مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
صنوبر در خواب/ تعبیر دیدن خواب صنوبر چیست ؟
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب صنوبر دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن صنوبر در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب درخت صنوبر چه تعبیری دارد ؟

تعبیرهای دیدن درخت صنوبر را در ادامه مشاهده می کنید

 • درخت صنوبر در خواب نماد شادی است. اگر این خواب را زیاد می بینید پس فرد خوش شانسی هستید و نیازی نیست که برای چیزهایی که در زندگی دارید سخت تلاش کنید. حتی استرس انجام کارهایتان را ندارید زیرا میدانید همه آنها خود به خود حل خواهند شد.

تعبیر خواب شاخه های صنوبر

 • اگر درخواب شاخه های صنوبری را دیدید که در باد تکان میخوردند، تعبیرش این ا ست که کمی زیر پایتان سست شده است و نمی توانید مانند گذشته خوش شانس باشید. سعی کرده اید که همه مشکلات را به تنهایی حل کنید اما به مرحله ای رسیدید که انرژی تان کم شده و نمی توانید به تنهایی کاری از پیش ببرید.

تعبیر خواب صنوبر کاشتن

اگر درخواب دیدید که درخت صنوبر می کاشتید تعبیرش این است که:

 • به زودی فردی جوان از شما محافظت و نگهداری خواهد کرد. شما با وجود این فرد می توانید از پس تمام مشکلاتتان بر بیایید. اگر فرزندی داشته باشید به زودی اعتبار و آبروی شما را حفظ خواهد کرد و کمک می کند که به بهترین ها برسید.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران درخت صنوبر میکارند تعبیرش این است که ایده هایی دارید که دوست دارید همه آن ها را عملی کنید. اخیرا پیشنهاداتی را برای بهبود مشاغل خود داشته اید. سعی کنید حسادت را از خود دور کنید و به واقعیت ها بیشتر اهمیت بدهید.

تعبیر خواب بریدن درخت صنوبر

اگر در خواب درخت صنوبر را قطع می کردید تعبیرش این است که:

 • به فردی صدمه می زنید. این فرد روی شما حساب ویژه ای باز کرده اما شما او را نا امید می کنید. سعی کنید قلب کسی را نشکنید. حداقل در روابط خود دقت کنید تا کسی را بیخود وابسته خود نکنید.
  این خواب نشانه این است که شخصی شما را آزار می دهد. احتمالا این شخص عضو خانواده یا شریک زندگی تان است. سعی کنید بیشتر از خود مراقبت کنید. اگر انتقادی سازنده است آن را بپذیرید و اگر به قصد ناراحتی شماست سعی کنید آن را نادیده بگیرید و واکنش تندی نشان دهید. به جای ناراحتی کافیست از او فاصله بگیرید.

تعبیر خواب آتش صنوبر

تعبیرخواب سوختن درخت صنوبر:

 • اگر در خواب دیدید که درخت صنوبر را سوزاندید تعبیرش این است که شما فردی سطحی نگر هستید، این بی توجهی و سطحی نگری باعث می شود تعجب همگان را برخواهد انگیخت. نا امید نشوید و با این بی توجهی کسانی که دوستشان دارید را از خود نرانید.
 • اگر خواب دیدید که دیگران درخت صنوبر را می سوزاندند تعبیرش این است که مادی گرا بودن متهم می شوید. چنین تفکری مستقیما از عملکرد شما ناشی می شود. سعی کنید تنها نباشید و کمی هم به جمع فکر کنید. با خود صادق باشید و اعتراف کنید که اشتباه کردید.

تعبیر خواب خوابیدن زیر درخت صنوبر

 • اگر در خواب دیدید که زیر درخت صنوبر دراز کشیده بودید تعبیرش این است که کسی یا چیزی انتظارات شما را برآورده نکرده است. شما سرمایه زیادی را در کاری گذاشته اید که کاملا بی فایده و بلا استفاده است. سرانجام مجبورید کسی را که مدت ها او را دوست داشته اید فریب دهید. اما بعد از آن به شدت عذاب وجدان می گیرید.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران زیر درخت صنوبر خوابیده بودند تعبیرش این است به دلیل تنبلی دیگران یا اشتباهات ناشی از سهل انگاری دیگران، رنج خواهید برد. احتمالا مسئولیت دیگران را بر عهده گرفته اید و دیگران شما را درک نمی کنند. از آنجا که نمی توانید آنها را از تیم خود بیرون کنید، به شدت ناراحت و عصبانی هستید.

تعبیر خواب درخت صنوبر در کوچه

 • اگر در خواب درخت صنوبری را در کوچه دیدید تعبیرش این است که به آزادی بیشتری نیاز دارید. ممکن است با یک شخص حسود رابطه داشته باشید که به شما اجازه ندهد خلاقیت و ابتکار عمل خود را نشان دهید.
 • تعبیر خواب جنگلی پر از درختان صنوبر
 • این خواب نشانه این است که به زودی امیدهای شما محقق می شود. آرزویی که دارید به زودی برآورده خواهد شد. کافی است کمی صبور باشید.
 • اگر این خواب را در زمستان دیدید تعبیرش این است که نگران چیزی که نمی توانید تغییر دهید نباشید. اجازه دهید زمان کار خودش را بکند.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

118 نشانه و تفسیر دیدن خواب درختان مختلف

تعبیر خواب نارگیل : ۲۵ نشانه و تفسیر دیدن نارگیل در خواب

16 نشانه و تعبیر دیدن درخت نخل در خواب

تعبیر خواب آووکادو : 13 نشانه و تعبیر دیدن آووکادو در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است