دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۳ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
پارچه لینن سوزن دوزی شده؛ قیمت، روش دوخت و مدل مانتو
0
زمان مطالعه: 11 دقیقه
قیمت پارچه لینن سوزن دوزی بر اساس نوع طرح، نوع پارچه، کیفیت پارچه و متراژ آن تعیین می شود. در ادامه موارد مهم در تعیین قیمت پارچه لینن سوزن دوزی را نیز بیان می کنیم.

قیمت پارچه لینن سوزن دوزی بر اساس نوع طرح، نوع پارچه، کیفیت پارچه و متراژ آن تعیین می شود. در ادامه موارد مهم در تعیین قیمت پارچه لینن سوزن دوزی را نیز بیان می کنیم. یکی از کاربردهای اصلی پارچه لینن سوزن دوزی شده دوخت انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی است. در ادامه ایده های دوخت انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی را نیز بررسی خواهیم کرد.

برای دوخت یک لباس راحت و شیک بهاری و تابستانی، پارچه لینن سوزن دوزی را پیشنهاد می کنیم. یکی از بهترین و خاص ترین پارچه های تابستانه و بهاره، پارچه لینن سوزن دوزی است. پارچه لینن دارای قدمتی بسیار طولانی بوده و از الیاف طبیعی تولید می شود. هنرمندان هندی با خلاقیت خود روی پارچه لینن توانسته اند، پارچه لینن سوزن دوزی را تولید کنند.

سوزن دوزی های ایجاد شده روی این پارچه نشان دهنده هنر و خلاقیت تولیدکنندگان آن هستند. در تولید پارچه لینن سوزن دوزی شده تکنیک های مختلفی به کار رفته می شود. برای مثال می توانید انواع طرح های زیبای گل و الگوهای هندسی را در این پارچه مشاهده کنید. از جمله ویژگی های پارچه لینن سوزن دوزی شده می توان به مقاومت بالای آن، تنفس پذیری عالی و حس راحتی آن اشاره کرد.

قیمت پارچه لینن سوزن دوزی بر اساس نوع طرح، نوع پارچه، کیفیت پارچه و متراژ آن تعیین می شود. در ادامه موارد مهم در تعیین قیمت پارچه لینن سوزن دوزی را نیز بیان می کنیم. یکی از کاربردهای اصلی پارچه لینن سوزن دوزی شده دوخت انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی است. در ادامه ایده های دوخت انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی را نیز بررسی خواهیم کرد.

ویژگی های پارچه لینن سوزن دوزی شده

هر فردی با نگاه کردن به پارچه لینن سوزن دوزی متوجه ظرافت کاری های دوخت هنرمندانه آن می شود. این پارچه نشانی از میراث فرهنگی و صنایع دستی هند است. در واقع پارچه لینن سوزن دوزی تنها یک پارچه ساده نیست؛ بلکه طرح های خارق العاده روی آن، این پارچه را به یک پارچه ارزشمند تبدیل کرده اند.

پارچه لینن سوزن دوزی هندی در کنار ظاهر جذاب، مزایای دیگری نیز دارد. در ادامه با ویژگی های این پارچه بهاری و خاص آشنا می شویم. ویژگی های عالی پارچه لینن سوزن دوزی شده عبارتند از مقاومت بالا، حس تنفس پذیری، حس لمسی و همچنین جلوه بصری چشم نواز. در ادامه این موارد را به تفصیل بررسی می کنیم.

به دلیل ویژگی های عالی پارچه لینن سوزن دوزی با این پارچه می توانید انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی شده را بدوزید.

1. تنفس پذیری

یکی از مهم ترین ویژگی های پارچه لینن سوزن دوزی، حس تنفس پذیری فوق العاده آن است. پارچه لینن دارای بافتی تنفس پذیر بوده و هوا به راحتی می تواند از آن عبور کند. در نتیجه با پوشیدن لباس های لینن سوزن دوزی در بهار و تابستان احساس راحتی و خنکی خواهید داشت. همچنین این پارچه برای افراد گرمایی انتخابی عالی خواهد بود.

2. مقاومت بالا

استحکام بالای پارچه لینن سوزن دوزی شده از دیگر ویژگی های این پارچه به شمار می آید. به دلیل مقاومت بالای این پارچه با آن می توانید انواع لباس های تماشایی با طول عمر بالا بدوزید. در نتیجه با یک بار هزینه کردن برای خرید پارچه لینن سوزن دوزی می توانید یک لباس با کیفیت عالی و طول عمر بالا بدوزید و تا سال ها از آن استفاده کنید.

پارچه لینن سوزن دوزی شده؛ قیمت، روش دوخت و مدل مانتو

3. حس لمسی فوق العاده

یکی از مواردی که در خرید پارچه لینن سوزن دوزی شده اهمیت دارد، تن خور این پارچه است. پارچه لینن سوزن دوزی، زیر دست نرم و لطیفی دارد. به همین دلیل با پوشیدن لباس های لینن سوزن دوزی شده حس راحتی فوق العاده ای را تجربه می کنید. این ویژگی باعث شده که با پارچه لینن سوزن دوزی شده بتوانید انواع لباس های مجلسی و شیک با تن خور عالی و راحت را بدوزید.

4. جذابیت ظاهری

با نگاه کردن به ظاهر پارچه لینن سوزن دوزی شده، جذب طرح های خاص این پارچه می شوید. سوزن دوزی های ایجاد شده روی این پارچه بسیار چشمنواز بوده و با دقت بالایی انجام شده است. حتی به دلیل جذابیت زیاد این پارچه، از آن به عنوان خرج کار نیز استفاده می کنند.

به دلیل وجود طرح های زیبا ، هر نوع لباسی که با پارچه لینن سوزن دوزی بدوزید، یک اثر خارق العاده خواهد شد. جلوه ظاهری فوق العاده این پارچه موجب شده که بتوانید با آن انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی را به راحتی بدوزید.

کاربردهای پارچه لینن سوزن دوزی

پارچه لینن سوزن دوزی شده؛ قیمت، روش دوخت و مدل مانتو

پارچه لینن سوزن دوزی یکی از محبوب ترین پارچه های تابستانه و بهاره است. با این پارچه می توانید ایده های گوناگونی را در دوخت لباس اجرا کنید. جالب است بدانید در زمان های گذشته از این پارچه برای دیزاین شال و ساری های هندی استفاده می کردند. این پارچه همچنین در دوخت انواع لوازم منزل مانند روکش کوسن، لوازم آشپزخانه و ... نیز به کار برده می شود.

در دنیای مد و فشن امروزه پارچه لینن سوزن دوزی برای دوخت انواع پوشاک زنانه به کار می رود. برای مثال با این پارچه بهاره و تابستانی کار شده، می توانید انواع شومیزهای بهاره و تابستانه را بدوزید.

این پارچه همچنین برای دوخت انواع مانتو و کت نیز مناسب است. یکی دیگر از کاربردهای ویژه پارچه لینن سوزن دوزی، استفاده از آن به عنوان خرج کار است. این پارچه را می توانید در دوخت لباس های خود با پارچه های ساده ترکیب کنید و یک لباس منحصر به فرد بدوزید. با پارچه لینن سوزن دوزی می توانید انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی را بدوزید که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی

پارچه لینن سوزن دوزی شده؛ قیمت، روش دوخت و مدل مانتو

یکی از کاربردی ترین لباس هایی که می توانید با پارچه لینن سوزن دوزی بدوزید، مانتو است. در ادامه با انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی آشنا می شویم.

1. مانتو مجلسی شیک و راحت

پارچه لینن سوزن دوزی به دلیل تن خور راحت و زیر دست نرمی که دارد برای دوخت مانتوهای مجلسی راحت پیشنهاد می شود. سوزن دوزی های ایجاد شده روی این پارچه جلوه ای مجلسی به مانتوی شما می دهند. بر اساس سلیقه خود می توانید انواع مدل مانتو مجلسی بلند یا کوتاه را بدوزید. دقت داشته باشید در استایل خود با مانتو بلند مجلسی سوزن دوزی از لوازم مجلسی مانند کیف مجلسی و کفش مجلسی استفاده کنید.

2. مدل مانتو لینن سوزن دوزی ترکیبی با پارچه ساده

از آنجایی که پارچه لینن سوزن دوزی پارچه ای کار شده است به راحتی می توانید آن را با پارچه های ساده هم ترکیب کنید. با این روش می توانید یک مانتوی ترکیبی از پارچه ساده و لینن سوزن دوزی بدزوید. دقت داشته باشید که پارچه ساده ای که می خواهید انتخاب کنید از لحاظ تراکم مانند پارچه لینن سوزن دوزی باشد.

پارچه لینن سوزن دوزی شده؛ قیمت، روش دوخت و مدل مانتو

3. مانتو کتی یکی از بهترین انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی

این روزها خیلی از خانم ها ترجیح می دهند که مانتوهای کتی بپوشند. مانتوهای کتی نه تنها به عنوان مانتو کاربرد دارند بلکه می توانند یک لباس پوشیده برای مراسم های مختلط باشند. پیشنهاد می کنیم که یک مانتوی کتی سوزن دوزی را با شلوار لینن ساده ست کنید.

4. مدل مانتو لینن سوزن دوزی بلند

پارچه لینن سوزن دوزی با طرح های نقش و نگارهای خلاقانه خود، برای دوخت مانتوهای بلند فوق العاده است. زیرا در دوخت مانتوهای بلند، طرح های سوزن دوزی شده این پارچه به خوبی نشان داده می شوند. یک پیشنهاد عالی در دوخت مانتو بلند با پارچه لینن سوزن دوزی، دوخت یک مانتوی بلند از بغل چاک دار است. این مانتو را می توانید با یک کفش پاشنه بلند و کیف دستی کوچک مجلسی ست کنید.

نکات اساسی در نگهداری پارچه لینن سوزن دوزی

پارچه لینن سوزن دوزی شده؛ قیمت، روش دوخت و مدل مانتو

قیمت پارچه لینن سوزن دوزی شاید کمی بالا شد اما با توجه به کیفیت آن مقرون به صرفه است. به همین دلیل با توجه به قیمت پارچه لینن سوزن دوزی شده بهتر است که از آن به خوبی نگهداری کنید تا طول عمر بالایی داشته باشد.

برای طول عمر و ماندگاری بالای پارچه لینن سوزن دوزی باید از این پارچه به خوبی مراقبت کنید. یکی از مهم ترین موارد در نگهداری این پارچه، شست و شوی صحیح آن است. در هنگام شست و شوی این پارچه باید از مواد شوینده ملایم و فاقد سفید کننده استفاده کنید. زیرا شوینده های حاوی سفید کننده باعث بور شدن لباس شده و به پارچه آسیب می رسانند. یکی دیگر از موارد مهم در هنگام شست و شو، شست و شو با ملایمت و به روش دستی است.

ماشین لباسشویی ممنوع!

این پارچه را نباید در ماشین لباسشویی قرار دهید. زیرا چرخش آن باعث می شود که سوزن دوزی های روی پارچه آسیب ببینند. دمای آب را باید در درجه ملایم قرار دهید و سپس لباس را بشویید. روش خشک کردن پارچه نیز اهمیت دارد. دقت داشته باشید که این پارچه را باید در هوای آزاد خشک کنید. گرمای بیش از حد خشک ک باعث آسیب رساندن به الیاف پارچه می شود.

از آنجایی که پارچه لینن یک پارچه چروک پذیر است، در نتیجه بهتر است اقداماتی را برای جلوگیری از ایجاد چروک های عمیق روی آن انجام دهید. برای مثال می توانید این پارچه را در زمانی که مرطوب است اتو کشی کنید.

روش اتو کشی

پیشنهاد می کنیم که اتو کشی این پارچه را از جهت پشت آن انجام دهید. با این ترفند تزئینات و سوزن های روی پارچه آسیب نمی بینند. برای خشک کردن این پارچه بهتر است که آن را در مکانی خشک و خنک قرار دهید. نور مستقیم خورشید باعث آسیب رساندن به این پارچه می شود لذا نباید آن را در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید.

ترفندهای دوخت پارچه لینن سوزن دوزی

پارچه لینن سوزن دوزی شده؛ قیمت، روش دوخت و مدل مانتو

شاید به دلیل وجود سوزن دوزی های روی پارچه لینن سزن دوزی فکر کنید که این پارچه روش دوخت سختی دارد. در صورتی که با رعایت کردن چند نکته کاربردی به راحتی می توانید یک دوخت راحت را تجربه کنید. لباس های دوخته شده با پارچه لینن سوزن دوزی از جمله خوش دوخت ترین لباس ها هستند. در ادامه نکات کلیدی برای دوخت پارچه لینن سوزن دوزی را بررسی می کنیم.

  • بهتر است پیش از شروع دوخت پارچه لینن سوزن دوزی آن را بشویید. با این روش سطح پارچه صاف و یکدست خواهد شد و دوخت بهتری خواهید داشت.
  • برای دوخت پارچه لینن سوزن دوزی بهتر است از انواع سوزن با سایز کوچک تر استفاده کنید. استفاده از این سوزن ها باعث می شود که پارچه کشیده نشده و در حین دوخت نیز تغییر شکل ندهد.
  • در حین دوخت نباید پارچه را بیش از حد بکشید زیرا بافت پارچه آسیب می بیند.
  • دوخت پارچه را با دقت بالا انجام دهید تا مجبور به شکافته شدن آن نباشید. زیرا شکافته شدن پارچه باعث خراب شدن طرح های سوزن دوزی پارچه و ساییده شدن آن می شود.

قیمت پارچه لنین سوزن دوزی

پارچه-لینن-سوزندوزی

قیمت پارچه لینن سوزن دوزی یکی از مواردی است که در هنگام خرید این پارچه اهمیت پیدا می کند. قیمت پارچه لینن سوزن دوزی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. برای مثال طرح، بافت، تراکم و ... در تعیین قیمت پارچه لینن سوزن دوزی موثر است. از دیگر موارد حائز اهمیت در تعیین قیمت پارچه لینن سوزن دوزی، کیفیت پارچه و تراکم نخ های به کار رفته شده در آن است. در قیمت پارچه لینن سوزن دوزی، اکسسوری های به کار رفته شده در سوزن دوزی های این پارچه نیز تاثیر گذار هستند.

سخن آخر

پارچه لینن سوزن دوزی شده؛ قیمت، روش دوخت و مدل مانتو

پارچه لینن سوزن دوزی پارچه ای شکیل و در عین حال راحت است که می توانید برای دوخت لباس های تابستانه و بهاره از آن استفاده کنید. این پارچه دارای سوزن دوزی های فوق العاده ای است که ظاهری شیک و خاص به آن داده است. پارچه لینن سوزن دوزی تنخور راحتی دارد. با مراقبت درست از پارچه لینن سوزن دوزی می توانید لباس هایی با طول عمر بالا داشته باشید.

یکی از موارد مهم در نگهداری از پارچه لینن سوزن دوزی روش شست و شوی این پارچه است. در شست و شوی این پارچه نباید از شوینده های حاوی سفید کننده استفاده کنید زیرا بافت پارچه آسیب می بیند. همچنین بهتر است که این پارچه را به صورت دستی و با ملایمت بشویید.

برای خشک کردن این پارچه نیز نباید از خشک کن استفاده کنید. زیرا باعث آسیب رساندن به سوزن دوزی های پارچه می شود. انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی را می توانید با این پارچه زیبا بدوزید. در این مطلب جدیدترین ایده های دوخت انواع مدل مانتو لینن سوزن دوزی را بیان کردیم. قیمت پارچه لینن سوزن دوزی یکی از مزایای خرید آن به شمار می آید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits