مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۸ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی
خواب شاهدانه: تعبیر خواب شاهدانه چیست ؟
2
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب شاهدانه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن شاهدانه خواب را در دلگرم بخوانید .

شاهدانه در خواب چه تعبیری دارد ؟

ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف خواب شاهدانه و ... می پردازیم.

تعبیر خواب شاهدانه

تعبیرهای دیدن شاهدانه در خواب:

 • تعبیر شاهدانه درخواب نشانه موفقیت است. احتمالاً دیگران تحت تأثیر شما قرار خواهند گرفت، به همین دلیل است که به زودی ترفیع و حقوق بیشتری دریافت خواهید کرد. شما یکسری تعهدات جدید خواهید داشت و مجبور خواهید شد مدت بیشتری در محل کار بمانید و اغلب مجبور خواهید بود حتی در خانه کار کنید. از زندگی اجتماعی خود نیز غافل خواهید شد، اما این یکی از فداکاری های متعددی است که باید به آن عادت کنید.
 • تعبیر خواب شاهدانه کنده شده از ریشه: این خواب نشانه بدبختی است. احتمالا با فردی درگیر میشوید که به شدت شما را درگیر خواهد کرد. آن فرد بسیار کینه ای است و تا به شما آسیب نزند، دست از شما بر نمی دارد.

تعبیر خواب کاشت شاهدانه

تعبیرهای کاشتن شاهدانه در خواب :

 • اگر درخواب شاهدانه می کاشتید، تعبیرش این است که خجالت زده خواهید شد. این احتمال وجود دارد که مجبور شوید بین دو چیز وحشتناک یکی را انتخاب کنید، به همین دلیل است که به نظر شما یکی از موارد بد را انتخاب می کنید. شما مجبور خواهید بود پشت سخنان خود بایستید و با جنبه های خوب و بد آنها روبرو شوید، مهم نیست که چقدر ناراحت کننده باشد.
 • اگر در خواب ببینید که در مزرعه شاهدانه هستید، نشانه خوبی نیست. معمولاً نمادی از مشاجره یا جدایی از عزیزانتان است. این حتی ممکن است به شریک، دوست یا عضو خانواده فعلی شما مربوط باشد. دانش‌آموزانی که مجبور شده‌اند زادگاه خود را ترک کنند یا کسانی که به دلیل کار از نزدیکان خود دور هستند، اغلب این رویاها را می‌بینند.
 • اگر درخواب دیدید که شاهدانه در گلدان کاشته شد، تعبیرش این است که اتفاق خوبی در انتظارتان خواهد بود. احتمالاً فرد مورد علاقه شما به شما خبرهای خوبی خواهد داد یا بی دلیل هدیه ای دریافت خواهید کرد. یک نفر تصمیم می گیرد که شما را خوشحال کند . .
 • اگر دیدید که شاهدانه در کنار جاده رشد کرد، تعبیرش این است که یک فرد تاثیر گذار به شما کمک میکند که مشکلاتتان را حل کنید. شما ممکن است به دنبال شغل یا راهی برای راه اندازی کسب و کار خود باشید، و آنها مطمئن خواهند شد که از ارتباطات خود استفاده می کنند و به شما کمک می کنند تا در اسرع وقت به آنچه می خواهید برسید.
 • کاشت شاهدانه نماد بحث و جدل است. این احتمال وجود دارد که با یک فرد لجباز درگیری داشته باشید. مهم نیست که چقدر تلاش می کنید اثبات کنید که حق با شماست، آن شخص نمی خواهد آن را بپذیرد. بهترین کار این است که در زمان مناسب برنامه ریزی کنید، به‌خصوص اگر نمی‌خواهید وقت و اعصاب‌تان را برای کسی که نمی‌خواهد حرف‌های شما را قبول کند تلف کنید.
 • اگر در خواب ببینید که شخص دیگری شاهدانه کاشت، تعبیرش این است که شخصی سعی خواهد کرد شما را درگیر کاری کند که کاملاً قانونی نیست. شما نباید آن پیشنهاد تجاری را بپذیرید زیرا می تواند بیشتر از اینکه سود داشته باشد، ضرر داشته باشد.
 • تعبیر دیگرش این است که تمایل شما برای ثروتمند شدن بسیار زیاد است. شما متوجه شده اید که نمی خواهید زندگی شما به سختی بگذرد. به همین دلیل، مطمئن شوید که در دستیابی به چیزهایی که برنامه ریزی کرده اید موفق خواهید شد، حتی اگر دیگران به شما بگویند کاری که انجام می دهید فقط اتلاف وقت و پروژه ای است که با شکست مواجه شده است.
 • اگر دیدید که دیگران درحال کاشت شاهدانه هستند، تعبیرش این است که درگیر چیزی هستید که شما را در دوراهی گیر انداخته است. احتمالاً شانس انجام کاری را دارید که مدت‌ها در مورد آن خیال‌پردازی کرده‌اید، اما می‌دانید که اکنون زمان مناسبی برای انجام آن نیست. بهتر است رویاهای خود را دنبال کنید زیرا ممکن است روزی از فرصت های از دست رفته پشیمان شوید و ناامید یا ناراضی باشید.

تعبیر خواب برگ شاهدانه

تعبیرهای دیدن برگ شاهدانه در خواب

 • اگر درخواب دیدید که برگ شاهدانه دود می کردید، تعبیرش این است که با اعضای خانواده خود مشاجره خواهید کرد. کسی متوجه تصمیمات یا اقدامات شما نخواهد شد و شما را به خاطر هر کاری که انجام می دهید مورد انتقاد قرار می دهد. با این حال، مشاجره بهترین راه برای حل تعارض نیست. اطمینان حاصل کنید که رابطه، خود را از سوء تفاهم ها و ایجاد شکافی که از قبل بین شما دو نفر وجود دارد نجات دهید.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری حشیش می کشد، بیانگر آن است که به چیزی خواهید رسید که شما را شوکه خواهد کرد. احتمالاً اخبار عجیبی در مورد کسی که می شناسید خواهید شنید، اما به جای انتشار بیشتر آنها، باید متوقف شوید و به عواقب احتمالی آن تصمیم فکر کنید. باید به خاطر داشته باشید که یک بار هدف شایعات قرار گرفتید و به سرعت از ایده خود منصرف خواهید شد.

تعبیر خواب شاهدانه خوردن

انواع تعبیر خواب دیدن خوردن شاهدانه:

 • جویدن شاهدانه در خواب، نشانه بی انگیزگی است. شما در حال حاضر در مرحله ای هستید که هیچ چیز طبق برنامه پیش نمی رود و معتقدید که تمام کائنات علیه شما هستند. گذراندن هر از گاهی آن مرحله طبیعی است، اما اگر به صبر ادامه دهید، این دوران بد نیز می گذرد. به خودتان زمان بدهید و از خودتان عصبانی نشوید که قدرت کافی برای تحقق بخشیدن به برخی از برنامه هایتان را ندارید.
 • اگر دیدید که دیگران شاهدانه می جویدند، هشداری است که به شما اجازه داده اید که رذایل زندگی شما را کنترل کنند و بر کیفیت زندگیتان اثر منفی بگذارند. زمان آن فرا رسیده است که عادت های زندگی خود را تغییر دهید تا در مقطعی از زندگی خود از کارهای خود پشیمان نشوید. هیچ چیز ارزش سلامتی و روابط خوب شما با عزیزانتان را ندارد.
 • به طور کلی دیدن برگ شاهدانه یا همان ماری جووانا در خواب تمایل شما برای رسیدن به هدف خود با استفاده از میانبرها است. شما دوست ندارید پله پله و مرحله به مرحله پیشرفت کنید. دوست دارید پله های ترقی را به یکباره طی کنید. به همین دلیل، ترجیح می دهید زمان خود را صرف برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل کنید تا اینکه روی چیزی کار کنید.
 • گل ماری جووانا در خواب نشانه آن است که برای داشتن آینده ای بهتر، باکیفیت تر و زیباتر، آماده تغییر عادات خود هستید. ممکن است عزیزانتان به شما پیشنهاد کرده باشند که رفتارتان با مردم را تغییر دهید و در نهایت متوجه شده باشید که حق با آنهاست و باید کاری برای آن انجام دهید.

تعبیرهای دیگر:

 • خرید شاهدانه در خواب نماد مشکلات مالی است. احتمالاً هزینه ها و هوس های زیادی دارید اما پول کافی ندارید که بتوانید آزادانه خرج کنید. برای تطبیق با بودجه خود مشکل دارید و این واقعیت که باید پس انداز را شروع کنید باعث استرس شما می شود. اگر عادت های خرج کردن خود را تغییر دهید، به عنوان یک برنده از این بحران خارج خواهید شد. اولویت های خود را مشخص کنید، برنامه ریزی کنید و سعی کنید به آن پایبند باشید. این تنها راه جلوگیری از گرفتن وام در شرایط نامطلوب است.
 • این خواب به این معنی است که متأسفانه کسی که خیلی دوستش دارید و به او احترام می گذارید شما را ناامید می کند. شخصی که به عنوان بت خود می بینید احتمالاً کاری انجام می دهد که باعث می شود نظر خود را نسبت به او تغییر دهید. از سوی دیگر، ناامیدی ممکن است به شریک یا دوست صمیمی شما مربوط باشد که معتقدید هرگز کاری برای آسیب رساندن به شما انجام نخواهد داد.
 • سوزاندن یک مزرعه شاهدانه در خواب نمادی از ظهور چیز جدیدی در زندگی شما است. ممکن است شغل، دانشگاه یا محل سکونت خود را تغییر دهید و حتی این احتمال وجود دارد که افراد جدیدی وارد زندگی شما شوند. به هر حال، دوره بعدی چالش برانگیز اما در عین حال هیجان انگیز خواهد بود.
 • وقتی می بینید که شخص دیگری در حال آتش زدن یک مزرعه شاهدانه است، تعبیرش این است که آسیب می بینید. این احتمال وجود دارد که سرمایه گذاری شما به ثمر نرسد و یا هزینه های زیادی در خانواده خود داشته باشید. ممکن است برای یک محصول یا خدمات بیش از حد پول پرداخت کنید یا ماشین یا یکی از لوازم خانه شما خراب شود و مجبور شوید هزینه زیادی برای تعمیر یا تعویض بپردازید.
 • خشک کردن شاهدانه در خواب نمادی از سود مالی است. شاید پول زیادی نباشد، اما به شما کمک می کند بدهی ها و صورت حساب های خود را پرداخت کنید. به هر حال، پول در بهترین لحظه ممکن خواهد آمد تا شما را از نگرانی های بزرگ نجات دهد.
 • اگر دیدید که دیگران شاهدانه را خشک می کردند، نماد حسادت است. یکی از اطرافیان شما احتمالاً توانسته است به هر چیزی که بخواهد برسد.. چنین احساساتی سازنده نیستند و بر سلامت روان شما تأثیر منفی می گذارند. بهتر است ببینید که او چگونه به این چیزها رسیده است.
 • اگر در خواب بز، گاو یا گوسفندی را ببینید که در حال چرای شاهدانه هستند، بیانگر این است که با افرادی که در کار خود خوب نیستند، اما اعتماد به نفس زیادی دارند، ارتباط برقرار خواهید کرد.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب شاهدانه

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب قهوه : ۲۸ نشانه و تفسیر دیدن قهوه در خواب

تعبیر خواب ذرت : ۲۴ نشانه و تفسیر دیدن ذرت در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است