مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۷ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
کنسول بازی برای سگ ها بهترین هدیه برای سال نو!
3
استارتاپ بریتانیایی Joipaw یک کنسول بازی برای سگ ها ساخت. سگ شما باید با پنجه یا بینی خود بازی های حسی ساده ای انجام دهد.

به تازگی یک شرکت استارتاپ به نام Joipaw که خود را «دوست‌دار حیوانات، گیمر و دانشمند» می‌دانند، از برنامه‌هایشان برای تولید یک کنسول بازی مخصوص حیوانات خانگی رونمایی کرده‌اند.

کنسول بازی برای سگ ها

طبق گزارش Axios، کنسول Joipaw به سگ‌ها اجازه می‌دهد بازی‌هایی را تجربه کنند که به منظور حفظ و بهبود سلامت روانی و جسمانی آن‌ها طراحی شده‌اند. آغاز پروژه از جایی بود که مدیر شرکت برای جلوگیری از افسردگی و سر رفتن حوصله سگش در خانه، بازی‌هایی طراحی کرد.اکنون که برنامه‌ها گسترش یافته و خیلی جدی‌تر شده، جویپا ادعا می‌کند بازی‌هایش می‌توانند مزایای ادراکی مختلفی برای سگ داشته باشند. سگ‌ها با استفاده از بینی و لمس صفحه نمایش کنسول می‌توانند مشغول بازی شوند و در صورت انجام درست کارها، جوایزی دریافت خواهند کرد.

کنسول بازی برای سگ ها

فعلا تاریخ مشخصی برای عرضه کنسول Joipaw اعلام نشده اما علاقه‌مندان می‌توانند هم‌اکنون ۶ دلار برای پیش‌خرید آن بپردازند و نهایتا ۵ درصد روی قیمت نهایی محصول تخفیف بگیرند.

کنسول بازی برای سگ ها

البته کاربردهای کنسول بازی Joipaw به همینجا ختم نمی‌شود. در سایت رسمی شرکت نوشته شده:اگر رفتار غیر معمولی از سوی سگ بروز داده شود، جویپا خیلی زود شما را مطلع می‌کند. هدف ما این است که اطلاعات مذکور را در اختیار شما و دکتر دامپزشکتان قرار دهیم تا جلوی بیماری‌های پیچیده گرفته شود.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (3 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است