دلگرم
امروز: جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب ولگردی : دیدن خواب ولگرد نشانه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب ولگرد دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن ولگرد در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب ولگردی

تعبیرهای دیدن ولگرد در خواب:

 • اگر در خواب ولگردی ببینید، بیانگر آن است که بدنامی و بی آبرویی است. احتمالا با افرادی درافتاده اید که به هیچ عنوان از عقاید خود کوتاه نمی آیند و در واقع نمی توانید نظر آن ها را تغییر دهید.

تعبیر خواب ولگرد بودن

ولگرد بودن در خواب نماد تنبلی است.

 • احتمالاً خود را در موقعیت ناخوشایندی قرار داده اید و دیگران را موظف کرده اید که از شما مراقبت کنند. شما نه تنها وضعیت مالی خود را به خطر می اندازید، بلکه به دلیل یک لحظه بی احتیاطی، مشکلات سلامتی را نیز تجربه خواهید کرد.

تعبیر خواب ولگردی که شما را تعقیب می کند

اگر در خواب دیدید که ولگردی شما را تعقیب میکرد، تعبیرش این است که باید مراقب خود باشید. ممکن است در موقعیتی ناخوشایند قرار بگیرید و بی پول شوید.

تعبیر خواب ولگرد و کمک به او

 • اگر خواب ببینید به ولگرد کمک می کنید، بیانگر آن است که کسی شما را فریب می دهد. ما در مورد کسی صحبت میکنیم که با زبان خود سعی می کند شما را تحت تاثیر قرار دهد تا به او کمک کنید. از آنجایی که شما متاسف خواهید شد، به آن شخص اجازه می دهید وارد زندگی و خانه شما شود، پس از آن خواهید دید که همه چیز آنطور نیست که دیگران فکر می کرده اند.

تعبیر خواب طرد کردن ولگرد

 • اگر در خواب ولگردی را طرد کرده و از خود دور کنید، تعبیرش این است که راحتی و شادی خود را فدای دیگران خواهید کرد. شما به کلیشه‌هایی پایبند هستید که به شما اجازه نمی‌دهد مهارت های خود را نشان دهید. شما ناعادلانه در مورد شریک، دوست یا عزیز خود قضاوت نادرستی خواهید داشت.

تعبیر خواب ولگرد بودن به ظاهر

 • اگر دیدید که تظاهر به ولگرد می کنید، تعبیرش این است که کسی را ازمایش میکنید. احتمالا فکر میکنید که دیگران شما را به خاطر پولتان می خواهند.

تعبیر خواب ولگردی که در حیاط شما خوابیده

 • متأسفانه خوابی که در آن ولگردی را می‌بینید که در حیاط یا جلوی در خانه خوابیده، نشانه خوبی نیست. چنین رویاهایی نشان می دهد که شما از افرادی که دوستشان دارید جدا شده اید. یکی از اعضای خانواده یا دوستان شما مشکلی دارد که شما در مورد آن چیزی نمی دانید. چون اصلا به دیگران و مشکلاتشان اهمیت نمی دهید. سعی کنید بیشتر به خود و کارهایتان فکر کنید و تا این حد خودخواه نباشید.

تعبیر خواب ولگرد و توهین به او

 • توهین به ولگرد در خواب نماد جاه طلبی بیش از حد است. قابل تحسین است که شما هدفی دارید و حاضرید هر کاری که لازم است برای تحقق آن انجام دهید. با این حال، باید از خود بپرسید که آیا این ارزش سوزاندن تمام پل های پشت سرتان را دارد یا خیر. اگر همه افراد خوش قلب را بدرقه کنید با چه کسی موفقیت را جشن می گیرید؟
 • اگر خواب ببینید ولگردی به شما توهین می کند، بیانگر آن است که برخی چیزها را بیش از حد شخصی می گیرید. این به خصوص در مورد شغل شما صدق می کند. اگر رئیستان به شما می گوید که باید چیزی را اصلاح کنید یا اشتباهی مرتکب شده اید، به این معنی نیست که شما را تحقیر می کنند یا می خواهند شما را اخراج کنند.

تعبیر خواب ولگرد و حمله به او

 • حمله به ولگرد در خواب نماد خشم سرکوب شده است. احتمالاً شخصی در زندگی واقعی به شما توهین کرده است و شما واکنش مناسبی نشان نداده اید. در حال حاضر ناراحتید که چرا آن حرف ها را در آن زمان می زدید. هیچ فایده ای ندارد که به آن برگردید و خودتان را با احساسات منفی مسموم کنید زیرا نمی توانیم زمان را به عقب برگردانیم.
 • اگر خواب ببینید ولگردی به شما حمله می کند، به این معنی است که قربانی ناامیدی کسی خواهید شد. یکی از اعضای خانواده، شریک زندگی یا دوست شما ممکن است سر شما فریاد بزند، حتی اگر مقصر شما نباشید. احتمال دیگر این است که شخصی در خیابان، وسایل نقلیه عمومی یا در یک مغازه به شما توهین کرده باشد.

تعبیر خواب ولگرد و تعقیب آن

 • تعقیب ولگردها در خواب به این معنی است که کار شخص دیگری را تمام خواهید کرد. احتمالاً مجبور خواهید بود اشتباهات شخص دیگری را اصلاح کنید که برای شما سخت خواهد بود. چنین کارهایی زمان بیشتری از شما می گیرد. اگر پیگیر و صبور باشید، موفق خواهید شد کاری را که به شما محول شده به پایان برسانید.
 • اگر در خواب ببینید که افراد دیگری در حال تعقیب ولگردها هستند، به این معنی است که دیگران را به خاطر اشتباهات خود سرزنش میکنید. شما معتقدید که کائنات علیه شما توطئه کرده اند و به دلیل آن نمی توانید پیشرفت کنید. با این حال، حقیقت بسیار ساده تر است. وقتی مسئولیت اعمال خود را به عهده می گیرید و از اشتباهات خود چیزی یاد می گیرید دیگر اشتباهات خود را تکرار نمی کنید و همه چیز به نفع شما خواهد بود.

تعبیر خواب ولگرد و فرار از او

 • فرار از ولگرد در خواب به این معنی است که تعصبات، شما را از پیشرفت باز می دارد. شما افراد را نه بر اساس دانش و تجربه بلکه بر اساس احساس درونی خود قضاوت می کنید. این دقیقاً دلیل از دست دادن فرصت های بزرگ زندگی است.
 • اگر دیدید که دیگران از ولگرد فرار میکردند، تعبیرش این است که طرز فکر کسی شما را شگفت زده یا ناامید می کند. شما باور کرده اید که آن شخص را به خوبی می شناسید، اما به زودی متوجه خواهید شد که اشتباه کرده اید. به این نتیجه خواهید رسید که شما و فرد مورد نظر سیستم ارزشی یکسانی ندارید و در واقع هیچ نقطه اشتراکی ندارید.

تعبیر خواب ولگرد و دزدی از او

 • دزدی از ولگرد در خواب به این معنی است که باید اولویت های خود را تغییر دهید. اخیراً کاملاً روی شغل و کسب درآمد متمرکز شده اید که از خانواده، دوستان و حتی خودتان غافل شده اید.
 • اگر خواب ببینید ولگردی از شما دزدی می کند، بیانگر آن است که به کسی ظلم کرده اید. ممکن است به کسی توهین کرده اما درخواست بخشش نکرده باشید. هنوز برای انجام آن دیر نیست. اگر این کار را نکنید، رویاهایی با چنین معنایی یا مشابه برای مدت طولانی شما را آزار می دهند.

تعبیر خواب ولگرد و بوسیدن او

 • بوسیدن ولگرد در خواب به این معنی است که بالاخره به جای عقل به حرف دل خود گوش خواهید داد. با چالش خاصی روبرو خواهید شد و متوجه خواهید شد که زمان انجام کاری که فکر می کنید درست است فرا رسیده است. از گرفتن چنین تصمیمی پشیمان نخواهید شد.

تعبیر خواب ولگرد عاشق

 • وقتی در خواب می بینید که عاشق یک ولگرد شده اید، تعبیرش این است که شما فردی بسیار همدل هستید. شما احساس می کنید که نیاز دارید به همه کمک کنید، حتی اگر در این روند به شما آسیب برسد. شما نمی توانید تنها بنشینید و رنج، بدبختی یا فقر دیگران را مشاهده کنید. احتمالاً ایده بدی نخواهد بود که به یک موسسه خیریه بپیوندید یا برای یک سازمان داوطلبانه بپیوندید که در آن کاری را انجام دهید که شما را خوشحال می کند.

تعبیر خواب ازدواج با ولگرد

 • اگر زن جوان مجردی در خواب ببیند که با یک ولگرد ازدواج کرده، به این معنی است که امید خود را برای یافتن همسر خود در اوایل زندگی از دست داده است. اگر زنی متاهل خواب می بیند با یک ولگرد ازدواج می کند، تعبیرش این است که احساس می کند همسرش چیزی را از او پنهان می کند. شما می دانید که فرد مورد نظر تغییر کرده است، اما نمی دانید دلیل آن چیست. لازم نیست خیلی اصرار کنید که این پاسخ ها را پیدا کنید زیرا حقیقت می تواند به شما آسیب زیادی برساند.
 • اگر مرد مجردی خواب ببیند با ولگرد ازدواج می کند، بیانگر آن است که ممکن است از عشق ناامید شود. احتمالاً یک زن آنقدر شما را آزار داده است که دیگر به هیچ عشقی روی نیاورید. به این دلیل دیگر نمی توانید به جنس مخالف اعتماد کنید. اگر مرد متاهلی خواب ببیند با ولگرد ازدواج می کند، تعبیرش این است که به خاطر چیزی از شریک زندگی خود رنجیده است اما هنوز آن را نپذیرفته است.

تعبیر خواب مشروب خوردن با ولگرد

 • مشروب خوردن با ولگرد در خواب به معنای تنبلی است. شما اراده ای برای بلند شدن از رختخواب در صبح ندارید، چه رسد به اینکه کاری مفید انجام دهید. این می تواند یک مرحله موقت ناشی از اضطراب باشد، اما در صورت ادامه چنین رفتاری باید کاری را انجام دهید یا تغییر دهید. هیچ چیز خوبی در یک بشقاب پلاستیکی سرو نمی شود، به همین دلیل است که باید برای آن تلاش کنید.

تعبیر خواب ولگرد و آواز خواندن با او

تعبیر این خواب این است که استرس زیادی دارید. ممکن است یکی از عزیزان شما بیمار باشد یا مشکلات دیگری داشته باشید. به هر حال باید مراقب افسردگی باشید. شاید بتوانید کاری را که همیشه می خواستید انجام بدهید اما شهامت آن را نداشته اید به زودی عملی کنید.

تعبیر خواب ولگرد و کشتن آن

کشتن ولگرد در خواب به این معنی است که شما راه اشتباهی را برای حل یک مشکل انتخاب کرده اید. باید از کسی که بهش اعتماد دارید راهنمایی بخواهید.

تعبیر خواب ولگرد مرده

ولگرد مرده در خواب به این معنی است که شما در مرحله ای هستید که هیچکس شما را درک نمی کند. اگر به متهم کردن دیگران به این موضوع ادامه دهید، به زودی همه کسانی را که به آنها اهمیت می دهید تعقیب خواهید کرد.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب سگ: دیدن سگ در خواب نشانه چیست؟

27 نشانه و تعبیر خواب تعقیب و گریز انسان ها و حیوانات

20 تفسیر و تعبیر کور شدن در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است