دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب فانوس: 16 معنی و تعبیر دیدن فانوس در خواب
3
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب فانوس دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن فانوس در خواب را در دلگرم بخوانید .

فانوس در خواب چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف دیدن خواب فانوس دیدن و ... می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب فانوس

1- فانوس در خواب نشانه این است که باید مراقب اطرافتان باشید زیرا کسی قصد دارد به شما آسیب بزند. آن شخص احتمالا همکار یا کسی است که شما او را می شناسید. او به موفقیت و شرایط خوبتان غبطه می خورد و سعی می کند هر کار کند که شما را زمین بزند.
2- اگر در خواب دیدید که به کسی فانوس هدیه دادید تعبیرش این است که به زودی نا امید می شوید و کار را به دیگران واگذار می کنید. احتمالا دوستتان رقیب جدی شماست و شما در مبارزه با او شکست خورده اید و خسته شده اید و دوست دارید از آن مهلکه سریع خارج شوید. به شما پیشنهاد می کنیم که به این زودی نا امید نشوید. بایستید و مبارزه را ادامه دهید. اجازه ندهید دیگران با رفتار خود شما را آزار دهند.
3- اگر خواب دیدید که از کسی فانوس گرفتید تعبیرش خوب است. اتفاقات خوب و جدیدی پیش راه شماست. خبرهای خوبی می شنوید. با کسی رابطه عاشقانه برقرار میکنید. کسی باعث این آشنایی و قرار ملاقات شما خواهد شد.
4- اگر در خواب دیدید که فانوستان را شکستید تعبیرش این است که سرانجام شانس به شما لبخند خواهد زد. شما به چیزی که مدت ها انتظارش را می کشیدید خواهید رسید. این آرزو به زودی تحقق خواهد یافت.
5- اگر در خواب دیدید که شخص دیگری فانوس را شکست تعبیرش این است که مشکلی در محل کارتان اتفاق خواهد افتاد که منجر به اخراج شما خواهد شد. احتمالا یک اشتباه بد در زندگی کرده اید. یا کسی به شما خیانت خواهد کرد.
6- اگر در خواب دیدید که فانوسی را دور انداختید تعبیرش این است که ناراحت و عصبانی و نا امید هستید. اخیرا در وضعیت بدی قرار گرفته اید و نمی توانید از آن رها شوید. شما درد بزرگی را حس می کنید و این موضوع باعث شده افکار انتقام جویانه ای را در سربپرورانید. سعی کنید احساسات منفی را از خود دور کرده و کار را وخیم تر از این که هست نکنید.
7- اگر در خواب دیدید که شخص دیگری فانوس را دور می اندازد تعبیرش این است که در نهایت در یک وضعیت بدی قرار خواهید گرفت. نمی دانید چه کنید و چه رفتاری داشته باشید.

تعبیر خواب فانوس در دست

8- اگر در خواب دیدید که فانوسی در دست دارید تعبیرش این است که ابتکار عمل را به دست گرفته اید. شما حامی خانواده و پدر و مادر خود هستید و مسئولیت سنگینی بر دوش شماست اما سعی می کنید آن ها را به نحو احسنت به پایان برسانید.

تعبیر خواب فانوس روشن

9- اگر در خواب دیدید که فانوسی را روشن کرده اید تعبیرش این است که راز مهمی را کشف خواهید کرد. سعی کنید ترسی که در دل دارید را فراموش کنید و با شجاعت پیش بروید. به زودی اتفاقات جالبی برایتان رخ خواهد داد. پس برای آن روز آماده باشید.
10- اگر در خواب دیدید که دیگران برای شما فانوس روشن کرده اند، تعبیرش این است که کسی سعی می کند نگرش شما را درباره موضوعی تغییر دهد و کاری کند که شما تصمیم دیگری را بگیرید. احتمالا این شخص همسر شماست. اگر حس میکنید که حرف او منطقی است و خیر خواه شماست به او گوش دهید. اما اگر حس میکنید که قصد آسیب به شما را دارد از این کار امتناع کنید و مسیر خودتان را بروید.
11- خاموش کردن فانوس در خواب نشانه تصمیم مهم است. تصمیمی که زندگی شما را به طور کل تغییر خواهد داد. شما در یک دوراهی عجیبی قرار گرفته اید و این بدان معناست که نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام راه به صلاح شماست. سعی کنید از یک فرد خبره و دلسوز کمک بگیرید. این موضوع را بدانید که همیشه قرار نیست تصمیمات شما درست و منطقی باشد. ممکن است گاهی هم اشتباه فکر کنید. پس بیش از حد به خودتان فشار نیاورید.
12- اگر خواب دیدید که دیگران فانوس شما را روشن کردند تعبیرش این است که شما ساده لوح هستید و اغلب به دیگران اجازه می دهید که به جای شما تصمیم بگیرند.

آنلی بیتون می‌گوید :
13ـ اگر دختری خواب ببیند فانوس خانه نامزد خود را روشن می کند ، نشانه آن است که همسر آیندة او مردی لایق و شایسته خواهد بود . اگر چراغ را در خواب خاموش کند ، علامت آن است که در اثر رفتار نادرست شانس ازدواج را از دست می دهد .

تعبیر خواب فانوس خریدن

14- خریدن فانوس در خواب نشانه این است که شما فردی کنجکاو هستید و دوست دارید یاد بگیرید یا با افراد جدید ملاقات کنید و مهارت های خود را ارتقا دهید. شما خیلی کنجکاو هستید و در مسائل خصوصی دیگران دخالت می کنید. دوست دارید برای دیگران شایعه سازی کنید. درست است که نیت بدی ندارید اما سعی کنید سرتان در زندگی خودتان باشد.
15- فروش فانوس در خواب نشانه این است که شما این استعداد را دارید که دانش خود را به دیگران انتقال دهید. دوستانتان مدام از شما می خواهند که کارهایی که برای خود کرده اید هم برای آن ها بکنید و از تجربیات خود به آن ها بگویید. اگر استاد یا معلم هستید دقت کنید تا راه اشتباه به دیگران نشان ندهید.

آنلی بیتون می‌گوید :
16ـ خریدن فانوس در خواب ، علامت انجام معاملات موفقیت آمیز است .

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب لامپ: 27 تفسیر و تعبیر دیدن لامپ در خواب

تعبیر خواب آباژور: 10 تفسیر و تعبیر دیدن آباژور در خواب

تعبیر خواب شمع : ۶۴ نشانه و تفسیر دیدن شمع در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (3 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits