دلگرم
امروز: جمعه, ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۳ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۸ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
شباهت عجیب این خانم به شاهرخ خان صدای مخاطبین را درآورد!
6
تصویری در فضای مجازی منتشر شده است که توجه مخاطبین را به خود جلب کرده است.

تصویری در فضای مجازی از فرزندان شاهرخ خان ستاره بزرگ سینمای هند منتشر شد که شباهت عجیب دخترش به آقای بازیگر مورد توجه قرار گرفت.

شباهت عجیب این خانم به شاهرخ خان صدای مخاطبین را درآورد

شاهرخ خان ( زادهٔ ۲ نوامبر ۱۹۶۵) بازیگر هندی است که در فیلم‌های هندی‌زبان فعالیت می‌کند.

شباهت عجیب این خانم به شاهرخ خان صدای مخاطبین را درآورد

او از سوی رسانه‌ها با عنوان‌هایی مانند «پادشاه بالیوود» یاد شده و برای نقش‌آفرینی‌هایش افتخارات مختلفی از جمله ۱۴ جایزهٔ فیلم‌فیر دریافت کرده‌است. دولت هند نشان پادما شری و دولت فرانسه نشان هنر و ادب و لژیون دونور را به او اعطا کرده‌است. شاهرخ خان طرفداران قابل توجهی در آسیا و مهاجران هندی در سراسر جهان دارد.

شباهت عجیب این خانم به شاهرخ خان صدای مخاطبین را درآورد

از نظر تعداد مخاطب و درآمد از او به عنوان یکی از موفق‌ترین ستاره‌های سینما در جهان یاد شده‌است.

شباهت عجیب این خانم به شاهرخ خان صدای مخاطبین را درآورد

خان فعالیت حرفه‌ای خود را در اواخر دههٔ ۱۹۸۰ و با حضور در چندین سریال تلویزیونی آغاز کرد. او در سال ۱۹۹۲ با فیلم عاشق دیوانه‌وار وارد بالیوود شد. خان در اوایل حرفه‌اش برای بازی در نقش افراد شرور در فیلم‌های بازیگر (۱۹۹۳)، ترس (۱۹۹۳) و سرانجام (۱۹۹۴) شناخته شد. او پس از بازی در مجموعه ای از فیلم‌های عاشقانه از جمله داماد عاشق عروس را می‌برد (۱۹۹۵)، دل دیوانه است (۱۹۹۷)، داره یه اتفاقایی میفته (۱۹۹۸)، محبت‌ها (۲۰۰۰) و گاهی شادی گاهی غم به شهرت رسید. خان برای بازی در نقش یک الکلی در دیوداس (۲۰۰۲)، دانشمند ناسا در مادری (۲۰۰۴)، مربی هاکی در هند، به پیش! (۲۰۰۷) و مردی مبتلا به نشانگان آسپرگر در من خان هستم (۲۰۱۰) مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. پرفروش‌ترین فیلم‌هایش کمدی‌های قطار چنای (۲۰۱۳)، سال نو مبارک (۲۰۱۴)، دلداده (۲۰۱۵) و فیلم جنایی رئیس (۲۰۱۷) هستند.

شباهت عجیب این خانم به شاهرخ خان صدای مخاطبین را درآورداین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.2 از 5 (6 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits