مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۲ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۴ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب انگلها / دیدن انگل در خواب نشانه چیست ؟
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب انگل دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن انگل در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب انگلها

انگل حیوانی است که از موجودات دیگر تغذیه می‌کند و برای زنده ماندن به گونه‌های خود نیاز دارد، وقتی کسی به یک انگل فکر می‌کند، معنای نسبتاً عجیبی دارد. کاملا واضح است که این خواب تعبیر خوبی ندارد و بیشتر به روابط سمی و وابستگی به آدم های بی لیاقت و بی ارزش و خستگی و ناراحتی اشاره دارد.

تعبیر خواب انگل دیدن

 • اگر در خواب احتمالاً هنگام دیدن انگل بدی داشته اید، در رویا مطمئناً انگل به دنبال تغذیه از شما بوده است، احساس ناخوشایند و ناامیدکننده‌ای دارد و کاملاً واقعی به نظر می‌رسد. این نوع خواب می تواند به یکی از بدترین کابوس های شما تبدیل شود و شما را عذاب دهد.
 • بعد از دیدن این خواب به شما توصیه اکید می کنیم که کسانی که در اطراف شما هستند، اعم از دوست، همکار و شریک خود را بررسی کنید و ببینید چه کسی قرار است از شما سو استفاده کند یا به شما ضربه بزند. اگر افرادی که با آنها زندگی می کنید به شما آسیب می رسانند، از شما و خوبی های شما سوء استفاده می کنند، یا نمی خواهند خوشحالی شما را ببینند، حال وقت آن رسیده که جلوی این کار را بگیرید و اجازه ندهید بیش از این پیش بروند.
 • به تعبیری دیگر، این خواب به اعتماد به نفس پایین اشاره میکند. اگر اینطور هست، در اسرع وقت سعی کنید روی آن کار کنید. اگر اعتماد به نفس لازم را نداشته باشید، نمی توانید در کارتان موفق شوید.
 • تعبیر خواب انگلی که از بدن شما خارج می شود
 • وقتی خواب ببینید انگل از بدن خارج می شود، تعبیرش این است که مشکلات زیادی ذهن شما را به هم می زند و تمرکز را از شما گرفته است. سعی کنید به خودتان بیایید و جلوی این آسیب را بگیرید.

تعبیر خواب انگل در مدفوع

دیدن انگل در مدفوع به نشانه این است که در زندگی خود تغییراتی دادید که ممکن است به نفع شما باشد. ما این خواب را از این جنبه تعبیر میکنیم که سختی و دشواری ها از زندگی تان رخت برمی بندد. به شرطی که انسان های سمی را از خود دور نگه دارید.

تعبیر خواب انگل روده ای

 • این خواب ممکن است ناخوشایند باشد و مشکلات بزرگی را به همراه داشته باشد.. این خواب نماد بیماری است. ممکن است در حال گذراندن یک بیماری باشیم و آن را ندانیم.
 • انگل های روده ای که از بدن شما خارج می شود، بیانگر این است که بیماری در شرف نابودی شماست، این اتفاق نمی افتد، اما نزدیک می شود یا وجود دارد، همچنین نشان دهنده مشکل روانی است.

تعبیر خواب انگل که از دهان شما خارج می شود

 • اگر خواب ببینید انگل از دهان شما خارج می شود، بیانگر این است که احساس فقر و محدودیت می کنید. احتمالا شما در حال حاضر از پس انداز خود خرج می کنید و این پول ممکن است به زودی کاهش پیدا کند.
 • احتمالا اتفاق تلخی قرار است رخ دهد و باید هر چه زودتر جلوی آن را بگیرید. خصوصا مسائل مالی که شما را بیش از همه آزار می دهد.
 • تعبیر دیگر این خواب نشانه ضعف جسمی و روحی است. احتمالا در برابر دشمنان ضعیف شده اید و نمی دانید چگونه با آن کنار بیایید.

تعبیر خواب انگل سفید

 • انگل های سفید، اگرچه باعث ناراحتی می شود، اما واقعاً نماد جنبه مثبتی در زندگی شما است. موفقیت و پول، پیروزی که در شرف ورود به زندگی شماست.

تعبیر خواب انگل در دستان

 • اگر در خواب انگلی را در دستان خود می بینیم، باید بسیار مراقب باشیم، زیرا به ما هشدار می دهد که برخی از بدبختی ها اتفاق می افتد. خواب دیدن انگل روی دست ها به نوعی به معنای مرگ است بنابراین وقتی کرم سفید می بینیم باید مراقب باشیم.

تعبیرخواب انگل روی بدن سگ

 • ما احتمال می دهیم که دوستی وفادار دارید ولی احتمالا به خاطر شرایط زندگی و دوستان ناباب از شما فاصله گرفته و این دوست ممکن است با کارهایی که انجام می دهد تا ابد به دشمن شما تبدیل شود. پس سعی کنید رفتاری از خود نشان دهید که او را بازگرداند. اجازه ندهید که از شما فاصله بگیرد.

تعبیر خواب انگل گربه

 • تعبیر این خواب دشمن زن است. گربه نشانه زن بی حیایی است که برای براندازی شما هر کاری می کند.. اگر بتوانید در آن مبارزه پیروز شوید، در زندگی واقعی هم به زودی شر او را از زندگی تان کم می کنید و به زودی به ثروت و رفاهی که منتظرش بودید می رسید.

تعبیر خواب انگل درچشم

 • انگل در چشم، نشان دهنده دانش و درک است، ذهن شما برای دریافت اطلاعات بیشتر در حال گسترش است.

تعبیر خواب انگل روی پا

 • زندگی شما در شرف تغییر است، خواه سفر، کار، شهر. شریک زندگی، مدل مو، حتی لباس جدیدی که با آن راه می روید، هر چند اگر پابرهنه باشید و انگل از پایتان تغذیه کرد، تعبیرش بیماری و رنج است.

تعبیرخواب انگل در غذا

 • انگل در غذا به این معنی است که قبل از یک موقعیت پیچیده احساس ضعف می کنید.

معانی دیگر انگل

 • خواب دیدن انگل در خاک به این معنی است که وارد دوره ای از زندگی خود می شوید که در آن مشکلات زیادی به همراه خواهید داشت. توصیه می شود با دقت راه بروید و بدانید که چگونه هر قدمی را که برمی دارید محاسبه کنید تا ضعیت را از این بدتر نکنید، به خصوص افرادی که با آنها ارتباط دارید را بشناسید، زیرا ممکن است انرژی شما را مصرف کنند.
 • دیدن انگل سیاه در خواب به این معنی است که شما لحظات ناامیدی را سپری می کنید، زیرا رنگ سیاه نماد تاریکی است، این به این دلیل است که شخصی، احتمالاً نزدیک، پشت سر شما حرف های بدی می زند.
 • دیدن انگل در سرتان نماد نگرانی شماست. اگر در خواب انگل در سر شما ظاهر شد، به این معنی است که افکار بدی دارید که باید از آنها خلاص شوید. این احساس نفرت است که در شما نفوذ می کند و شما را از حرکت به جلو باز می دارد. اجازه ندهید این انگل ها زندگی شما را از بین ببرند، زیرا به آنها اجازه می دهید انرژی های شما را جذب کنند.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب کرم : ۳۸ نشانه و تفسیر دیدن خواب کرم و کرم خاکی

تعبیر خواب مارمولک : ۴۳ نشانه و تعبیر دیدن مارمولک در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است