مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
در خواب دیدن بسته پستی نشانه چیست / تعبیر خواب بسته پستی
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب بسته پستی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن بسته پستی ر خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب بسته پستی چیست

بسته پستی در خواب معناها و نشانه های متفاوتی دارد . جزئیات تعبیر خواب بسته پستی را در ادامه مشاهده می کنید.

تعبیر خواب گرفتن بسته پستی

دریافت بسته پستی درخواب نشانه این است که :

 • اخبار نگران کننده ای خواهید شنید. به همین دلیل کنار آمدن با این شرایط بسیار دشوار است. شما باید هر چه سریعتر به خود بیایید و ناامیدی را با عمل مثبت جایگزین کنید.

تعبیر خواب بسته پستی و ارسال آن

ارسال بسته پستی در خواب نشانه این است که :

 • افراد زیادی از دیدن شما خوشحال خواهند شد. شما با دست خالی به جایی نمی روید و معمولا دوستانتان عادت دارند از شما هدیه بگیرند. شما سعی می کنید آنچه را که دوست دارند یا نیاز دارند بخرید.

تعبیر خواب بسته پستی و باز کردن آن

باز کردن بسته پستی در خواب نشانه این است :

 • دوباره دوستان قدیمی خود را به خاطر می آورید و دوست دارید دوباره با آن ها رابطه برقرار کنید..

تعبیر خواب گم کردن بسته پستی

گم کردن بسته پستی، نماد نگرانی است:

 • سعی کنید در زندگی بیشتر احتیاط کنید. مراقب اطرافیان خود باشید و به دیگران خیلی زود اعتماد نکنید.

تعبیر خواب بسته پستی و بردن آن به اداره پست

اگردرخواب دیدید که بسته پستی را به اداره پست بردید، تعبیرش این است که:
فراموشکار هستید. شما می دانید که حافظه شما قبل از این بسیار بهتر بود . به همین دلیل روحیه شما از بین رفته و حس میکنید دیگر مفید نیستید.

تعبیرخواب پیدا کردن بسته پستی

پیدا کردن بسته پستی در خواب خوش شانس بودن است.

 • احتمالا حرکتی میکنید که میتواند کل زندگی شما را تغییر دهد. در آینده نمی توانید روی آن حساب کنید اما باید تلاش کنید تا براساس تجزیه و تحلیل و تفکر تصمیم بگیرید. شما از این شرایط برای برنامه ریزی حرکت های خود استفاده خواهید کرد که آینده بهتر و زیباتر را برای شما و عزیزانتان فراهم می کند.

تعبیر خواب سرقت بسته پستی

 • سرقت بسته شخص دیگری در خواب نشانه این است که:
 • شما نمی توانید شادی خود را بر اساس بدبختی شخص دیگری بسازید. احتمالاً منتظر اخراج همکار خود هستید تا جای آنها را در شرکت بگیرید. احتمال دیگر این است که شما با شخصی که متاهل است در یک رابطه مخفی باشید. شما امیدوارید که او همسر خود را ترک کنند تا در کنار شما باشد. چنین روابطی بندرت آینده درخشانی دارد زیرا مبتنی بر دروغ و بدبختی افراد دیگر است.
 • اگر خواب ببینید کسی بسته شما را می دزدید ، تعبیرش این است که باید در برقراری ارتباط با دیگران احتیاط بیشتری داشته باشید. ممکن است اخیراً با کسی که خیلی او را نمی شناسید معاشرت کنید. با توجه به اینکه شما نمی دانید آن شخص چه نیت هایی دارد ، باید از صحبت کردن در مورد برنامه ها ، ترس ها و ایده های خود با آنها خودداری کنید زیرا آنها از اعتماد شما برای رسیدن به اهدافشان سو استفاده خواهند کرد.

تعبیر خواب بسته پستی و تحویل آن به دیگران

اگر درخواب دیدید که بسته پستی را به شخصی تحویل دادید، تعبیرش این است که:

 • به قول خود عمل خواهید کرد یا کاری را که از شما انتظار می رود انجام می دهید. تعبیر دیگر این خواب این است که برای آرامش خود تلاش میکنید. یکی از اعضای خانواده یا دوستان شما در یک بحران شدید مالی ، اخلاقی یا عاطفی قرار دارد و شما در تلاش هستید که به او کمک کنید تا هرچه سریعتر از پس آن برآید.

تعبیر خواب بسته پستی و انتقال آن

انتقال بسته در خواب نشانه این است که:

 • از نفوذ شخصی به نفع خود استفاده کنید. ممکن است شغلی پیدا کنید زیرا یکی از بستگان شما صاحب شرکتی را که شما را استخدام می کند می شناسد. اگر بسته ای که منتقل می کنید سبک باشد ، به این معنی است که با شرایط جدید زندگی به خوبی کنار خواهید آمد.

تعبیر خواب بسته پستی باز یا پاره

دیدن بسته ای پاره یا از قبل باز شده در خواب نشان دهنده این است که شغل یا رابطه شما با شریک زندگی تان در معرض خطر است.. شما استرس زیادی را تحمل خواهید کرد ، که می تواند بر سلامت روان شما تأثیر منفی بگذارد.

تعبیر خواب بسته پستی خالی

بسته خالی در خواب نماد ناامیدی است.

 • یکی از اعضای خانواده ، دوستان یا شریک زندگی شما ممکن است کاری انجام دهد که به شدت شما را آزار دهد. متوجه خواهید شد که رابطه شما آنگونه نیست که قبلاً آن را درک کرده اید. شاید در رابطه با همسرتان بگوییم که آنگونه که باید عاشق او نبوده اید و بعدها متوجه این علاقه شده اید.

تعبیر خواب انتقال اشتباه بسته پستی

اگر درخواب دیدید که بسته ای که تحویل گرفته اید مال شما نیست، تعبیرش این است که باید از فرصت هایی که دارید به خوبی استفاده کنید.

تعبیر خواب بسته پستی پر از پول

اگر درخواب دیدید که بسته ای پر از پول دریافت کردید، تعبیرش این است که :

 • می خواهید هر آنچه را که در توانتان است به عزیزانتان بدهید. شما انرژی و دانش خود را به سمت ایجاد آینده بهتر برای افرادی که دوستشان دارید خرج خواهید کرد. شما خود را فدای آن هدف خواهید کرد و هرگز از تصمیمی که برای سعادت کسانی که به آنها اهمیت می دهید گرفته اید پشیمان نخواهید شد.

تعبیر خواب بسته پستی اسلحه

این خواب نشانه فرار از واقعیت است.

 • شما تصوری از زندگی دارید که کاملاً با تصور افراد اطراف شما متفاوت است. عزیزانتان غالباً شما را به رفتارهای کودکانه و غیرمسئولانه متهم می کنند و به شما توصیه می کنند از دنیای خیالی که اکنون در آن هستید خارج شوید. با این حال ، شما هنوز برای چنین حرکتی آماده نیستید زیرا در درون خود احساس امنیت می کنید.

تعبیر خواب بسته پستی و بمب

اگر خواب ببینید در بسته تحویل گرفته شده بمب بود ، تعبیرش بسیار بد است.

 • شکست، ناکامی و نا امیدی به سراغتان آمده یا خواهد آمد. احتمالا توطئه ای در کار است. خوشبختانه شما از طرف خانواده ، شریک زندگی و دوستان نزدیک خود پشتیبانی خواهید شد و برای عبور از این بحران تمام تلاش خود را خواهید کرد.
 • اگر خواب ببینید بسته ای در دستان شما منفجر شد ، به این معنی است که ممکن است از رفتار پرخاشگرانه کسی ترسیده باشید ، یا می خواهید راز خود را پنهان کنید زیرا از واکنش مردم می ترسید. یا سعی می کنید نواقص خود را برطرف کنید.

تعبیر خواب بسته بندی پستی

این خواب نشانه سود بالاست. رئیس شما ممکن است حقوق شما را افزایش دهد یا در کارتان به شما پاداش خوبی بدهد. احتمال دیگرش این است که در قمار یا لاتاری برنده شوید.

 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری بسته پستی را آماده میکند، تعبیرش این است که عزیز شما باعث افتخار شما خواهد شد. یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان موفقیت بزرگی کسب خواهد کرد. شما در این باره به همه خواهید گفت یا حتی به احترام آن شخص مهمانی برگزار خواهید کرد.

تعبیر خواب دور انداختن بسته پستی

دور انداختن بسته پستی در خواب نشانه این است که

 • شما از فکر کردن در مورد آینده امتناع می ورزید. در لحظه زندگی کردن خوب است به شرطی که گاهی هم به آینده فکر کنید. چنین طرز تفکری حتی شکاف وسیع تری را بین شما و شریک زندگی یا اعضای خانواده تان ایجاد می کند.
 • اگر دیدید که دیگران بسته پستی را دور انداختند، تعبیرش این است که تصمیمات یا اقدامات دیگران ، شما را متعجب می کند. یکی از دوستان یا همکاران شما کاری کاملاً غیراخلاقی برای آنها انجام خواهد داد. تعجب خواهید کرد که چه چیزی عزیز شما را وادار به انجام چنین کارهایی کرده است .


تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب ایمیل : 16 تفسیر و تعبیر ایمیل گرفتن در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است