دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب بالکن/ دیدن بالکن (تراس) در خواب نشانه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب بالکن دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن بالکن در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب دیدن بالکن چه تعبیری دارد ؟

بالکن در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب بالکن

بالکن در خواب به این معنی است که عشق یا کسی که دوستش دارید به زودی باز میگردد.

 • با کسی آشنا خواهید شد که در همان نگاه اول عاشق او می شوید. شاید او مثل شما نباشد، اما لبخند، جذابیت و شوخ طبعی اش شما را جذب خواهد کرد. اغلب در مورد رابطه خود، قدم زدن در کنار رودخانه و لحظات عاشقانه خیال پردازی خواهید کرد. شما مطمئن نیستید که دوباره عشق به شما بازگردانده می شود یانه. از هر فرصتی برای تنها ماندن با او استفاده خواهید کرد. او اعتراف میکند که شما را دوست داشته اما نمی توانسته این موضوع را به شما بگوید..

تعبیر خواب بالکن خانه

اگر در خواب دیدید که در بالکن هستید، تعبیرش این است که در موقعیت بد و ناپایداری قرار میگیرید.

 • احتمالا کاری میکنید که برای آینده شما خطرناک است و ممکن است بازنشستگی شما را به خطر بیاندازد. شما می ترسید که شغل خود را از دست بدهید. سعی کنید با بررسی موارد بهتر و گزینه های بیشتر خود را از این منجلاب رها کنید.

تعبیر خواب بالکن در هوا

 • بالکن در هوا نمادی از برنامه های تجاری غیر واقعی است. اگر کارتان آزاد است سعی کنید اهدافی را تعیین کنید که آینده دار باشد. اهدافی که آینده ای ندارد به درد شما نمی خورد و هر لحظه ممکن است با شکست مواجه شود. با وجود فداکاری و سخت کوشی، به تجربه دیگران نیاز دارید. شاید شما به توصیه دیگران گوش ندهید و این کار اصلا به صلاح شما نیست.. اگر منتظر ترفیع هستید، در آینده امکان پذیر نیست، اما یکی دو سال دیگر این اتفاق می افتد.

تعبیر خواب ساختن بالکن

 • ساختن بالکن در خواب به این معنی است که تغییراتی که انتظارش را دارید نمی تواند یک شبه اتفاق بیفتند. برای شهرت، صبر زیادی لازم است، زیرا می دانید که خودتان آن را به دست آورده اید. قبل از اینکه همه جزئیات را به طور کامل بخوانید، مراقب امور مالی خود باشید و هیچ قراردادی را امضا نکنید.
 • اگر دیدید که دیگران بالکن می سازند، تعبیرش این است که شما از خیانت یکی از عزیزان خود می ترسید. یا به وفاداری شریک زندگی یا صداقت برخی از دوستان خود شک دارید. شبهات شما بی مورد نیست، زیرا قبلا با افراد نادرست برخوردهای زیادی داشته اید. با این حال، مراقب باشید که چه کسی را به چه چیزی متهم می کنید، زیرا نیت همه بد نیست. سعی کنید تشخیص دهید که دوست واقعی شما کیست..

تعبیر خواب رنگ آمیزی بالکن

 • نقاشی بالکن در خواب بیانگر این است که به حقیقت دردناکی پی خواهید برد. احتمالا همسرتان گناهی در گذشته کرده که در حال حاضر به شما آسیب زده است. شاید از آن گناه ناراحت نشوید اما از اینکه این همه مدت این موضوع را از شما پنهان کرده اند ناراحتید. قبل از اینکه او را به هر چیزی متهم کنید، سعی کنید خود را در آن موقعیت قرار دهید. اجازه ندهید احساسات منفی بر شما غلبه کنند و لحظات زیبایی را که داشته اید را به کلی خراب کند. از خود بپرسید که آیا فهمیدن این موضوع ارزش زمانی را دارد که با هم در شادی و آرامش گذرانده اید؟
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری بالکن را نقاشی میکرد، تعبیرش این است که نسبت به دوستی حسادت می کنید اما حسادت خود را پنهان میکنید و این پنهان کردن حسادت، برای شما خوب خطرناک است.. اما در اعماق خود احساس بدی دارید. از خود بپرسید چرا چنین است و چه کاری می توانید انجام دهید تا زندگی خود را بهتر و شادتر کنید.

تعبیر خواب افتادن از بالکن

پریدن از بالکن به این معنی است که در آینده ای نزدیک می توانید یک شغل سودآور اما بسیار پرخطر را شروع کنید.

 • یک همکار یا یکی از آشنایان احتمالا کاری را به شما پیشنهاد می دهد که قانونی نیست. شما در یک دوراهی اخلاقی قرار خواهید گرفت که آیا باید آن را بپذیرید یا نه. علیرغم خطری که از آن آگاه هستید، تصمیم خواهید گرفت که به آن ماجراجویی بروید، زیرا به شدت به پول نیاز دارید.
  خواب دیدن افرادی که از بالکن می پرند به این معنی است که شاهد یک اتفاق ناگوار خواهید بود. این واقعیت که نمی توانید به کسی که مشکل دارد کمک کنید، شما را ناراحت می کند. ممکن است دوستتان به شما بگوید که مشکلات سلامتی دارد یا یکی از اعضای خانواده اعتراف کند که به پول نیاز دارد. متأسفانه، به هیچ وجه نمی توانید به اوکمک کنید، اما این بدان معنا نیست که حمایت شما برای او معنی دار نخواهد بود.
 • هل دادن یا افتادن از بالکن نماد هیجان است. احتمالا در حال برنامه ریزی یک سفر یا شب مانی هستید و این موضوع شما را بسیار هیجان زده می کند. این امکان وجود دارد که در نهایت افرادی را که دوستشان دارید ببینید، یا با کسی روبرو شوید که به او علاقه دارید.
 • اگر درخواب دیدید که کسی را از بالکن هل می دهید، تعبیرش این است که عقده ها و عدم اعتماد به نفس، شما را از دستیابی به اهدافتان باز می دارد. مهم نیست که چه قدر توانایی دارید اما همیشه از مردم تأیید می خواهید. این نگرش باعث شده بسیاری از برنامه های شما به دلیل عدم اعتماد به نفس با شکست مواجه شود. وقت آن رسیده است که قدر لحظه های خود را بدانید و خود را به عنوان فردی قابل اعتماد معرفی کنید. زیرا در زمینه کاری خود متخصص هستید. هیچ کس نمی تواند به جای شما این کار را انجام دهد.

تعبیر خواب بالکن و بالا رفتن از آن

 • بالا رفتن از بالکن در خواب به این معنی است که با یک آزمایش جدی در زندگی روبرو خواهید شد. شاید بخواهید کالج یا محل کار خود را تغییر دهید. در نهایت فرصتی برای دستیابی به آن خواهید داشت، اما ترس از شکست شما را متوقف خواهد کرد. شما در یک دوراهی قرار گرفته اید که آیا بالاخره ریسک کنید یا ثباتی را که در زندگی خود دارید حفظ کنید.
 • اگر دیدید که دیگران از بالکن بالا می روند، تعبیرش این است که کسی در زندگی شما دخالت می کند. او احتمالا یکی از اعضای نزدیک خانواده است که سعی دارد بر تصمیم گیری شما تأثیر بگذارند و آن را با این بهانه توجیه کند که بهترین ها را برای شما می خواهد. علیرغم احترامی که برای آن فرد قائل هستید، وقت آن است که در برابر این نوع رابطه بایستید، اما نمی توانید زمانی را برای انجام آن پیدا کنید.

تعبیر خواب بالکن تزئین شده

 • بالکن پر گل و زیبا نشان می دهد که در آینده دوره ای آرام در پیش روی شماست. یک دوره پرتلاطم، پر استرس و پر از مشکل می گذرد، ولی در نهایت می توانید به زودی استراحت کنید. از این دوره برای گذراندن وقت با خانواده استفاده خواهید کرد. زیرا زمانی برای آن نداشتید.. این دوره استراحت برای برنامه های جدید در مورد تجارت و امور مالی نیز خوب است.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط

27 نشانه و تعبیر دیدن خواب سقوط ، افتادن و زمین خوردن

نردبان در خواب: تعبیر خواب نردبان دیدن چیست ؟

تعبیر خواب گودال : 22 تفسیر و تعبیر دیدن گودال و چاله در خواب

تعبیر خواب اتاق : 24 نشانه و تعبیر دیدن اتاق در خواب

تعبیر خواب سقف : ۳۱ نشانه و تفسیر دیدن سقف در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits