مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
تخت خواب در خواب نشانه چیست و چه تعبیری دارد ؟
1
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب تختخواب دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن تختخواب در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب تخت خواب دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیرخواب تخت خواب

دیدن تخت خواب در خواب از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

 • تخت درخواب نشانه حریم شخص و زندگی خصوصی شما مربوط می شود و هر بدی و خوبی آن به زندگی تان وابسته است. حتی رنگ تخت هم معانی متفاوتی دارد. مثلا رختخواب و تخت سفید نشانه پاکی و بی آلایش بودن شما و وجدان پاک است و برعکس تعبیر تختخواب سیاه برعکس است.
 • این خواب در کل، نشانه زندگی شاد و سالم و اجتماعی بودن شماست. تمایل به ثبات مالی و اطمینان از این که همه چیز در کار شما خوب پیش می رود. به نظر همه چیز خوب پیش می رود و دوست دارید به همین شکل به قوت خود باقی بماند..

تعبیر خواب خوابیدن روی تخت

تعبیرخواب تختخواب و خوابیدن روی آن

 • این خواب نشانه خوبی است و نماد استراحت است. اگر آن تختخواب شما است ، مطمئن باشید هر کاری که انجام دهید موفق خواهید بود ، تمام تلاش خود را انجام دهید.
 • اگر تختخواب متعلق به یک فرد غریبه است ، ناخودآگاهِ شما متوجه چیزی شده است که هنوز نمی دانید. ذهنتان می گوید فردی می خواهد جلوی شما را بگیرد که موفق نشوید. حالا اگر تخت در بیمارستان است احتمالا بیمار شده اید. با پزشک خود تماس بگیرید و حتما یک چک اپ شوید.

تعبیر خواب تخت راحت

 • این مشکل باعث کمبود خواب شما می شود. صلح کنید و به دنبال نشانه هایی باشید تا راه حل هایی را پیدا کنید که درست و اصولی باشد.

رویای یک تخت ناراحت و سفت

تعبیر این خواب نشانه استرس شما در زندگی است. سعی کنید در زندگی فکر خود را بیش از حد مشغول نکنید.. این همه بار را فقط برای خودتان نگه ندارید ؛ شما مجبور نیستید مسئولیت جهان را بر روی دوش خود نگه دارید.

تعبیر خواب خریدن تخت خواب

این خواب نشانه این است که:

 • شما استرس دارید که روابط عاشقانه خود را از دست بدهید یا دوستانتان را از دست بدهید. به همین دلیل مدام آن ها را چک میکنید یا اینکه از اینکه با آن ها دوست هستید پشیمانید. شاید رابطه خود را بدون فکر انجام داده اید.
 • از کسانی که به آنها اعتماد دارید کمک و حمایت بگیرید. اخیراً وضعیت خطرناکی ایجاد نشده است. رویای یک تخت کوچک را ببینید
 • شما دوست دارید خود را منزوی و تنها کنید. خوب است که گاهی با خود خلوت کند. اما مراقب باشید! خود را کاملاً از دنیا جدا نکنید ، افراد زیادی وجود دارند که به شما نیاز دارند و شما نیز به آنها نیاز دارید.

تعبیر خواب تخت خواب بزرگ

تخت خواب بزرگ نشانه:

 • آرزوی بزرگ است آرزویی که از کودکی به آن فکر کرده اید. اینکه هر کس آرزویی داشته باشد خوب است اما به چه قیمتی قرار است به آن برسید. سعی کنید حق کسی را ضایع نکنید.

تعبیر خواب پریدن روی تختخواب

 • رویای پریدن به تخت نشان می دهد که به دام افتاده اید و می خواهید آزاد شوید. گاهی احساس می کنیم که در بند کسی اسیر شده اید. در مواقع دیگر ، ما می خواهیم با افرادی باشیم که دوستشان داریم ، اما به نظر می رسد آن چیزها به جایی رسیده اند که عادت جایگزین لذت می شود.
 • برای تعطیلات آخر هفته چیزی را با معشوق خود آماده کنید ، شاید تعطیلات. در محل کار سعی کنید کارهای متفاوتی انجام دهید. در صورت امکان ممکن است بخواهید میز کار خود را عوض کنید.

تعبیر خواب مرتب کردن تخت خواب

این خواب نشانه این است که:

 • شما باید شرایط را در محل کار و خانواده بهبود بخشید. زندگی زمانی بهتر جریان می یابد که همه چیز سر جای خود باشد. کارهای ناتمام را تمام کنید و از کسانی که به آنها صدمه زده اید عذرخواهی کنید تا همه چیز به جلو حرکت کند.

تعبیر خواب تخت خواب نو

دیدن این خواب نشانه ی :

 • سلامتی و عشق است. احتمالا مشکلی داشتید و اکنون سلامتی خود را به دست آورده اید.

تعبیر خواب تخت خواب قدیمی

این خواب نشانه از دست دادن است.

 • احتمالا همه چیزهایی که در گذشته از دست داده اید در حال حاضر شما را رنجانده است. درست است که فراموش کردن گذشته کار سختی است اما به یاد داشته باشید که زمان درحال گذر است. پس در گذشته نمانید.

تعیبر خواب تختخواب آشفته

 • به حقایق مربوط به خانواده خود توجه کنید. اغلب ما می خواهیم به کسی اعتماد کنیم و به او اعتماد کنیم ، اما آن شخص همیشه شخص درستی نیست. احتمالا افراد زیادی قصد دارند از شما سو استفاده کنند.

تعبیر تختخواب بدون تشک

شما در مشکل دچار مشکل شدید و نمی توانید بیرون بیایید یا کسی را پیدا کنید که به شما کمک کند. چنین مواقعی در زندگی ما وجود دارد.. دعا کنید و باور داشته باشید که یک فرد خوب به شما کمک می کند.

تعبیر خواب شکستن تخت خواب

تعبیر این خواب نشانه بد شانسی است.

 • |احتمالا دوست دارید به کسی که دوستش دارید عشق بورزید ولی او به شما علاقه ای ندارد.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب تشک : 22 تفسیر و تعبیر دیدن تشک در خواب

تعبیر خواب و استراحت : 27 نشانه و تعبیر خواب خوابیدن

18 معنی و تعبیر بیدار شدن از خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است