شد و به هدف زد» مایرا ورونیکا در ادامه گفته منظورش از این جمله، از لحاظ مالی نیست بلکه بریتنی هم موفق شده و به هدف زده. مایرا ورونیکا درباره شخصیت سام اصغری نیز صحبت کرده و او را یک مرد جذاب، دوست داشتنی و بسیار حامی معرفی کرده و گفته فکر میکند بریتنی با شخص درستی رابطه دارد ....

مایرا ورونیکا نامزد سابق و مدلینگ سام اصغری سکوت خود را شکست !
مایرا ورونیکا نامزد سابق سام اصغری

سام اصغری در سال ۲۰۱۵ و پیش از شروع رابطه‌اش با بریتنی به مدت ۱ سال با مایرا ورونیکا رابطه داشته است.

سام اصغری

او در ادامه تعریف و تمجیدهایش از اصغری گفت:

فکر می‌کنم او واقعاً در سخت‌ترین شرایط به بریتنی کمک کرد. او بسیار فهمیده و بسیار حامی است، من فکر می‌کنم این چیزی است که (اسپیرز) در آن زمان به آن نیاز داشت، این همان چیزی است که او هنوز به آن نیاز دارد.

من فکر می کنم که آنها کاملاً با هم تفاهم دارند. صادقانه بگویم که او (سام) به خوبی از همسرش مراقبت خواهد کرد، مهم نیست چگونه و از هر راهی که بتواند، این حمایت را برای بریتنی انجام خواهد داد. سام برای بریتنی مردی است که همیشه از او حمایت میکند و در کنار او خواهد بود.

مایرا ورونیکا

مایرا ورونیکا 41 ساله پیش از این در واکنش به خبر نامزدی سام اصغری و بریتنی اسپیرز گفته بود:‌

"سام موفق شد و به هدف زد"

بلافاصله بعد از این جمله منظورش را شفاف سازی کرده و گفته بود که منظورش از این جمله، از لحاظ مالی نبوده، چرا که بریتنی هم موفق شده و به هدف زده است و هر دوی آنها در این اتفاق برنده محسوب می شوند.

سام اصغری

نامزد یا دوست دختر سابق سام اصغری در پایان اظهارات خود به این نکته اشاره کرد که سام اصغری مرد خانواده است و به عقیده ی او پدر خوبی هم خواهد بود چرا که به دلیل داشتن قلبی مهربان، خودش را وقف فرزندش میکند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.2 از 5 (6 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است