دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب درفش/ دیدن درفش در خواب نشانه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب درفش دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های درفش در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب درفش

انواع تعبیر خواب درفش را در این صفحه مشاهده و مطالعه کنید:

 • دیدن درفش در خواب، نشانه بی عدالتی است. ممکن است کسی حق شما یا دوست یا اعضای خانواده را بخورد یا از نعمتی محروم شوید... شما به شدت احساس تنهایی می کنید زیرا کسی قدر شما را نمی داند و محبت تان دیده نمی شود. اگر حس میکنید هر کاری میکنید به در بسته می زنید، سعی کنید این کار را ترک کنید.

تعبیر خواب درفش و استفاده از آن

 • اگر درخواب ببینید که از درفش استفاده میکنید، تعبیرش این است که مهارت بزرگی را به دست خواهید آورد. دوست دارید روی خودتان کار کنید و دانش خود را ارتقا دهید. شما معتقدید یادگیری تنها راه برای زنده ماندن در دنیایی است که به سرعت در حال تغییر است. مافوق شما از آن قدردانی می کند و شما از کاری که انجام می دهید رضایت خواهید داشت و نشانه آن خواهد بود که در مسیر درستی هستید.
 • اگر درخواب دیدید که دیگران از درفش استفاده می کردند، تعبیرش این است که خوش شانس هستید، شما عادت کرده اید که به لطف افرادی که همیشه در خدمت شما هستند، زندگی را پشت سر بگذارید و به موفقیت برسید. شما بسیار مدبر و منطقی هستید و می دانید چه میخواهید و برای آن کار هم مسیر درست را می شناسید.

تعبیر خواب فروش درفش

 • فروش درفش در خواب به این معنی است که کار جدیدی را شروع خواهید کرد. احتمالا متوجه خواهید شد که کاری که انجام می دهید یا مطالعه می کنید نتیجه نمی دهد و متوجه خواهید شد که چه تجارت دیگری را شروع کنید. اما می دانید که تصمیم شما برای شما و خانواده تان بهترین است.

تعبیر خواب درفش خریدن

 • خریدن درفش در خواب به معنای کمک به کسی است. ما احتمالا در مورد یک نفر صحبت می کنیم که می خواهید به او آموزش دهید که به شما یا شخص دیگری وابسته نباشد. شما آماده هستید دانشی را که به دست آورده اید بدون غرور و ترس از به خطر افتادن موقعیتتان با آن شخص به اشتراک بگذارید.

تعبیر خواب درفش کادو گرفتن

 • اگر در خواب ببینید که درفش هدیه می گیرید، بیانگر آن است که شخص یا چیزی شما را ناامید می کند. متوجه خواهید شد که توقعات زیادی از آن شخص داشته اید و باید منطقی تر باشید. ولی درسی میگیرید که دیگر به راحتی به کسی اعتماد نکنید.

تعبیر خواب درفش کادو دادن

 • کادو دادن درفش به کسی در خواب به معنای ناامید کردن عزیزان است. ممکن است یک نفر از شما توقعات زیادی داشته باشد، اما شما نمی توانید آنها را برآورده کنید. این امر به ویژه در مورد جوانانی صدق می کند که معتقدند والدینشان می خواهند از طریق آنها جاه طلبی های خود را برآورده کنند.

تعبیر خواب درفش پیدا کردن

 • پیدا کردن درفش درخواب، به این معنی است که خوش شانس خواهید بود. در امتحانی که برای آن درس نخوانده اید قبول خواهید شد، یا احتمالا در شغلی که میخواهید استخدام می شوید. شما همیشه با تلاش و کوشش خود به همه چیز رسیده اید، به همین دلیل است که آن موقعیت برای شما شگفتی بزرگی خواهد بود.

تعبیر خواب درفش را گم کردن

 • اگر در خواب دیدید که درفشی را گم کردید، تعبیرش این است که اتفاق بدی برایتان رخ میدهد. بعد از دیدن این خواب بیشتر مراقب باشید. ممکن است برای مدت طولانی خود را برای چیزی آماده کرده باشید، اما باید از آن دست بکشید. احتمال دیگر این است که هنگام صحبت با گروه زیادی از مردم بدشانسی بیاورید یا در ملاء عام زمین بخورید. به هر حال، لازم نیست آن را به طرز غم انگیزی درک کنید، زیرا چنین چیزهایی برای همه اتفاق می افتد.

تعبیر خواب درفش دزدیدن

 • دزدیدن درفش در خواب به این معنی است که به دلیل حماقت دچار مشکل می شوید. ممکن است در با کسی که نمی‌شناسید درباره رئیس‌تان بدگویی کنید و انتقاد شما به او برسد. احتمال دیگر این است با کسی که بسیار قدرتمند و تاثیر گذار است بد شوید و او برای شما دردسر بزرگی درست کند.
 • اگر درخواب دیدید که دیگران درفش شما را می دردیدند، تعبیرش این است که بی عدالتی را تجربه خواهید کرد. همکارتان که به اندازه شما دانش یا تجربه ندارد ممکن است باعث پیشرفت شغلی شود. شما غرور زیادی دارید و نمی خواهید به هر ترتیبی غرورتان بشکند. اما به یاد داشته باشید لازمه شروع هر کاری شکستن خود است.شما باید آبدیده شوید تا به موفقیت برسید. هیچ کس یک شبه نمی تواند ره صد ساله را طی کند.

تعبیر خواب با درفش ضربه زدن

 • اگر درخواب دیدید که با درفش به جایی ضربه می زدید، تعبیرش این است که کسی از گفتار یا اعمال شما، تعبیر نادرستی می کند. ممکن است شخصی پیشنهاد شما را انتقاد تلقی کند و واکنش تندی نشان دهد. احتمال دیگر این است که شما کاری را انجام دهید که دیگران از آن خوششان نیاید و نظرات منفی در مورد آن دریافت کنید.

تعبیر خواب خراش دادن با درفش

 • خراش دادن چیزی با درفش نشانه حسادت است. یک نفر از اطرافیان شما ممکن است هر چیزی که شما رویایش را در سر می پروراندید را داشته باشد. این چیز می تواند یک شغل خوب، درآمد مناسب یا یک رابطه هماهنگ با عزیزشان باشد. به هر حال، با مسموم کردن خود با احساسات منفی، به چیزی که برای مدت طولانی در مورد آن خیال پردازی کرده اید، نخواهید رسید.

تعبیر خواب درفش و حمله با آن با کسی

 • این خواب به این معنی است که رقیبی دارید. ممکن است یکی از روی حسادت شما را خراب کند. این می تواند با زندگی شخصی یا حرفه ای شما ارتباط داشته باشد. احتمالا متوجه شده اید که چیزی در حال وقوع است، اما نمی خواهید به خودتان اعتراف کنید که دشمن دارید. شما باید از صحبت در مورد اسرار، ترس ها و برنامه های خود با افرادی که اخیرا ملاقات کرده اید اجتناب کنید.

تعبیر خواب درفش شکستن

 • اگر درخواب دیدید که درفشی را می شکستید، بیانگر آن است ذات خلاقانه ای دارید. شما مشکلی دارید که راه حلی نوآورانه می خواهد که به تنهایی نمی توانید به آن برسید. سعی کنید در مورد آن با فردی که به آن اعتماد دارید صحبت کنید زیرا آن شخص می تواند یک توصیه یا پیشنهاد مفید به شما بدهد. به این معنی است که شما مستعد تغییر همه ایده های خود هستید، حتی قبل از اینکه بخواهید آنها را عملی کنید. مسائل مربوط به اعتماد به نفس یا تجربیات بد گذشته ممکن است مانع حرکت شما شود. اگر خواب ببینید کسی از عمد درفش شما را می شکند، بیانگر آن است که آماج ناامیدی کسی خواهید بود.. بدترین کاری که در آن لحظه می توانید انجام دهید این است که جر و بحث کنید و هیزم به آتش بزنید. بهتر است منتظر بمانید تا آن شخص نظر خود را بیان کند و سپس با استفاده از حقایق توضیح دهید که شما دری نیستید که باید در آن بکوبد.
 • خوابی که در آن شخص دیگری را به طور تصادفی درفش را می‌شکند، به این معنی است که شاهد شرمساری کسی خواهید بود. ممکن است یکی از آشنایان شما کار نامناسبی بگوید یا انجام دهد.

تعبیر خواب درفش را پرتاب کردن

 • پرتاب کردن درفش درخواب به این معنی است که از چیزی دست می کشید. ممکن است انگیزه خود را از دست بدهید یا وارد «فاز تنبلی» شوید، به همین دلیل است که تمایلی به اتمام آن کار ندارید. به هر حال، اگر نمی خواهید با عواقب منفی غفلت خود مواجه شوید، باید در مقطعی به آن بازگردید.
 • اگر دیدید که شخص دیگری درفش را پرتاب کرد،، تعبیرش این است که بیهوده سعی می کنید محبوب خود را به چیزی متقاعد کنید زیرا آن شخص نمی خواهد به شما گوش دهد. ممکن است فکر کنید یکی از تصمیمات او اشتباه است، بنابراین آشکارا آن را خواهید گفت. با توجه به اینکه فرد مورد نظر با شما موافق نیست، کاری را انجام خواهد داد که معتقد است برای او بهترین است.

تعبیر خواب درفش کوچک

 • درفش کوچک در خواب به این معنی است که نیازی نیست که همیشه حس کنید که دیگران به شما نظر بدی دارند. ممکن است به خاطر شخص دیگری از چیزی محروم شوید، اما لازم نیست باور کنید که شخص مورد نظر مخالف شماست، بلکه می‌خواهد از این طریق به منافع و اهداف خود دست یابد.

تعبیر خواب درفش بزرگ

 • درفش بزرگ در خواب نماد بحث و جدل است. اگر یکی از شما دلسوزی و آمادگی برای سازش از خود نشان ندهد، بحث شما به یک درگیری جدی تبدیل خواهد شد. لازم است بدانید که فرد عاقل‌تر در این مورد اجازه می‌دهد همه چیز پیش برود، هر چند به این معنا نیست که شما باید برخلاف عقاید خود رفتار کنید. شما باید حد وسطی را پیدا کنید که هر دو طرف حداقل تا حدی از آن راضی باشند.

تعبیر خواب درفش جدید

 • درفش جدید در خواب به این معنی است که یک دوره مطلوب در مورد تجارت از شما انتظار می رود. شما بازدهی بیشتری نسبت به قبل خواهید داشت و در نهایت موفق خواهید شد برخی از تعهدات قدیمی را به پایان برسانید. خیلی خوب است که از دو ماه آینده برای برنامه ریزی برای آینده استفاده کنیم.

تعبیر خواب درفش قدیمی

 • درفش قدیمی در خواب به این معنی است که اگر صبور، پیگیر و کوشا باشید، مشکلی را که مدت هاست شما را آزار می دهد، به تنهایی حل خواهید کرد. این بار نمی توانید روی کمک دیگران حساب کنید، اما باید فقط به خودتان اعتماد کنید. با توجه به اینکه شما فردی پیگیر هستید، شانس بالایی برای رسیدن به آن هدف دارید.

تهیه و ترجمه (مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر خواب میخ : 17 معنی و تعبیر دیدن میخ و میخ کوبیدن در خواب

چکش در خواب : تعبیر دیدن خواب چکش چیست ؟

تعبیر خواب سوزن: ۴۶ نشانه و تفسیر دیدن سوزن در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits