دلگرم
امروز: جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۹ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب قیچی: 29 تفسیر و تعبیر دیدن قیچی در خواب
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب قیچی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن قیچی در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب دیدن قیچی چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب قیچی، تعبیر خواب پیدا شدن قیچی ، تعبیر خواب قیچی مو ، تعبیر خواب قیچی و ناخن گیر و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب قیچی

1- تعبیر خواب قیچی درخواب نشانه کنترل اوضاع و قاطعیت در تصمیم گیری و خلاص شدن از روابط های ناخواسته است. اگر خواب دیدید که با قیچی چیزی را برش می دادید تعبیرش این است که سرنخ های مهمی در زندگی پیدا کرده اید.
2- اگر در خواب دیدید که با قیچی کسی را زدید تعبیرش جدایی و طلاق و دوری از عشق و از یار است. این خواب به شرایطی اشاره می کند که تحت کنترل شماست.
3- اگر در خواب دیدید که با قیچی قسمتی از بدنتان را بریدید تعبیرش این است که به بیماری مبتلا شده اید که به خاطر آن استرس دارید. سعی کنید اضطراب و نگرانی ها را از خودتان دور کنید.
4- اگر در خواب انگشت خود را بریدید تعبیرش این است که ممکن است جریمه شوید یا مالیات سنگینی را بپردازید.
5- اگر خواب دیدید که با قیچی به کسی حمله کردید تعبیرش این است که مجبور می شوید کسی که دوستش دارید را از دست بدهید و تسلیم او شوید.
6- اگر خواب دیدید که سنگ و کاغذ و قیچی بازی می کردید تعبیرش این است که باید در پروژه های آینده از اعتبار و قدرت خوداستفاده کنید. اما ضعف خود را بپذیرید و به دیگران متکی باشید که مهارت ها وتوانایی هایتان کامل شود. مراقب باشید که اختلافها را حل کنید تا همه نقش های خود را بدانند.
7- اگر در عالم خواب دیدید که قیچی را پرت کردید تعبیرش این است که در شرایط حساسی هستید و میخواهید تصمیم مهمی بگیرید. سعی کنید تمرکزتان را نسبت به زندگی بالا ببرید.
دیدن قیچی خونی درخواب نشانه نا امیدی و دل شکستگی است.
8- تعبیر دیدن قیچی کودکان پیش بینی م یکند که باید اقدامات و تصمیمات خاصی را برای همکاران یا کارمندان خود به کار گیرید.
9- اگر خواب دیدید که قیچی می ساختید تعبیرش این است که از منابع مختلف زیادی برای خود استفاده می کنید.
10- تعبیر دیدن قیچی آشپزخانه در خواب نشانه این است که در آینده مشکلات مالی به سراغتان خواهد آمد و نمی توانید هزینه های خود را کنترل کنید. مجبورید به زور هزینه های غیر ضروری خود را کاهش دهید.
11- دیدن قیچی جراحی در خواب نشانه یک سفر طولانی و کشف جدید است. سعی کنید ذهن خود را باز کنید و در جستجوی حقایق بیشتری باشید. از انرژی های منفی دوری کنید .
12- دیدن قیچی صاف نشانه این است که دوست ندارید با کسی همکاری کنید.
13- تعبیر خواب قیچی در خوابِ افراد متاهل نشانه جدایی و طلاق است. در اغلب موارد نشانه خوبی است . به زودی سختی ها به آسانی ها تبدیل می شود.

لوک اویتنهاو می گوید :
14- تعبیر خواب قیچی : سود
15- تعبیر تیز کردن قیچی: دعوا

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
16- قیچی در خواب نماینده یک نفر نیست بلکه معرف دو نفر است . مثل زن و شوهر یا خواهر و برادری فتنه انگیز و تفرقه انداز و موجب نفاق و جدایی . قیچی را اگر در خواب در دست داشته باشید یا اگر در دست دیگری ببینید تعبیری متفاوت دارد ولی به هر حال بیننده خواب یا عامل است یا معلول .
17- قیچی تفتین ، فتنه انگیزی و ایجاد تفرقه است و چنانچه در دست دیگری باشد خواب شما خبر می دهد که در مورد شما دو نفر متفقا فتنه می کنند .
18- اگر قیچی در دست شما باشد این شما هستید که به کمک دیگری فتنه می کنید و نفاق به وجود می آورید . مثلا با کمک همسرتان یا خواهر و برادرتان . ممکن است این کار عمدی نباشد ولی به هر صورت هست . این تعبیر در صورتی است که قیچی محور خواب باشد ولی اگر محور نباشد اثر کلی ندارد .


تعبیر خواب پیدا شدن قیچی

19- اگر درخواب دردید که قیچی پیدا کردید تعبیرش این است که به زودی مجبور می شوید چیزهایی که دوست دارید با دیگران تقسیم کنید. شاید هم مجبور شوید از بین دو فرصت یکی را انتخاب کنید.

تعبیر خواب گم شدن قیچی

آنلی بیتون می‌گوید :
20ـ گم کردن قیچی در خواب ، علامت آن است که از کارهای نامساعد دوری خواهید کرد .


تعبیر خواب قیچی مو

21- اگر درخواب دیدید که با قیچی موهایتان را کوتاه کردید تعبیرش این است که برای خلاص شدن از شر استرس ها و نگرانی هایتان تصمیم مهمی بگیرید. شما در حال تلاش برای رسیدن به یک چشم انداز جدید و متوقف کردن نگرانی ها از وقایع گذشته هستید.


تعبیر خواب قیچی تیز

22- دیدن قیچی تیز در خواب نشانه این است که به زودی با مهارت ها وتوانایی هایتان معاملات و قرادادهای خوبی امضا می کنید.


تعبیر خواب قیچی و ناخن گیر

23- دیدن قیچی ناخن در خواب نشانه پیشنهاد ازدواج یا پیشنهاد کاری است.


تعبیر خواب قیچی شکستن

24- تعبیر قیچی شکسته با تیغه های کند نشانه این است که زمام امورتان را از دست خواهید داد. دیگر نمی توانید اوضاع را کنترل کنید. این خواب همچنین نشانه عدم هماهنگی است.این موضوع نشان نمی دهد که همه متوجه مسئولیت های خود نیستند و در نهایت هیچ بازدهی ندارند.


تعبیر خواب قیچی طلایی

25- تعبیر دیدن قیچی طلایی نشانه ثروت و مال و قدرت است.

تعبیر خواب بریدن با قیچی

لوک اویتنهاو می گوید :
26- بریدن با قیچی : شما باکی از فقر ندارید

آنلی بیتون می‌گوید :
27ـ دیدن قیچی در خواب ، نشانة بداقبالی است . زنان به همسران خود حسادت می ورزند و با آنان صادق نخواهند بود ، عشاق از یکدیگر جدا می شوند ، و بیهودگی بر افق افکار نقش می بندد .
28ـ اگر خواب ببینید قیچی خود را تیز می کنید ، نشانة آن است که می کوشید کاری برخلاف احساسات خود انجام بدهید .

تعبیر خواب قیچی شکسته

آنلی بیتون می‌گوید :
29ـ دیدن قیچی شکسته در خواب ، نشانه روبرو شدن با مشاجرات و اختلافات است و همچنین جدایی از نزدیکان .

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب کاغذ: 21 تفسیر و تعبیر دیدن کاغذ در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • checkmydream.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits