دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب تابه / ماهیتابه در خواب دیدن نشانه چیست ؟
1
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب ماهی تابه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن تابه در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب ماهی تابه

ماهیتابه در خواب دیدن از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

 • اگر در خواب ماهیتابه را خالی ببینید، نشانه مشاجره است. اعضای خانواده تان از داشته های خود راضی نخواهند بود و همچنان درخواست های بیشتری می کنند. شما هر چه را که می خواهند به آن ها می دهید. اما بهتر است کارهایی که در قبل کرده اید را کنار بگذارید.
 • اگر یک تابه پر را ببینید، نماد یک رابطه عاشقانه جدید است. ممکن است با فردی آشنا شوید که در نگاه اول از او خوشتان بیاید. شما مانند یک نوجوان رفتار خواهید کرد. شما هر کاری برای راضی نگه داشتن آن شخص انجام خواهید داد.

تعبیر خواب شستن ماهی تابه

اگر درخواب دیدید که تابه را شستید تعبیرش این است که مسئولیت های دیگران را انجام می دهید.

 • احتمالا بیش از حد انتظار، در خانه یا محل کار خود کار می کنید. شما می خواهید به همه کمک کنید، اما به خودتان فکر نمی کنید. بهتر است کمی وقت خود را به او اختصاص دهید. آنها طوری رفتار خواهند کرد که شما هرگز کاری برای آنها انجام نداده اید و شما را به عنوان یک دشمن می بینند.

تعبیر خواب خرید تابه

خریدن تابه در خواب نشانه این است که ورق را برمی گردانید.

 • ممکن است از ویژگی های منفی خود آگاه شوید و تصمیم بگیرید که آن را تغییر دهید. دست از گله و شکایت بردارید. همه چیز در دستان شماست. شما می توانید بهترین شرایط را برای خود فراهم کنید.

تعبیر خواب دور انداختن تابه

اگر خواب ببینید تابه را دور انداختید، تعبیرش این است که به راحتی تسلیم می شوید. شما ترجیح می دهید در اولین مشکل به یک رابطه یا دوستی پایان دهید تا برای آن بجنگید. بسیاری از مردم به این دلیل شما را فردی سطحی یا بی عاطفه می بینند، اما این مکانیسم دفاعی است که از شما در برابر آسیب دیدن محافظت می کند.

تعبیر خواب تابه به عنوان هدیه

 • اگر درخواب دیدید که تابه ای را هدیه گرفتید، تعبیرش این است که شخصی می خواهد شما را کنترل کند. احتمالا در مورد کسی صحبت می کنیم که تأثیر زیادی روی شما دارد. آن شخص شما را آنگونه که هستید نمی پذیرد، اما تلاش می کند تا ایده ها و برنامه های خود را به شما تحمیل کند. اگر با آن موافقت کنید کم کم راه و رسم زندگی خود را گم خواهید کرد. اگر درخواب دیدید که تابه را به کسی هدیه کردید، تعبیرش این است که ممکن است با مشکلی روبرو شوید که نیاز داشته باشد که راه حل کامل و جامعی به او بدهید. با توجه به اینکه در حال حاضر ظرفیت چنین چیزی را ندارید، ایده بدی نخواهد بود که از کسی که به آن اعتماد دارید، راهنمایی بخواهید.

تعبیر خواب تابه و دزدیدن آن

 • دزدیدن تابه در خواب به این معنی است که بی پروایی، شما را به دردسر می اندازد. احتمالا از شخصی انتقاد خواهید کرد که شغل شما به آن وابسته است در مقابل افراد اشتباه، که نتیجه معکوس خواهد داشت.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری تابه را دزدید، نماد حسادت است. ممکن است به دوست یا آشنای خود حسادت کنید. آن شخص رویاهای شما را عملی کرده و از این رو حرص شما درآمده است. سعی کنید به جای حسادت مسیر زندگی خود را تغییر دهید.
 • اگر خواب ببینید کسی ظرف تابه شما را می دزدد، بیانگر آن است که آسیب جزئی خواهید دید. احتمالا پول را در چیزی غیر سودآور سرمایه گذاری خواهید کرد. شما کالایی را خواهید خرید که ارزش مصرف آن قیمت آن را توجیه نمی کند. بگذارید قبل از اینکه تصمیم بگیرید در آینده چنین خریدی را انجام دهید، این درسی باشد در مورد فکر کردن به همه چیز.

تعبیر خواب پیدا کردن تابه

 • پیدا کردن تابه در خواب به این معنی است که به زودی مشکلی خواهید داشت که به تنهایی قادر به حل آن نخواهید بود. شما به کمک کسانی نیاز خواهید داشت که تجربه زندگی یا کاری بسیار بیشتر از شما دارند. نیازی نیست قبل از درخواست مشاوره تصمیمات اساسی بگیرید زیرا ممکن است پشیمان شوید.

تعبیر خواب گم کردن تابه

 • گم کردن تابه در خواب نشان دهنده سردرگمی با موقعیتی است که در آن لحظه در آن قرار دارید. شما برای اولین بار با آن برخورد می کنید و نمی دانید چگونه واکنش نشان دهید. لازم است که تصمیمات تکانشی نگیریم و بی گدار به آب نزنیم. در چنین لحظاتی به شدت به خرد نیاز دارید.

تعبیر خواب تابه شکسته

 • شکستن تابه پخت در خواب می تواند نمادی از ضرر جزئی باشد.
 • ممکن است ماشین یا یکی از لوازم خانه شما خراب شود و مجبور شوید مقداری پول برای تعمیر یا تعویض بخرید. خوشبختانه، هزینه ها خیلی زیاد نخواهد بود و شما موفق خواهید شد آن را در بودجه ماهانه خود قرار دهید.
 • شکستن تابه پخت عمدا در خواب به این معنی است که شخصی شما را ناامید یا عصبانی کرده است. ما احتمالا در مورد کسی صحبت می کنیم که برای شما احترام قائل هستید اما توانسته است با اظهارات خود شما را تحریک کند. به خصوص زمانی که افراد به شعور شما توهین می کنند حساس هستید، به همین دلیل است که می توانید به انتقاد واکنش خشونت آمیزی نشان دهید. شما باید یاد بگیرید که احساسات منفی خود را از طریق آن موقعیت کنترل کنید.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری به طور تصادفی تابه را می شکند، بیانگر آن است که با یکی از عزیزانتان دعواهای جزئی خواهید داشت. که می تواند یکی از اعضای خانواده، شریک زندگی یا دوست نزدیک باشد. به هر حال، باید مطمئن شوید که چیزی را که قصد ندارید به زبان نمی آورید و احساسات آن شخص را جریحه دار کنید.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری عمدا تابه پخت را می شکند، به این معنی است که می دانید اشتباهی مرتکب شده اید، اما نمی خواهید آن را بپذیرید. انکار آن یا سرزنش دیگران به خاطر اعمالتان آسان تر است. با این حال، شما از این طریق فقط سوء ظن مردم را تأیید می کنید که شما فردی کودکانه و غیرمسئول هستید.

تعبیر خواب ظرف تابه و سوزاندن آن

 • اگر درخواب دیدید که ظرف تابه را سوزاندید، تعبیرش این است که در آینده اگر مجبور به امضای قرارداد یا سند قانونی هستید باید مراقب باشید. شما باید هر کلمه را با دقت بخوانید و مهمتر از آن، درک کنید که با چه چیزی موافق هستید، تا در آینده دچار مشکل نشوید.
 • اگر درخواب دیدید که دیگران تابه را می سوزانند، تعبیرش این است که در مورد برخی از اعضای خانواده بیش از حد محافظت می کنید در حالی که نسبت به دیگران بیش از حد سخت گیری می کنید. وقتی صحبت از خانواده شما می شود، این استانداردهای دوگانه نمی تواند هیچ چیز خوبی به همراه داشته باشد. شما مسئول از بین بردن رابطه خود با افرادی هستید که دوستشان دارید.

تعبیر خواب تابه مورد علاقه

 • تابه مورد علاقه درخواب نتیجه فداکاری در زندگی واقعی باشد. احتمالا می دانید که دیگر نمی توانید یک نوع غذا بخورید، به همین دلیل است که چنین برداشتی را به رویا منتقل کرده اید. احتمال دیگر این است که به زودی چیزی را که همیشه آرزویش را داشتید به عنوان هدیه خواهید گرفت.

تعبیر خواب تابه قدیمی و زنگ زده

 • یک تابه قدیمی و زنگ زده در خواب نماد مشکلات عاطفی است. رابطه شما با شریک زندگی اخیرا خوب نبوده است.. سعی کنید او را راضی نگه دارید وگرنه ممکن است به جدایی ختم شود.

تعبیر خواب تابه تک رنگ و یا چند رنگ

 • تابه چند رنگ در خواب نشانه خوبی است. چنین رویاهایی لحظات زیبایی را پیش بینی می کنند که با کسی که دوستش دارید سپری خواهید کرد. ممکن است تصمیم بگیرید در خانه خود میزبان افرادی باشید که دوستشان دارید و به آنها احترام می گذارید. محیط و فضای خوب هم به شما کمک می کند که به لحاظ فکری استراحت کنید و آرامش بیشتری داشته باشید.
 • تابه تک رنگ در خواب نمادی از کسالت است. تو به بلاتکلیفی افتاده ای و هر روز برای تو یکسان است. شما می خواهید چیزی را تغییر دهید، اما آماده نیستید که از منطقه راحتی خود خارج شوید. شما تنها کسی هستید که می توانید تغییرات دلخواه را در زندگی خود به ارمغان بیاورید اگر هر شب را جلوی تلویزیون نگذرانید، این کار را انجام خواهد داد.

تعبیر خواب تابه ای از جنس طلا

 • تابه طلا در خواب به این معنی است که شما آرزوی تجمل را دارید. معتقدید که لایق بهترین ها در زندگی هستید، به همین دلیل است که از شکستن قوانین اجتماعی یا اخلاقی برای رسیدن به آن نمی ترسید. اگرچه بسیاری از مردم درباره شما مثبت فکر نمی کنند، اما تا زمانی که به آنچه می خواهید می رسید اهمیتی نمی دهید.

تعبیر خواب تابه مربعی

 • تابه مربعی در خواب نمادی از کمبود الهام در زندگی شخصی شماست. احتمالا متوجه شده اید که شاد نیستید و حس خوبی ندارید، اما کاری برای تغییر آن انجام نمی دهید. شما انتظار دارید که تغییر به خودی خود اتفاق بیفتد، اما زمانی به این نتیجه خواهید رسید که باید خودتان آن را شروع کنید.

تعبیر خواب تابه گرد

 • تابه گرد درخواب نشانه این است که شما نمی خواهید حقیقت را بپذیرید. شما اشتباهی مرتکب شده اید اما آن را انکار می کنید یا دیگران را به خاطر آن سرزنش می کنید. ممکن است باور داشته باشید که می توانید برای مدت طولانی چنین رفتاری داشته باشید، اما برخی چیزها ظاهر می شوند که تا آخر عمر شما را نشانه می روند.

تعبیر خواب تابه بیضی

 • اگر در خواب تابه بیضی شکل ببینید، به این معنی است که سعی می کنید همه را راضی نگه دارید. با این حال، شما در کل فرآیند از خود غافل می شوید، به همین دلیل است که می توانید زمانی متوجه شوید که اشتباه کرده اید و هرگز اشتباه خود را تکرار نخواهید کرد.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط

قابلمه در خواب: تعبیر دیدن خواب قابلمه چیست ؟

برنج در خواب : ۳۱ نشانه و تعبیر دیدن خواب برنج

تعبیر خواب سوپ : دیدن سوپ در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر اجاق گاز : 29 نشانه و تفسیر دیدن اجاق گاز در خواب

گوشت در خواب: 51 نشانه و تعبیر خواب گوشتاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits