مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
بلبل در خواب : تعبیر کامل دیدن خواب بلبل
0
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب بلبل دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن بلبل در خواب را در دلگرم بخوانید .

بلبل در خواب دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب بلبل

تعبیر و تفسیر بلبل در خواب

 • دیدن بلبل نشانه گسترش خانواده شماست. شما یا یکی از نزدیکانتان ممکن است بچه دار شوید. به هر حال شما بسیار خوشحال و سرحال خواهید بود و اتفاقات خوبی در انتظارتان است.

تعبیر خواب آواز بلبل

تعبیر خواب بلبل و گوش دادن به صدای آن

 • اگر درخواب به صدای بلبل گوش می کردید، تعبیرش این است که شخصی بروی شما تأثیر مثبت می گذارد. ممکن است با فردی که الگوی شماست معاشرت کنید و دوست دارید حداقل به بخشی از آنچه که آن شخص در زندگی به دست آورده است، برسید. افراد دیگر متوجه تغییرات مثبت خواهند شد و از آن دوستی ها، روابط یا همکاری ها حمایت می کنند.
 • اگر خواب بلبلی را ببینید که زیر پنجره شما آواز می خواند، بیانگر آن است که مژده ای خواهید شنید. این امر به ویژه در مورد افرادی که با مشکلات سلامتی خاصی روبرو هستند صدق می کند. با این حال، آزمایشات ممکن است نشان دهد که وضعیت آنها بهبود یافته است. اگر اخیراً برای شغلی درخواست داده اید یا در امتحان شرکت کرده اید، احتمالاً نتایج خوبی خواهید گرفت.

تعبیر خواب بلبل و قفس

دیدن بلبل در قفس نشانه این است که:

 • کسی در کنار شما خوشحال نخواهد شد. احتمالاً عاشق کسی هستید که احساسات مشابهی نسبت به شما ندارد و شهامت ترک شما را هم ندارد. شما از این موضوع سو استفاده خواهید کرد و سعی می کنید شخص مورد نظر را در کنار خود نگه دارید در حالی که به خود و دیگران دروغ می گویید که شریک زندگی شما با شما بهتر است.
 • اگر خواب ببینید بلبلی را آزاد می کنید، بیانگر آن است که آزادی را دوست دارید. شما معتقدید که هیچ کس نباید به دیگران آسیب بزند همانطور که دوست ندارد دیگران به او آسیب بزند. رابطه شما با افرادی که به آنها اهمیت می دهید بر اساس صداقت و اعتماد بنا شده است، به همین دلیل است که همه مشکلات را با یک گفتگو حل می کنید و اگر بدانید که کسی با شما خوشبخت نیست او را رها می کنید تا به جایی برود که در آن خوشبخت است.

تعبیر خواب دیدن بلبل مرده

اگر در خواب دیدید که بلبلی را کشتید:

 • تعبیرش این است که در حق کسی بی انصافی می کنید. متوجه خواهید شد که شخص مورد نظر به شما اجازه می دهد از بسیاری چیزها خلاص شوید و شما را به خاطر طغیان های شما می بخشد، به همین دلیل نمی خواهید رفتار خود را تغییر دهید.

تعبیر خواب کشتن بلبل

تعبیر خواب شکار بلبل:

 • باید بیشتر مراقب سلامت روان خود باشید. برخی از دوراهی ها و سوالات برای مدتی شما را تحت فشار قرار می دهند. شما همچنان آن ها را پنهان می کنید و نمی خواهید با ترس های خود روبرو شوید. زمان آن فرا رسیده است که کارهایی را که می توانید حل کنید را شروع کنید.
 • اگر دیدید که دیگران به بلبل شلیک کردند، تعبیرش این است که شما کسی را نا امید می کنید. احتمالاً خشم و نارضایتی کسی را روی خود احساس خواهید کرد، حتی اگر کار اشتباهی انجام نداده باشید. ما احتمالاً در مورد یکی از اعضای خانواده یا شریک زندگی صحبت می کنیم که با مشکلاتی مواجه است اما کاری برای حل آنها انجام نمی دهد. بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که در چنین لحظاتی دعوا کنید. شما باید سعی کنید فردی را که دوست دارید درک کنید و با آرامش توضیح دهید که رفتار او چقدر بد است.

تعبیر خواب بلبلی که روی سر شما فرود آمد

 • اگر در خواب بلبلی را دیدید که روی دست شما آمد، تعبیرش این است که به زودی با شخصی روبرو خواهید شد که با نگرش خود در مورد زندگی و طرز فکرش، شما را شگفت زده خواهد کرد. ما در مورد یک خوش بین صحبت می کنیم که می تواند باعث شود همه اطرافیان احساس بهتری داشته باشند. شما می خواهید زمان بیشتری را با آن شخص بگذرانید تا بخشی از انرژی او را جذب کنید.
 • اما اگر دیدید که بلبل روی دست دیگران فرود آمد تعبیرش این است که حال دیگران را خوب خواهید کرد. ممکن است به ملاقات اقوام یا دوستانی بروید که مدت‌هاست آن ها را ندیده‌اید، یا به یک غریبه لطفی کنید. به هر حال انرژی مثبت را به دیگران منتقل خواهید کرد و به خاطر آن خوشحال خواهید شد.

تعبیر خواب بلبل در خانه

تعبیر خواب بلبلی که وارد خانه شما شده:

 • اگر خواب ببینید بلبلی وارد خانه یا آپارتمان شما می شود، بیانگر آن است که شما یا یکی از عزیزانتان صاحب فرزند می شوید. افراد جوانتر می توانند تصمیم به ازدواج یا تشکیل خانواده تشکیل دهند یا صاحب فرزند شوند. احتمال دیگر این است که یکی از اعضای خانواده یا اقوام شما ازدواج کند و شما آن مراسم را با هم جشن بگیرید.

تعبیر خواب گرفتن بلبل

وقتی در خواب بلبل گرفتید، بیانگر این است که:

 • شما مالک هستید. انتظار دارید عزیزانتان همیشه در خدمت شما باشند و خواسته ها یا نیازهای خود را در اولویت قرار دهند یا همیشه به حرف شما گوش دهند. علاوه بر این، زمانی عصبانی می‌شوید که شریک زندگی‌تان به اندازه‌ای که فکر می‌کنید برای شما کافی است، وقت نداشته باشد. در آینده با رفتار خود افراد زیادی را بدرقه خواهید کرد.
 • اگر درخواب دیدید که گربه ای بلبل گرفت، تعبیرش این است که باید افرادی را که تأثیر منفی بر سلامت روان شما دارند از زندگی خود حذف کنید. در مورد دوستانی صحبت می کنیم که از سرنوشت خود و اتفاقاتی که روزانه در جهان می افتد گلایه می کنند. حتی زمانی که روحیه خوبی دارید، معاشرت با آنها رفتار شما را به شدت تغییر می دهد. باید از آنها فاصله بگیرید تا تبدیل به یک آدم بدبخت و ناامید هم نشوید.
 • اگر در خواب ببینید که سگی در حال گرفتن بلبل است، بیانگر آن است که به خاطر مشکلات دیگری دچار استرس شده اید. یکی از اعضای خانواده یا دوستان شما نگرانی های بزرگی دارند. شما آنقدر روی آنها متمرکز هستید که کاملاً از خود، نیازها و مشکلات خود غافل شده اید. وقت آن است که چند روز را فقط برای خودتان وقت بگذارید.

تعبیر خواب بلبل زخمی

تعبیر خواب زخمی کردن بلبل

 • زخمی کردن یک بلبل در خواب نمادی از مشکلات ارتباطی با عزیزانتان است. ممکن است با یکی از اعضای خانواده یا شریک زندگی خود دعوا کنید، زیرا از یک کاه کوه می سازید و قبل از اینکه هر دو متوجه شوید که از خط عبور کرده اید، به مدتی زمان نیاز دارید تا همه چیز را فراموش کنید.
 • کمک به بلبل زخمی در خواب به معنای همدلی شماست. شما به خصوص در مورد بچه ها حساس هستید، به همین دلیل است که همیشه می خواهید آینده آنها را با کار خود بهبود بخشید.

تعبیر خواب بلبل خریدن

اگر در خواب بلبل بخرید:

 • بیانگر آن است که لذت زندگیتان را از دست داده اید. شما همیشه عاشق معاشرت و گذراندن اوقات خوش بوده اید. با این حال، اخیراً نگرانی ها شما را به خود مشغول کرده است و زمان یا انرژی برای بازگشت به مسیر را ندارید. اجازه ندهید سن و مشکلات، شما را از لذت بردن از کارهایی که دوست دارید انجام دهید باز دارد.

تعبیر خواب فروش بلبل

 • فروش بلبل در خواب به این معنی است که به لطف دیگران سود خواهید برد. کسی کار خوبی می کند که شما از کنار آن به سود زیادی خواهید کرد. شما هیچ چیز بدی در آن نمی بینید،

تعبیر خواب بلبل و هدیه گرفتن

 • اگر در خواب ببینید که کسى به شما بلبل عطا مى کند، بیانگر آن است که از نزدیکان خود توقع زیادى دارید. احتمالاً مشکلی دارید و معتقدید که اعضای خانواده و دوستانتان موظف به مشارکت در حل آن هستند. با این حال، باید بدانید که آنها نیز نگرانی های خود را دارند و زمان یا انرژی کافی برای تمرکز روی نگرانی های شما ندارند.
 • هدیه دادن بلبل به کسی در خواب به این معنی است که شما کسی را دوست دارید اما هنوز آن را نپذیرفته اید. دلیل آن می تواند این باشد که آنها قبلاً در یک رابطه هستند یا به نظر می رسد که علاقه ای به شما ندارند.

تعبیر خواب غذا دادن به بلبل

غذا دادن به بلبل در خواب نشانه خوبی است.

 • چنین رویاهایی تغییرات مثبتی را در زندگی شما پیش بینی می کند. ممکن است مشکلی را حل کنید، وضعیت مالی خود را بهبود بخشید یا رابطه خود را جدی تر کنید. به هر حال دوران بعدی زندگی شما زیبا خواهد بود و باید از آن بهترین بهره را ببرید.
 • وقتی در خواب می بینید که شخص دیگری به بلبل غذا می دهد، تعبیرش این است که وقتی یکی از اعضای خانواده یا شریک زندگی تان مشکلی را حل کند، خیالتان راحت می شود. مدتی است که استرس دارید زیرا نمی دانستید چگونه کمک کنید. این بار حتی بدون دخالت شما همه چیز حل خواهد شد.

تعبیر خواب لانه بلبل

تعبیر لانه کردن بلبل در خواب :

 • این خواب نماد شادی است. آرزوی بلند مدت شما ممکن است در دوره بعدی برآورده شود. این به ویژه در مورد افرادی که سال ها می خواهند پدر و مادر شوند صدق می کند.

تعبیر خواب بلبل و تخم گذاشتن

 • اگر در خواب بلبل و تخمهایش را ببینید، بیانگر آن است که باید صبور باشید زیرا به زودی روزهای بهتری در راه است. احتمالا به ثروت بزرگی خواهید رسید.

تعبیر خواب جوجه بلبل

یک بلبل با بچه هایش در خواب:

 • نماد خبرهای خوب از خارج است. یکی از بستگان یا اعضای خانواده شما ممکن است صاحب فرزند شود.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب قناری : ۱۵ نشانه و تفسیر دیدن قناری در خواب

تعبیر خواب گنجشک : ۴۳ نشانه و تفسیر دیدن گنجشک در خواب

تعبیر خواب پر : 42 نشانه و تعبیر دیدن پر در خواب

گربه در خواب : 50 نشانه و تعبیر خواب گربه دیدناین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است