مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب پوست خوراکی ها ( پوست گردو ، فندق و ... )
0
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب دیدن پوست خوراکی تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن پوست خوراکی در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب پوست میوه ها و خوراکی ها

تعبیرهای دیدن پوست انواع خوراکی ها را در ادامه مشاهده می کنید .

تعبیر خواب پوست تخم مرغ

دیدن پوسته ی تخم مرغ نماد پیشرفت یا رشد مادی یا معنوی است.

 • به زودی در شغلتان موفق می شوید یا به لطف مهارت ها ، دانش و عادت های خود ، دیدگاه کاملاً متفاوتی از زندگی خواهید داشت. به همین دلیل ارزش های واقعی تان را پیدا خواهید کرد.
 • جمع آوری پوسته تخم مرغ در خواب به این معنی است که شما هنوز از تمام توانایی خود استفاده نکرده اید. خوشبختانه ، شما می دانید که چه می خواهید ،پس فقط باید تلاش کنید تا آرزوهای خود را برآورده کنید. اگر در خواب کاسه ای پر از پوسته تخم مرغ دیده باشید ، به این معنی است که به زودی ثروتمند می شوید یا خانواده شما گسترش می یابد.
 • اگر دیدید پوسته تخم مرغ می خورید تعبیرش این است که برای حل یک مشکل به دیدگاه جدیدی نیاز دارید. ممکن است ایده ای عالی بدست آورید که در آن باید تلاش ، سخت کوشی و پول خود را سرمایه گذاری کنید. اگر می بینید که شخص دیگری در خواب پوسته تخم مرغ می خورد ، تعبیرش این است که کسی که اصلا از او انتظار نمی رفت، موفق می شود. طوری که اصلا باورتان نمی شود.
 • تعبیر دور انداختن پوسته تخم مرغ این است که نباید یک ایده را که شخصی به شما پیشنهاد داده است کنار بگذارید. شاید یک پیشنهاد تجاری بسیار عالی را رد کرده باشید. اگر دیدید که دیگران پوسته تخم مرغ می خورد، تعبیرش این است که سعی می کنید دیگران را متقاعد کنید که کاری که شما می گویید را انجام دهند اما موفق نمی شوید.

تعبیر خواب پوست گردو

پوسته ی گردو در خواب نشانه مشکلات مالی است.

 • احتمالا وضع مالی خوبی ندارید یا در آستانه ورشکستگی هستید. شاید هم در ازای چیزی که ارزشی ندارد، پول زیادی پرداخت کرده اید. این موضوع به خاطر کم تجربگی و نداشتن مهارت است.
 • اگر دیدید که پوسته گردو را با چکش می شکستید، تعبیرش این است که در تجارت شکست می خورید.. نباید با پول دیگران قمار کنید زیرا در صورت از دست دادن راهی برای پس گرفتن آن نخواهید داشت.
 • اگر در خواب شخصی دیگری دیدید که پوسته گردو را با چکش می شکست، تعبیرش این است که باید همکاران خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید. احتمالا کسی می خواهد از شما سو استفاده کند.. در مورد پول و سرمایه گذاری های کلان، بیشتر دقت کنید و بی گدار به آب نزنید. اگر درخواب دیدید که پوسته گردو ترکید. تعبیرش این است که برای بدست آوردن ثبات مالی به تلاش زیادی نیاز دارید. شما در حال حاضر دچار استرس شدید هستید ، در حالی که نتایج آن طور که دوست دارید نیست. با این وجود ، اگر همچنان سخت کوش ، صبور و پایدار باشید ، آینده ای درخشان خواهید داشت.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری با دندان گردو را شکست، تعبیرش این است که شما باید عزیز خود را در رسیدن به اهدافش حمایت کنید. احتمالاً در موفقیت آن شخص شک دارید ، اما باید به جای انتقاد از او به او توصیه کنید تا کارهای مثبت و مفیدی را انجام دهد. ولی به یاد داشته باشید که چیزی را به او تحمیل نکنید.
 • سوزاندن پوست گردو در خواب، نشانه این است که برای رسیدن به هدف خود مجبورید از شخصی پول بگیرید. اگر به فکر خرید ملک یا شروع کار شخصی خود هستید ، بدون گرفتن وام نمی توانید این کار را انجام دهید. اما اگر عجله ای ندارید ، باید به جای گرفتن وام در شرایط نامساعد ، پول پس انداز آن کار را با پس انداز جمع کنید.
 • اگر دیدید که دیگران پوسته گردو را سوزاندند تعبیرش این است که کسی که دوستش دارید از شما کمک مالی می خواهد. احتمالا یکی از دوستانتان مشکلی دارد که در ابتدا به سراغ شما می آید.

تعبیر خواب پوست بادام

پوسته بادام نشانه تغییر عقیده و ایده ها در زندگی است.

 • مدتی است که افکارتان محدود است و کلیشه ای فکر می کنید. اما با آشنا شدن با شخصی تمام افکار قدیمی را کنار گذاشته اید و همه چیز را با نگاهی جدید می بینید.
 • اگر در خواب دیدید که پوسته بادام را جمع آوری می کردید، تعبیرش این است که مجبور خواهید شد مشکل شخص دیگری را حل کنید. فرزند شما یا یکی از عزیزانتان در وضعیت بدی قرار می گیرند.. با این حال ، شما از آن شکایت نخواهید کرد زیرا به آنها بسیار اهمیت می دهید.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری پوسته بادام جمع می کرد، تعبیرش این است که برای خلاص شدن از یک مشکل بزرگ یا نگرانی به کمک نیاز خواهید داشت. از مشاوره گرفتن یا مطرح کردن مشکلاتتان نترسید. احتمالا عقل دو نفر بهتر از یک نفر خواهد بود.
 • اگر درخواب دیدید که از پوسته بادام دمنوش درست کردید، تعبیرش این است که نگران سلامتی خود هستید و سعی می کنید از خود مراقبت کنید. شما از برخی عادت های قدیمی خلاص می شوید و کیفیت زندگی خود را از این طریق بهبود می بخشید. این بهترین تصمیمی است که می توانستید بگیرید.
 • اگر دیدید که دیگران از پوسته بادام دمنوش درست میکردند، تعبیرش این است که خبرهای خوب در مورد عزیزتان شما را خوشحال می کند. احتمالا آن ها بیمار بوده اند و اکنون حالشان خوب شده است.

تعبیر خواب پوست فندوق

پوسته فندوق در خواب نشانه این است که :

 • به سفری می روید که مدت هاست در مورد آن رویا پردازی می کردید. همه چیز به زودی در جای خود قرار می گیرد و شما وقت کافی و همچنین پول خواهید داشت که بتوانید به این سفر بروید.
 • اگر در خواب دیدید که پوسته فندوق می خورید، تعبیرش این است که شجاع خواهید شد و تصمیم می گیرید چیزهای جدیدی را در زندگی خود امتحان کنید. خواهید فهمید که یک زندگی روزمره یکنواخت شما را آزار می دهد ، به همین دلیل تصمیم می گیرید که سرگرمی های جدیدی را شروع کنید. این تفریح ها باعث می شود که تمرکز خود را بدست بیاورید و به سود خوبی هم برسید.
 • اگر دیدید که دیگران پوسته فندوق می خورند، تعبیرش این است که به شخصی شجاع بیش از حد حسادت می کنید. ما در مورد شخصی صحبت می کنیم که سعی دارد از هر ثانیه زندگی خود به بهترین شکل استفاده کند. وقتی می فهمید که قطب مخالف هستید و به اندازه آن فرد خوشحال و راضی نیستید ، به او حسادت کنید و همچنین از اینکه به اندازه کافی شجاع نیستید از خود عصبانی هستید.
 • اگر دیدید که مغز فندوق را از پوسته آن جدا کردید، تعبیرش این است که برای تحقق آرزوهای خود فراز و نشیب های زیادی را پشت سر بگذارید.
 • اگر دیدید که دیگران این کار را میکردند، تعبیرش این است که از ایده شریک زندگی خود ، دوست یا یکی از اعضای خانواده خود پشتیبانی نمی کنید. شما از ابتدا آن را به شکست تبدیل خواهید کرد ، اما آن شخص و دید او می توانند با گذشت زمان شما را شگفت زده کنند.

تعبیر خواب پوست بادام زمینی

دیدن پوسته بادام زمینی در خواب :

 • نشان می دهد که یک فرد بسیار جوان به شما کمک می کند تا مشکلاتتان را حل کنید. اگر به حرف او گوش دهید و از ایده های او نیز استفاده کنید، قطعا موفق خواهید شد.
 • اگر در خواب دیدید که پوسته بادام زمینی را خوردید، تعبیرش این است که نمی توانید خود واقعی خود را به دیگران نشان دهید. شما عزت نفس پایینی دارید و این موضوع شما را به شدت آزار می دهد. شما مهارت های زیادی دارید و هیچ کس نمی تواند دانش شما را انکار کند. اما خودتان متوجه نمی شوید که چقدر استعدادهای پنهانی دارید.
 • اگر دیدید که شخص دیگری پوسته بادام زمینی می خورد، تعبیرش این است که نباید بافرادی را که به اندازه شما موفق ، تحصیل کرده یا خوشحال نیستند ، مسخره کنید. هیچ کس نمی تواند بداند که در زندگی چه بلایی سر او خواهد آمد. پس مغرور نباشید.
 • تعبیر دور انداختن پوسته های بادام زمینی در خواب نشانه این است که شما باید قبل از تصمیم به انتقاد از زندگی دیگران ، نگاهی به زندگی خود بیندازید. حل مشکلات دیگران آسان است اما مشکلات خود نادیده نگیرید. کمی هم به فکر خودتان باشید.
 • اگر در خواب شخصی دیگری را دیدید که پوسته بادام زمینی را دور می اندازد، تعبیرش این است که با همسایه خود مشاجره کنید. بعضی از کارهای آنها احتمالاً شما را آزار می دهد و دیگر نمی توانید تحمل کنید. با این حال، مراقب باشید که در این کار زیاده روی نکنید زیرا بحث با افرادی که به نوعی نقش مهمی در زندگی شما ندارند ، فایده ای ندارد.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب پوست : 52 نشانه و تعبیر انواع پوست در خواب

تعبیر خواب بادام : 49 تفسیر و تعبیر دیدن بادام در خواب

تعبیر خواب پیاز : ۳۲ نشانه و تعبیر دیدن پیاز در خواب

تعبیر خواب ذرت : ۲۴ نشانه و تفسیر دیدن ذرت در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است