دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۰۵ اوت ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب لوبیا سبز: 13 تفسیر و تعبیر لوبیا سبز در خواب
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن لوبیا سبز تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن لوبیا سبز در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب لوبیا سبز دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب لوبیا سبز، تعبیر خواب لوبیا سبز پخته ، تعبیر خواب لوبیا سبز خوردن ، تعبیر خواب کاشتن لوبیا سبز و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب سبز

تعبیر خواب لوبیا سبز

1- لوبیا سبز در خواب سمبل شادی است. شما با دانش و عقلی که دارید به زودی در زندگی تان تعادل ایجاد خواهید کرد.
2- اگر خواب دیدید که لوبیا سبز پاک میکنید تعبیرش این است که شما از نوع برخورد دیگران با خود راضی نیستید. احساس می کنید که کسی تلاش های شما را نمی بیند و بیهوده خود را به این در و آن در می زنید. علاوه بر این با وجود تلاش شما، همکارانتان پاداش میگیرند. این شرایط برای شما عذاب آور است و قادر به تحمل این شرایط نیستید.
3- اگر در خواب دیدید که کسی به شما لوبیا سبز هدیه داد تعبیرش این است که شما با بهانه های کوچک هم خوشحال می شوید. در حال حاضر هم آرزوی بزرگی ندارید و به آنچه دارید راضی هستید.
4- تعبیر خواب لوبیای سبز شیرین نشانه حسادت است. کسی در زندگی تان است که نمی خواهد شما به آنچه میخواهید برسید. به جای تلاش برای موفقیت خود، ترمز شما را هم میکشد. از این شخص فاصله بگیرید و اجازه ندهید هر کاری که میخواهد بکند.
5- دیدن لوبیای زرد در خواب نشانه خودخواهی است. شما خودتان را در اولویت قرار میدهید. حتی از آنهایی که دوستشان دارید به خاطر خودخواهی خودتان فاصله میگیرید. حداقل کمی از وقت خود را به آنها اختصاص دهید.
6- اگر در خواب دیدید که لوبیای چند رنگ یا بنفش دارید تعبیرش این است که می ترسید شریک زندگی تان بی دین باشد. چند وقتی است در این رابطه با همسرتان درگیر شده اید. سعی کنید بیش از حد به همسرتان دعوا نکنید. زیرا در این رابطه نمی توانید نظر خود را به او تحمیل کنید.


تعبیر خواب لوبیا سبز پخته

7- اگر خواب دیدید که لوبیا سبز می پزید تعبیرش این است که به زودی شرایط زندگی تان تغییر خواهد کرد. اگر قبلا به هزینه های خود توجه نکرده اید سعی کنید در دوره بعد مراقب باشید. وضعیت شما چندان خوشایند نخواهد بود و هیچ کس هم به شما کمک نخواهد کرد. اگر زندگی متوسطی دارید می توانید شرایط بد شغلی و مالی را تحمل کنید ولی اگر زندگی مرفه ای داشته اید، تحمل این شرایط برایتان سخت است.


تعبیر خواب چیدن لوبیا سبز

8- اگر در خواب دیدید که لوبیا سبز می چیدید تعبیرش این است که با یکی از اعضای خانواده بر سر ارث و میراث دعوا خواهید کرد. شما حس میکنید که لیاقت بیشتری دارید و سهم ارثیه شما ناعادلانه تقسیم شده است.


تعبیر خواب لوبیا سبز خوردن

9- اگر خواب دیدید که لوبیا سبز میخورید تعبیرش این است که هنگام خرید چیزی یا نوسازی ساختمان به مشکلات مالی میخورید. خواهید فهمید که ابزار کاغی برای دستیابی به هر آنچه برنامه ریزی کرده اید را ندارید. خوشبختانه یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان به دادتان خواهد رسید و شما را از این مخمصه نجات خواهد داد.


تعبیر خواب کاشتن لوبیا سبز

10- اگر در خواب دیدید که لوبیای سبز می کارید، تعبیرش این است که می توانید به زودی به آنچه که به دنبالش بوده اید برسید. به زودی از زحمات و فداکاری های شما تقدیر می شود.


تعبیر خواب شستن لوبیا سبز

11- اگر در خواب دیدید که لوبیا سبز می شویید تعبیرش این است که به زودی کسی دل شما را می شکند. شاید هم بودجه ای نداشته باشید و مشکلات مالی شما را از پای در بیاورد.


تعبیر خواب لوبیا سبز خریدن

12- اگر در خواب دیدید که لوبیا سبز خریدید، تعبیرش این است که یکی از اعضای خانواده شما تصمیم میگیرد که به شهر دیگری منتقل شود. این کار برای شما دشوار خواهد بود زیرا اغلب یکدیگر را نمی بینید اما می دانید که تصمیم آن ها درست است.


تعبیر خواب فروختن لوبیا سبز

13- تعبیر فروش لوبیا سبز در خواب نشانه این است که با شخصی ملاقات میکنید که مدت طولانی او را ندیده اید. این امکان وجود دارد که یکی از اعضای خانواده شما که در خارج زندگی یا کار میکند با شما تماس بگیرد.

ترجمه : معصومه راهی

تعبیر خواب سبز

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب هویج : ۱۸ نشانه و تفسیر دیدن هویج در خواب

تعبیر خواب سوپ : دیدن سوپ در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب بادمجان : ۲۰ نشانه و تفسیر دیدن بادمجان در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits