مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
خواب محکوم شدن/ تعبیر خواب محکوم به اعدام و حبس و ...
1
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب محکوم دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن محکوم در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب محکوم شدن چه تعبیری دارد ؟

انواع تعبیرخواب محکوم ، محکوم شدن ، محکوم اعدام ، محکوم حبس و .... را در ادامه می خوانید.

 • دیدن محکوم در خواب نماد نگرانی های بی حد و حصر است. احتمالا در آینده شاهد کلاهبرداری های مختلف و فعالیت های غیرقانونی باشید اما نمی توانید برای این شرایط کاری کنید.

تعبیر خواب محکوم شدن

اگر در خواب دیدید که محکوم شدید:

 • تعبیرش این است که احساس گناه می کنید. شما از اشتباهات و بی عدالتی هایی که مرتکب شده اید آگاه شده اید ، اما شهامت بخشش را برای افرادی که به آنها ظلم کرده اید ، ندارید. فقط شما می دانید که همه اینها چقدر به شما آسیب می زند ، به همین دلیل است خود خوری می کنید و نمیدانید چه کنید.

تعبیر خواب محکوم را کشتن

 • اگر در خواب دیدید که محکوم را کشتید، تعبیرش این است که می خواهید چیزی را برای مدت طولانی تغییر دهید ، اما همیشه بهانه ای پیدا می کنید که آن را به بعد موکول کنید. با این حال ، خواهید فهمید که از این طریق به نتیجه ای نخواهید رسید و بلافاصله در راستای تحقق آرزوهای خود کار و تلاش خواهید کرد و به جای اینکه خودتان را با چنین رفتارها و اعمالی که به شما آسیب می رساند ، شکنجه کنید، سعی می کنید که مشکلات را حل کنید.

تعبیر خواب محکوم و فرار آن

 • اگردر خواب دیدید که محکومی فرار کرد، تعبیرش این است که شخصی از شما دزدی خواهد کرد. آن شخص آن را نمی پذیرد و تمام تلاش خود را می کند تا شما را متقاعد کند که نظر خود را تغییر داده و در رابطه با او تجدید نظر کنید.

تعیبر خواب محاکمه محکوم

تعبیر محاکمه کردن محکوم:

 • باید ذهنیت بازتری داشته باشید تا چیز جدیدی یاد بگیرید و با افراد جالب ملاقات کنید. شما در مورد بسیاری از موضوعات نگرش کاملاً مشخصی دارید و این خوب است. با این حال ، بیشتر آنها بر اساس دانش و تجربه نیستند بلکه بر اساس فرضیات هستند. شما بخاطر چنین طرز تفکری فرصتهای عالی زندگی را از دست می دهید.

تعبیرخواب محکوم و صحبت کردن با او

 • اگر در خواب دیدید که با شخص محکومی صحبت کردید، تعبیرش این است که شما باید درک بیشتری از عزیزان خود داشته باشید. شما برخی از تصمیمات و اقدامات آنها را دوست نداریدو از آنها انتقاد می کنید. با این حال ، شما رویکرد اشتباهی را انتخاب کرده اید. شما به جای اظهار نظر منفی درباره کاری که انجام می دهید باید به آنها توصیه کنید که چه چیزی را تغییر دهند. شما می دانید که افرادی که دوستشان دارید عقاید آنها را تغییر نمی دهند ، پس چرا به آنها کمک نمی کنید تا به آنچه می خواهند برسند.

تعبیر خواب مجادله با فرد محکوم

 • مشاجره با محکوم در خواب نمادی از مشکلات ارتباطی است. شما اخیراً بسیار عصبی هستید و نگرانی های زیادی را در ذهن خود جای داده اید. به جای یافتن راه درست سعی میکنید همین مسیر درستی که دارید را تخریب کنید.اعضای خانواده شما باید درباره چیزهایی که باعث استرس شما می شوند صحبت کنید ، اما آنها نمی توانند طغیان های شما را برای همیشه تحمل کنند. تصور کنید اگر جای آنها باشید ، چه احساسی خواهید داشت.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران با محکوم مشاجره کردند تعبیرش این است که شخص دیگری با یک محکوم در حال بحث است. به زودی در وضعیت بدی قرار خواهید گرفت. دو نفری که اخیراً ملاقات کرده اید مشاجره ای خواهند داشت و یکدیگر را به موارد مختلف متهم خواهند کرد. علاوه بر این ، آنها از شما می خواهند که درگیر شوید.

تعبیر خواب جنگیدن با محکوم

 • جنگیدن با محکوم در خواب نشانه دشمن یا رقیبی غیرقابل پیش بینی است. شما با یک شخص بسیار حیله گر برای رسیدن به مکانی در شرکتی که می خواهید در آن کار کنید درگیر هستید. متأسفانه ، هیچ راهی برای متوقف کردن این مسئله وجود ندارد و شما فقط می توانید امیدوار باشید که خصوصیات شما نسبت به کارفرمایتان بهتر باشد.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران با محکوم می جنگیدند، تعبیرش این است که محکومین در بین خود در حال جنگ هستند یا شخص دیگری با یک نفر در حال جنگ است . دوست شما یا یکی از اعضای خانواده از کار خود به شما شکایت می کند. یکی از افرادی که با آنها نزدیک هستید نمی تواند کاری پیدا کند. شما صریحاً به آنها توصیه خواهید کرد که سکوت کنند و این شرایط را تحمل کنند.

تعبیر خواب محکوم و حمله کردن با او

 • اگر درخواب دیدید که محکومی به شما حمله می کند، تعبیرش این است که افراد اطراف شما برخی از اعمال یا تصمیمات شما را دوست نخواهند داشت. احتمالا خانواده و دوستانتان از شما انتقاد کنند در حالی که دیگران پشت سر شما صحبت خواهند کرد. اگر اعتقاد دارید که تصمیم یا حرکت درستی کرده اید ، نباید به آن توجه کنید. با این حال ، اگر فکر می کنید این افراد درست می گویند ، در مورد چگونگی به حداقل رساندن پیامدهای منفی اعمال خود راهنمایی بخواهید.

تعبیر خواب محکوم و حمله به او

 • حمله کردن به یک محکوم در خواب نشانه این است که شما اخیرا به شدت تحت تاثیر قرار گرفته اید و عصبی شده اید ونمی دانید در مواجه با مشکلات چه کاری انجام دهید. به ویژه در مورد شغلی که دارید بیشتر صدق میکند. اگر رئیس شما اغلب شما را به خاطر خطاهای ناچیزی که مرتکب می شوید ، تمسخر می کند ، به این معنی است که روی کار تمرکز ندارید ، بلکه افکار شما در جای دیگری سرگردان است. شاید باید چند روز استراحت کنید تا بتوانید دوباره مثل سابق تمرکز داشته باشید.

تعبیر خواب محکوم و پنهان شدن از او

پنهان شدن از یک محکوم در خواب نشانه این است که شما در شرایط خاص بهترین تصمیم ممکن را گرفته اید و دیگر نیازی به بازگشت به آن نیست. گذشته را در گذشته رها کنید و آینده خود را بهتر و بهتر بسازید. سعی کنید مدام در گذشته نباشید که این اخلاق باعث می شود که هیچ پیشرفتی نکنید.

تعبیر خواب محکوم و فرار از او

فرار از محکوم در خواب نشانه این است که شما تلاش زیادی برای انجام کاری غیر سودآور کرده اید. شما احتمالاً وقت ، پول و تلاش خود را صرف چیزی کرده اید که نتیجه مطلوبی ندارد. شاید سخت باشد که همینطور از آن دست کشید ، اما به زودی متوجه خواهید شد که زمان آن فرا رسیده است که به کارهای سازنده تری در زندگی روی بیاورید.

تعبیر خواب محکوم و مجروح کردن او

صدمه زدن به یک محکوم در خواب به معنای حل موقت یک مشکل است. درست وقتی که باور می کنید از نگرانی خلاص شده اید ، چیز جدیدی ظاهر می شود. شما نمی خواهید در مورد آن کاری اساسی انجام دهید ، اما این بار گزینه دیگری نخواهید داشت.
اما اگر در خواب دیدید که یک محکوم به شما آسیب می رساند ، تعبیرش این است که نباید از برنامه خود صرف نظر کنید ، حتی اگر در حال حاضر با موانع و چالش های زیادی روبرو باشید. شما باید در هنگام حرکت با آنها کنار بیایید تا وقت زیادی را برای آنها تلف نکنید. صبر و انگیزه فراوان فقط می تواند به شما در اتمام آن پروژه کمک کند.

تعبیر خواب محکوم و آزاد کردن او

آزادی یک محکوم از زندان در خواب نشانه این است که شما معتقد هستید افراد فقط در صورت داشتن انگیزه کافی می توانند تغییر کنند. شما به خاطر آن همیشه به افرادی که به شما آسیب می رسانند یا شما را آزرده می کنند فرصت دوم می دهید.

تعبیر خواب محکوم و بوسیدن او

بوسیدن یک محکوم در خواب نشانه این است که که اجازه نخواهید داد تعصبات و نظرات دیگران بر تصمیمات شما تأثیر بگذارد. مدت زیادی است که دیگران در مورد شما و اقدامات یا تصمیمات شما فکر می کنند ، اما متوجه شده اید که بار سنگینی بر پشت خود دارید. شما سرانجام زندگی خود را همانطور که می خواهید شروع می کنید.

تعبیر خواب محکوم و ازدواج با او

 • اگر در خواب دیدید که با محکومی ازدواج کردید، تعبیرش این است که او در عشق شانسی ندارد. گاهی اوقات به نظر می رسد که شما به طور مداوم اشتباه انتخاب می کنید و امید خود را برای تغییر وضعیت رابطه از دست می دهید. با این حال ، چنین طرز تفکری کاملاً اشتباه است زیرا عشق ممکن است برای شما اتفاق بیفتد. فقط باید انتظار آن را داشته باشید.
 • اگر زن متاهلی خواب دیدید که با محکومی ازدواج کرده، تعبیرش این است که او به آینده ای خوش و صلح آمیز با شریک زندگی فعلی خود اعتقادی ندارد و فعالانه در فکر طلاق است.
 • اگر یک مرد مجردی خواب دید که با زن محکومی ازدواج کرده تعبیرش این است که کسی را دوست دارد که از او فاصله گرفته و در کنار او نیست. ممکن است نسبت به شخصی که رابطه با او امکان پذیر نیست احساساتی داشته باشید.
 • اگر مرد متاهلی خواب دید که با زنی محکوم ازدواج کرده، تعبیرش این است که احساسات او نسبت به شریک زندگی از بین رفته است و او در مورد شخص دیگری خیال پردازی می کند.

تعبیرخواب محکوم اعدام

اعدام محکوم در خواب نشانه این است که شما اعتقاد دارید برای مشکلی که در حال حاضر شما را آزار می دهد ، هیچ راه حلی وجود ندارد. با این حال ، اگر در مورد آن با فرد مناسب صحبت کنید ، متوجه خواهید شد که اشتباه کرده اید. تعبیر دیگر این خواب این است که شما نگران یکی از اعضای خانواده ، شریک زندگی یا دوست خود هستید. آن شخص احتمالاً مشکلی دارد ، اما شما نمی دانید چگونه به او کمک کنید. اهمیت عشق و حمایتی که از آنها می کنید دست کم نگیرید.


تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب رشوه : مفهوم خواب رشوه گرفتن (دادن) چیست ؟

تعبیر خواب آدم دزدی : 23 نشانه و تعبیر دزدیدن آدم در خواب

خواب قاچاق: تعبیر دیدن قاچاقچی در خواب چیست ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است