مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
دیدن اندام تناسلی در خواب / تعبیر خواب دستگاه تناسلی چیست ؟
1
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب اندام تناسلی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن اندام تناسلی در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب دستگاه تناسلی چه تعبیری دارد ؟

خواب دستگاه تناسلی از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

دیدن اندام تناسلی در خواب / تعبیر خواب دستگاه تناسلی چیست ؟

تعبیر خواب اندام تناسلی

اندام تناسلی در خواب مربوط به مسائل جنسی و عاطفی و خیانت و وفاداری جنسی و عشق و البته اعتقادات فرد است:

 • شما قوانینی برای خود دارید که خود را ملزم به انجام آن می کنید. تعبیر دیگر این خواب این است که احساس نا امنی میکنید. این موضوع شما را آسیب پذیر کرده است و فکر میکنید دیگر مثل سابق قوی و مستقل نیستید و به همه شک دارید. دستگاه تناسلی نمادی از باروری و قدرت خلاق است. هیجان و لذت و رضایت جنسی تعابیر دیگر این خواب است.

تعبیر خواب اندام تناسلی دیگران

اگر درخواب اندام تناسلی شخص دیگری را دیدید:

 • تعبیرش این است که یک پیشنهاد خوب را رد خواهید کرد. شخصی که احساساتی نسبت به شما دارد احتمالا عاشق شما خواهد شد. اگر چه وسوسه می شوید آنچه را که ارائه می دهند بپذیرید. تصمیم می گیرید که صادق باشید و دیگر عذاب وجدان نداشته باشید.

تعبیر خواب نداشتن اندام تناسلی

اگر درخواب دیدید که اندام تناسلی ندارید تعبیرش این است که :

 • در برخورد با جنس مخالف اعتماد به نفس ندارید. شما به طور طبیعی شخصی جالب هستید اما نمی توانید روابط خوبی با جنس مخالف داشته باشید. سعی کنید روی اعتماد به نفس خود کار کنید و از اشتباهاتتان درس بگیرید.

تعبیر خواب اندام تناسلی را لمس کردن

اگر خواب دیدید که دستگاه تناسلی تان را لمس کردید:

 • تعبیرش این است که باید اتفاقات جدیدی را در زندگی تجربه کنید تا معنای زیستن را بدانید. روح شما آزرده است و منتظر اتفاقی تازه می باشد. این اتفاق را به خودتان هدیه کنید. از منطقه ممنوعه خود بیرون بیایید و از زندگی لذت ببرید.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری به دستگاه تناسلی شما دست زد تعبیرش این است که او دوست دارد با شما رابطه برقرار کند اما نمی داند این موضوع را چطور به شما بگوید. بد نیست که ترس ها و شک های خود را با کسی که به او اعتماد دارید به اشتراک بگذارید. بعد از آن حس بهتری را تجربه خواهید کرد.
 • اگر در خواب دیدید که شما دستگاه تناسلی دیگران را دست زدید، تعبیرش این است که در زندگی فاقد هیجان هستید. بسیاری از افراد در تلاشند تا به شما بگویند که اوضاع با گذشت زمان تغییر می کند و این کاملا طبیعی است اما شما به دنبال اتفاقات خوب در زندگی تان هستید. از این زندگی تکراری خارج شوید و موقعیت های خارق العاده ای را در زندگی تان ایجاد کنید.
 • اگر در خواب دیدید که دستگاه تناسلی شریک زندگی تان را لمس کردید تعبیرش این است که او را از دست خواهید داد. شما از هم فاصله گرفته اید و این موضوع اصلا به نفع زندگی تان نیست.

تعبیر خواب نشان دادن اندام تناسلی

اگر در خواب دیدید که اندام تناسلی خود را به دیگران نشان دادید :

 • تعبیرش این است که رازتان را آشکار میکنید. تعبیر دیگر این خواب این است که نیاز دارید که با کسی رابطه جنسی برقرار کنید. سعی کنید حرف هایتان را کاملا مزه مزه کنید و بعد سخن بگویید.
 • اگر خواب دیدید که شخص دیگری اندام تناسلی اش را به شما نشان داد تعبیرش این است که او دوست دارد با شما رابطه داشته باشد.
 • اگر اندام تناسلی تان را در ملاء عام نشان دادید تعبیرش این است که خسته شده اید و به دنبال راهی برای نشان دادن خود به دیگران هستید. سعی کنید دست از این بی پروایی بردارید و بیشتر به خود و کارهایتان فکر کنید.

تعبیر خواب اندام تناسلی بزرگ

تعبیر خواب اندام تناسلی بزرگ و کوچک

 • اگر درخواب دیدید که اندام تناسلی تان خیلی بزرگ است یعنی به لحاظ جنسی مشکلی ندارید و از رابطه تان لذت می برد. تعبیر کوچک بودن آن هم برعکس است.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

37 نشانه و تعبیر خواب رابطه جنسی (محرم و نامحرم)

تعبیر خواب قاعدگی : دیدن قاعدگی (پریودی) در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است