مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ مارس ۲۰۲۳ میلادی
خواب شکنجه دیدن/ تعبیر خواب شکنجه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب شکنجه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن شکنجه در خواب را در دلگرم بخوانید .

شکنجه در خواب تعبیرش چیست ؟

شکنجه شدن در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

خواب شکنجه دیدن/ تعبیر خواب شکنجه چیست ؟

 • خواب شکنجه به معنای تجربه چیزهای ناخوشایند است. احتمالا شما شاهد مشاجره ای باشید که به شما مربوط نمی شود ، اما نحوه عملکرد آن افراد را دوست ندارید. شما برای آرام کردن شرایط درگیر خواهید شد اما در آخر به دردسر خواهید افتاد و از مداخله در مشکلات دیگران پشیمان خواهید شد.

تعبیر خواب شکنجه شدن

اگر خواب ببینید کسی شما را شکنجه می کند تعبیرش این است که کسی را گول میزنید.

 • احتمالا از کسی خوشتان آمده و چون متاهلید به دروغ خود را مجرد نشان میدهید. یا در مورد مسائل کاری، پول یا موقعیت کسی را با حیله و فریب از چنگش در می آورید.
 • تعبیر دیگرش این است که اعمال شما بر او تأثیر منفی می گذارد. شما اخیراً بسیار عصبی هستید ، به همین دلیل است که به آن ها امیدی ندارید. اگر نمی خواهید رابطه شما به هم بریزد ، باید با مشکلات خود کنار بیایید. بهترین کار این است که به جای به خطر انداختن رابطه خود به دنبال دلیل این مشکلات باشید و با تدبیر و منطق بر این مشکلات غلبه کنید.

تعبیر خواب شکنجه شدن توسط شریک زندگی

اگر دیدید که شریک زندگی تان شما را شکنجه کرد، تعبیرش این است که

 • به خاطر چیزی از شما دلخور است ولی علتش را به شما نمی گوید. شما به جای اینکه صریحاً در مورد مشکل خود صحبت کنید ، اخلاقتان عوض می شود. سعی کنید هر چه زودتر حرف بزنید و تا دیر نشده مشکلاتتان را به هم بگویید.

تعبیر خواب شکنجه شدن توسط پدر

اگر در خواب دیدید که پدر و مادرتان شما را شکنجه می کنند:

 • تعبیرش این است که از اینکه به حرف های آن ها گوش نکرده اید، خودتان را نمی بخشید. اگر به روشی که آنها به شما می گفتند رفتار می کردید ، اکنون زندگی شما بسیار متفاوت می بود. حداقلش این است که سعی کنید اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.

تعبیر خواب شکنجه شدن پدر و مادر

 • اگر درخواب دیدید، شخصی مادر یا پدر شما را شکنجه می کند تعبیرش این است که نباید از کمک به مردم امتناع ورزید. اگر بتوانید به دیگران کمک کنید و قدرت آن را هم داشته باشید، عالی است و هیچگاه این لطف را از مردم دریغ نکنید.

تعبیر خواب شکنجه شدن خواهر و برادر

 • تعبیر این خواب این است که شما با کارها و رفتارهایتان خواهر و برادرتان را به دردسر می اندازد. رفتار شما احتمالاً روی زندگی آنها تأثیر منفی می گذارد. شما باید مسئولیت پذیری بیشتری نسبت به خود داشته باشید و دیگر درگیر انواع مشکلات نشوید. خواهر یا برادرتان نمی توانند تا آخر عمر شما را از مشکلات دور کنند. آنها نگرانی های خاص خود را دارند و باید به زندگی شخصی شان برسند.

تعبیر خواب شکنجه شدن توسط خواهر و برادر

 • همه خواهران و برادران در دوران کودکی گاه و بیگاه با هم بحث می کنند و مردم این مسئله را طبیعی می دانند. اما اگر خواب ببینید خواهر و برادرتان شما را شکنجه می کنند ، تعبیرش این است که آنها به شما احتیاج دارند. آن شخص مشکلی دارد که هنوز با شما در میان نگذاشته است. سعی کنید در این مورد با آنها صحبت کنید و آنها را تشویق کنید تا به شما بگویند که مشکلشان چیست. شاید فرصتی برای کمک زیادی نداشته باشید ، اما علاقه و حمایت شما برای آنها معنی زیادی دارد.

تعبیر خواب شکنجه شدن دوست

 • اگر در خواب دیدید که کسی دوست شما را شکنجه می کرد تعبیرش این است که به زودی بیمار می شوید.. احتمالا به ویروسی مبتلا شده اید و بدون اینکه بدانید به دیگران منتقل کرده اید. به همین دلیل ، بد نیست که به محض احساس اولین علائم ، خود را قرنطینه کنید. از این طریق احتمال به خطر انداختن افراد دیگر را کاهش خواهید داد.

تعبیر خواب شکنجه شدن توسط دوست

متأسفانه این خواب نشانه خوبی نیست و معمولاً نماد خیانت است. احتمالا یکی از عزیزان شما را ناامید کند و متوجه شوید که آنها اطلاعات مهمی را از شما پنهان کرده اند و یا اینکه کاری غیرقابل بخشش انجام داده اند. حتی این احتمال وجود دارد که برای همیشه از آن شخص فاصله بگیرید.

تعبیر خواب شکنجه بچه

اگر دیدید شخصی در خواب کودکی را شکنجه می کرد

 • تعبیرش این است که باید با اعضای خانواده تان صادق تر باشید. شما عادت دارید به مردم دروغ بگویید تا از کسانی که دوستشان دارید محافظت کنید.. این قابل درک است زیرا ما در مورد شخصی که عاشق او هستید صحبت می کنیم ، اما خانواده شما لیاقت گوش دادن به دروغهایی را ندارند که روزانه به آنها تحویل می دهید.

تعبیر خواب شکنجه شدن توسط کودک

 • اگر دیدید که کودکی شما را شکنجه کرد، تعبیرش این است که می خواهید تغییر کنید. برخی از صفات و عادات وجود دارد که شما را بسیار آزار می دهد. شما می دانید که بدون آنها می توانید به طور معمول کار کنید ، اما شهامت مقابله با آن را ندارید.

تعبیر خواب شکنجه کردن پیرمرد یا پیرزن

 • شکنجه شدن توسط پیرمرد یا پیرزن درخواب نشانه این است که باید در برابر بی عدالتی ایستادگی کنید.. شما احتمالاً فرصتی برای دفاع یا محافظت از ضعیف تر داشته اید اما این کار را نکرده اید. در واقع قهرمان شدن کار آسانی نیست ، اما اگر ترسو باشید وجدان شما بی قرار خواهد بود. به همین دلیل باید دست از تلاش برندارید.

تعبیر خواب شکنجه شدن توسط پیرمرد یا پیرزن

 • شکنجه شدن توسط پیرمرد یا پیرزن در خواب نشانه این است که خرد و منطق کافی برای حل مسئله را ندارید. شاید شما باید به کسی که تجربه بیشتر دارد اعتماد کنید. باید با کسی درد و دل کنید که برای شما بهترین ها را می خواهد. یک دیدگاه تازه در مورد مسائل در این لحظه به شما کمک می کند.

تعبیر خواب شکنجه کردن بیمار

 • اگر درخواب دیدید که بیماری را شکنجه میکردید، تعبیرش این است که ایده ها ، تصمیمات یا اقدامات شما با تایید افراد اطراف شما روبرو نمی شود. شما واقعاً صدمه خواهید دید زیرا عزیزانتان شما را درک نخواهند کرد ، به همین دلیل است که اقدامات آنها را به عنوان خیانت تصور خواهید کرد.

تعبیر خواب شکنجه شدن توسط بیمار

 • شکنجه شدن توسط بیمار در خواب نشانه این است که با خود بیش از حد سختگیرانه برخورد می کنید. شما لیستی از آرزوها را برای خود نوشته اید و دوست دارید با تلاش شبانه روزی به آنها برسید. هیچ کس از شما نمی خواهد در کاری که انجام می دهید بهترین یا موفق باشید ، اما شما به خود فشار می آورید. باید از رقابت با دیگران دست بکشید. بی شک احساس بهتری خواهید داشت.

تعبیر خواب شکنجه کردن حیوانات

 • اگر در خواب دیدید که حیوانات را شکنجه می دادید، تعبیرش این است که در مقابل عزیز خود ایستادگی خواهید کرد. یکی از آنها قربانی بی عدالتی یا قلدری خواهد شد و شما حتماً آن را تغییر می دهید. شما اجازه می دهید که دیگران به شما ظلم کند. این کار درست نیست.

تعبیر خواب شکنجه شدن توسط حیوانات

 • اگر در خواب دیدید که حیوانی شما را شکنجه می داد، تعبیرش این است که شما نمی دانید چگونه با افکار و احساسات منفی کنار بیایید. نمی توانید عصبانیت و حسادت خود را کنترل کنید. شما به سختی می توانید آن بار را به دوش بکشید و باید راهی برای این بحران پیدا کنید. سعی کنید از متخصصانی که روان و رفتار انسان را مطالعه می کنند ، مشاوره بگیرید. توصیه های آنها می تواند به شما کمک کند تا از بحران عبور کنید.

تعبیر خواب شکنجه شدن توسط کاراگاه

 • اگر در خواب دیدید که یک افسر پلیس یا کارآگاه شما را شکنجه می کند تا اطلاعاتی به او بدهید، تعبیرش این است که نسبت به کاری یا چیزی وفادار هستید. شما هرگز به شخصی که به شما اعتماد کرده خیانت نمی کنید و تمام رازهایی را که شنیده اید به داخل قبر خواهید برد. به همین دلیل ، مردم می دانند که می توانند روی اختیار شما حساب کنند.

تعبیر خواب نجات دادن خود از شکنجه

 • اگر درخواب دیدید که توانستید از کسی که شما را شکنجه می دهد فرار کنید، تعبیرش این است که به زودی پیروز می شوید. احتمالاً به خواسته خود خواهید رسید. شما به شدت فداکارید اما نتیجه مثبتی از آنها نخواهید گرفت.

تعبیر خواب نجات دادن کسی از زیر شکنجه

 • اگر در خواب دیدید که موفق شدید شخصی را از زیر شکنجه نجات دهید، تعبیرش این است که می خواهید در نظر برخی از مردم قهرمان جلوه کنید و همه تلاش خود را میکنید که این تصویر را حفظ کنید. در طولانی مدت ، شما واقعاً روش درستی را انتخاب نکرده اید که مردم شما را تحسین کنند.

تعبیر خواب کشتن یک شکنجه گر

 • کشتن یک شکنجه گر در خواب نشانه این است که یک نفر یا یک رویداد باعث می شود شما خارج از چارچوب فکر کنید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

41 نشانه و تعبیر دیدن خواب قتل و آدم کشی

تعبیر خواب شمشیر: 23 نشانه و تعبیر دیدن شمشیر در خواب

تعبیر خواب فرار : 18 نشانه و تعبیر فرار کردن در خواب

تعبیر خواب خفگی: 14 نشانه و تعبیر خفه شدن (کردن) در خواب

تعبیر خواب خنجر : 26 تفسیر و تعبیر دیدن خنجر (دشنه) در خواب

18 نشانه و تعبیر دیدن طناب دار در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است