دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر صرافی در خواب / خواب دیدن صرافی نشانه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب صرافی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن صرافی در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر صرافی در خواب

خواب صرافی دیدن از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب صرافی

 • صرافی درخواب نماد هزینه های هنگفت است. شما به شدت ولخرجید و توجهی به درآمدتان نمی کنید. به همین دلیل همیشه به لحاظ مالی به مشکل بر می خورید و مدام از دیگران قرض می گیرید.
 • کار کردن در صرافی نشانه ایده آل گرایی و کمال طلبی شماست. شما همیشه سعی دارید خود را با دیگران مقایسه کنید. به همین دلیل اصلا از زندگی لذت نمی برید.
 • اگر درخواب دیدید که از صرافی دزدی کردید تعبیرش این است که بدهکار هستید. شما از یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستانتان پول قرض گرفته اید اما به خاطر شرایط مالی نمی توانید پول آن ها پس بدهید. به همین دلیل به شدت تحت فشارید.

تعبیر خواب رفتن به صرافی

 • این خواب نشانه سفر است. شما احتمالاً مدتهاست که به فکر دیدن دوستان یا اقوامی هستید که در یک شهر یا ایالت دیگر زندگی می کنند اما فرصت دیدن آن ها را ندارید. تعبیر دیگرش این است که رئیستان شما را مجبور به یک سفر کاری می کند.
 • اگر خواب دیدید که از صرافی خارج شدید، تعبیرش این است که باید برای پیشرفت در حرفه خود یا رسیدن به اهدافتان، تلاش بیشتری کنید. در حال حاضر کمی دلسرد شده اید زیرا نتایج آن طور که شما می خواهید پیش نمی رود. با این حال شما فردی سخت کوش هستید و به آنچه می خواهید دست خواهید یافت.
 • اگر در خواب دیدید که به دنبال صرافی می گشتید، تعبیرش این است که به دنبال راهی برای کسب درآمد بیشترید. اما این خواب نشان می دهد که به زودی با تلاش خود، به آنچه دوست دارید خواهید رسید.
 • خرید صرافی در خواب نشانه به خطر انداختن همه چیز برای رسیدن به خواسته های خود است. سعی کنید برای مصالح خود دیگران را به خطر نیاندازید.
 • فروش صرافی در خواب نشانه این است که از یک ایده یا پروژه چشم پوشی می کنید. حتی اگر شما برای این کار تلاش زیادی کرده باشید ، می دانید که این کار نتیجه بخش نیست و ممکن است هرگز هم نباشد. توصیه های عزیزانتان گوش خواهید داد و به کارهای سازنده تری در زندگی روی خواهید آورد. این بهترین تصمیمی است که می توانستید در این لحظه بگیرید.
 • اگر درخواب دیدید که صرافی را تخریب کردید، تعبیرش این است که شاهد بی عدالتی خواهید بود. این فرصت را دارید که با گروهی از افراد در مورد آینده کسی تصمیم بگیرید. با رای گیری تصمیمی بدی می گیرید و مهم نیست که چه کاری انجام دهید. وجدان شما برای مدت طولانی بی قرار خواهد بود زیرا شما به شخصی صدمه زده اید.
 • اگر درخواب دیدید که در صرافی گیر کردید، تعبیرش این است که به خاطر یک دوست کاری انجام می دهید که اخلاقی نیست. آن شخص راز بزرگی دارد که زندگی دیگران را تحت تأثیر قرار می دهد. شما نمی دانید که آیا باید به دوست خود وفادار بمانید یا کار خوبی انجام دهید و جلوی ظلم را بگیرید.
 • پنهان شدن در صرافی در خواب به معنای پشیمانی از گذشته است. احتمالا در گذشته در حق کسی ظلم کرده باشید یا محبت خود را از او دریغ کنید. در حال حاضر دوست دارید که جبران کنید. اگر می خواهید وجدان پاک داشته باشید نباید مثل گذشته رفتار کنید.
 • اگر درخواب دیدید که در صرافی با کسی بحث می کردید، تعبیرش این است که باید یاد بگیرید که احساسات خود را کنترل کنید. مشکلی وجود دارد که مدت ها شما را آزار می دهد و شما را کاملا عصبی و ناامید می کند. به جای سر و کار داشتن با آن ، عصبانیت و نارضایتی خود را سر دیگران خالی نکنید. اگر چنین رفتاری را ادامه دهید ، هرکسی را که به آن علاقه دارید از دست خواهید داد.
 • جنگ در صرافی نشانه این است که در مقابل بی عدالتی ایستادگی می کنید. شما همیشه طرفدار ضعیف ترها هستید و از منافع افرادی که به هر طریقی تحت ستم قرار می گیرند محافظت می کنید. متأسفانه همدلی بیش از حدتان ممکن است به شما آسیب برساند.
 • اگر درخواب دیدید که در صرافی به کسی عشق می ورزیدید، تعبیرش این است که دوست دارید به دنبال کسی باشید که او را دوست بدارید. زندگی برایتان تکراری شده و دوست دارید شرایط را تغییر دهید.
 • اگر درخواب دیدید که شخص دیگری صرافی را تخریب کرد، تعبیرش این است که به دلیل اشتباهات شخص دیگری رنج خواهید برد. ممکن است همکار شما کار اشتباهی انجام دهد و رئیس یا سرپرست، شما را به بی مسئولیت بودن متهم کند. تعبیر دیگر این است که شما باید بدهی های شخص دیگری را پرداخت کنید.
 • آتش زدن صرافی در خواب نشانه این است که از متحمل شدن هزینه های اضافی خسته شده اید. بدهی ها و وام ها شما را تحت فشار قرار دهند و شما باید به دنبال منبع درآمد اضافی باشید.
 • اگر دیدید که دیگران صرافی را آتش می زدند، تعبیرش این است که شما به دوست یا همکار خود پول قرض داده اید ، اما آن شخص هنوز نمی تواند آن را پس دهد. کمی بیشتر به او زمان دهید و بیش از حد او را تحت فشار نگذارید.
 • تعبیر این خواب این است که باید در زندگی واقعی از خود مراقبت کنید. درباره ایده ها و ترس های خود با افرادی که اخیراً ملاقات کرده اید صحبت نکنید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب سکه طلا : 16 نشانه و تعبیر دیدن سکه طلا در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است