دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۰ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۵ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب کنگر/ دیدن کنگر فرنگی در خواب نشانه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب کنگر دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های کنگر در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب کنگر دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر دیدن کنگر در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب کنگر فرنگی

کنگر درخواب نماد خجالت است.

 • شاید از کسی خوشتان می آید ولی با او رابطه ای ندارید. اگر او همکار شما در محل کار یا دانشگاست، سعی می کنید احساسات خود را پنهان کنید، اما همه می دانند که شما او را دوست دارید. شما به دنبال بهانه ای برای نزدیک شدن به آن شخص هستید، بنابراین از هر فرصتی برای گذراندن وقت با او استفاده می کنید. احتمالاً متوجه خواهید شد که همه در مورد شما صحبت می کنند که باعث ناراحتی شما می شود. اگر آن شخص در یک رابطه یا متاهل باشد، در ابتدا از شرکت شما دوری می کند تا به کسی داستان شایعه ندهد. شما واقعاً ناراحت خواهید شد، زیرا می توانید به شهرت یا رابطه آنها با شریک زندگی آنها لطمه بزنید.
 • تعبیر دیگرش این است که شما با بازسازی خانه سر و کار خواهید داشت. شما می خواهید چیزی را در زندگی خود تغییر دهید، بنابراین تصمیم گرفته اید فضای زندگی خود را زیباتر کنید. شما لیست های خرید تهیه می کنید و طرح بندی جدید را برنامه ریزی می کنید. از تزئین اتاق ها، به خصوص اتاق خواب و دفتر خود لذت خواهید برد.

تعبیر خواب کاشت کنگر

کاشتن کنگر فرنگی در خواب نشانه این است که تصمیم می گیرید مراقب سلامتی خود باشید.

 • شاید وقت پزشک خود را به تعویق انداخته اید یا با عادات بد سلامتی خود را از بین برده باشید. با این حال، به زودی متوجه خواهید شد که باید بهتر غذا بخورید و فعالیت بدنی باید به بخشی از برنامه روزمره شما تبدیل شود. اگر درخواب دیدید که دیگران کنگر کاشته بودند، تعبیرش این است که یک دوست یا یک آشنا به شما کمک می کند تا بر مشکلی غلبه کنید. بعد از اینکه متوجه شدید که قادر به انجام برخی کارها به تنهایی نیستید، یکی از عزیزان به کمک شما می آید. متوجه خواهید شد که هنوز کسی را دارید که از شما حمایت می کند، که همه چیز را آسان تر می کند.

تعبیر خواب چیدن کنگر از درخت

چیدن کنگر نماد صلح و رفاه است.

 • وقتی نوبت به زندگی عشقی تان می رسد، وارد دوره ای مفید از زندگی خواهید شد. اگر مجرد هستید، ممکن است فردی که برای مدت طولانی دوستش دارید به شما علاقه نشان دهد. اگر برای مدت طولانی متاهل یا در رابطه هستید، ارتباط با شریک زندگیتان قوی تر از همیشه خواهد بود. در دوره بعد ارتباط بسیار خوبی خواهید داشت و با درک کامل تصمیمات مهمی خواهید گرفت. برخی از لحظات تاریک پشت سر شما خواهند ماند، بنابراین از ترس و تردید خلاص خواهید شد و در نهایت احساس آرامش، رضایت و شادی خواهید کرد.
 • اگر در خواب دیدید دیگران در حال چیدن کنگر فرنگی هستند به این معنی است که خبرهای خوبی خواهید شنید. دوستان با خبرهای خوب، شما را خوشحال خواهند کرد. احتمالا به عروسی دعوت شوید یا یکی از نزدیکان به شما بگوید که منتظر هستند. به هر حال شادی آنها شما را خوشحال می کند.

تعبیر خواب خوردن کنگر

تعبیر های کنگر خوردن در خواب:

 • تعبیر این خواب این است که با یک فرد لجباز بحث خواهید کرد. شما سعی خواهید کرد ثابت کنید که نگرش یا تصمیم شما درست است، اما نگرشتان بیهوده است. از آنجایی که شما قبلا این تصمیم را گرفته اید، و آنها به شما می گویند که این اشتباه است، سعی خواهید کرد ثابت کنید که آنها اشتباه می کنند. شاید گاهی اوقات باید این واقعیت را بپذیرید که هر کاری که انجام می‌دهید خوب نیست، بنابراین باید توصیه‌های دیگران را جدی بگیرید.
 • اگر دیدید که دیگران کنگر میخورند تعبیرش این است که تلاش های شما در نهایت به رسمیت شناخته می شود. دوستانتان شما را تحسین می کنند زیرا در کاری که انجام می دهید موفق هستید، در حالی که مافوق می دانند چگونه به شما پاداش دهند. این موضوع رضایت شما را به ارمغان می آورد، اما مراقب باشید که خودتان را دست بالا نگیرید، زیرا ممکن است هر لحظه شخصی بهتر از شما وارد بازار شود. به رفتار خود توجه کنید. همکاران شما به موفقیت شما حسادت میکنند و شاید پشت سرتان حرف بزنند.

تعبیر خواب کنگر پخته

تعبیر خواب کنگر و درست کردن غذا با آن

 • درست کردن غذایی که در آن کنگر است، نشانه نیاز شما به تفریح و استراحت است. ممکن است شغل و مسئولیت های دیگر، شما را از خانواده و شریک زندگی خود دور کرده باشد. می دانید که شرایط فعلی چنین فداکاری را می طلبد، اما دوست دارید در جمع عزیزانتان آرامش داشته باشید، اما باید کمی بیشتر صبر کنید، زیرا اگر کار نکنید نمی توانید مخارج زندگی را فراهم کنید.
 • تماشای شخص دیگری در حالی که در حال درست کردن غذای کنگر فرنگی است به این معنی است که شما آرزوی سفر دارید. روزمرگی زندگی بلای جانتان شده است، زیرا تعهدات و نگرانی های زیادی دارید. دوست دارید با عزیزانتان به سفر کوتاه تری بروید. اگر همه چیز را به خوبی سازماندهی کنید، قادر خواهید بود به آن رویا برسید. باید بدانید که همه چیز به شما بستگی دارد.

تعبیر خواب کنگر و نوشیدن آب آن

 • نوشیدن آب کنگر در خواب نشانه این است که پس از گفتگو با دوست یا آشنای خود احساس ناامیدی و عصبانیت کنید. متوجه خواهید شد که آنها آن چیزی که می گویند نیستند و در تمام این مدت نتوانسته اید عیب های آنها را ببینید. احتمالا در آینده نزدیک تصمیم خواهید گرفت که از آنها فاصله بگیرید، زیرا متوجه خواهید شد که به چنین دوستی نیاز ندارید.
 • اگر دیدید که شخص دیگری آب کنگر می نوشد، تعبیرش این است که در مورد خود دروغی خواهید شنید. شما دائما تلاش خواهید کرد تا دریابید که این اطلاعات از کجا و چرا آمده است. دروغ می تواند کاملا بی ضرر باشد، اما اینکه چه کسی آن را میگوید شما را ناراحت کرده است. از هدر دادن وقت خود در چنین موقعیت هایی خودداری کنید، زیرا این چیزی است که نمی توانید تغییر دهید. وقت خود را به مراقبت از زندگی خود اختصاص دهید، مانند آنچه تاکنون انجام داده اید و هر چیزی را که می تواند آرامش شما را از بین ببرد نادیده بگیرید.

تعبیر خواب کنگر و دارویی که از کنگر ساخته می شود

 • دارویی که از کنگر فرنگی درست شده است، نماد سلامتی است. شما در خود احساس خوبی خواهید داشت و همه آن را خواهند دید. با این حال، مشکلات کوچکتر را نادیده نگیرید و به طور منظم معاینات را انجام دهید.
 • اگر درخواب دیدید که دیگران داروی کنگر را میخورند، تعبیرش این است که نگران وضعیت سلامتی عزیزتان هستید. ممکن است دوست یا یکی از اعضای خانواده شما در مورد مشکلش به شما بگوید. سعی می کنید با آنها صحبت کنید تا برای معاینه بروند، اما تلاش شما بیهوده است. در پایان، با این واقعیت که نمی‌توانید بر تصمیم‌های آن‌ها تأثیر بگذارید، صلح می‌کنید، اما به آن‌ها اجازه می‌دهید وقتی به شما نیاز دارند، در کنارشان هستید.

توجه: اگر اخیرا کنگر فرنگی خورده‌اید یا پخته‌اید، یا در مورد آن صحبت کرده‌اید، تعبیر خواب بسیار ساده‌تر است - همه اینها روی شما تأثیر گذاشته است، بنابراین مغز شما فقط اطلاعات دنیای واقعی را پردازش می‌کند.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب ماست : دیدن ماست در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب بادمجان : ۲۰ نشانه و تفسیر دیدن بادمجان در خواب

تعبیر خواب سوپ : دیدن سوپ در خواب نشانه چیست ؟

خواب نان دیدن : تعبیر دیدن نان در خواب چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits