مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۲ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۴ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
شباهت عجیب کاپیتان های تیم ملی ژاپن و اسپانیا!
0
یکی از مطالبی که بین کاربران ژاپنی ترند شده اینه که معتقدند چهره ی مایا یوشیدا کاپیتان تیم ملی ژاپن و سرخیو بوسکتس کاپیتان تیم ملی اسپانیا شباهت زیادی به هم دارند. نظر شما چیه؟

چهره ی مایا یوشیدا کاپیتان تیم ملی ژاپن و سرخیو بوسکتس کاپیتان تیم ملی اسپانیا شباهت زیادی به هم دارند.در این کلیپ خودتان ببینید و قضاوت کنید.

شباهت عجیب /کاپیتان های تیم ملی ژاپن و اسپانیا

سرخیو بوسکتس بورگوس (زادهٔ ۱۶ ژوئیه ۱۹۸۸) بازیکن فوتبال اهل اسپانیا است که در پست هافبک دفاعی و به عنوان کاپیتان برای باشگاه فوتبال بارسلونا و تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی می‌کند. او در بارسلونا به موفقیت‌های بسیاری مانند هشت قهرمانی در لالیگا و سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رسیده‌است. او با اسپانیا نیز قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۰ و جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۲ را به دست آورد.بوسکتس به عنوان یک هافبک دفاعی در تصاحب توپ‌ در میانه‌ میدان، تکل‌زنی و ارسال پاس‌های دقیق متبحر است. ویسنته دل بوسکه مربی سابق تیم ملی اسپانیا پس از دعوت از او در سال ۲۰۱۰ در مورد بوسکتس گفت: "اگر من هنوز بازیکن بودم، دوست داشتم مانند بوسکتس باشم."

شباهت عجیب /کاپیتان های تیم ملی ژاپن و اسپانیا

شباهت عجیب /کاپیتان های تیم ملی ژاپن و اسپانیا

او در ۱۱ اکتبر ۲۰۰۸ برای بازی در تیم زیر ۲۱ سال اسپانیا دعوت شد. در رقابت‌های جام قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا در اولین بازی در مقابل تیم ملی سوئیس در دقیقه ۱۷ گلی را به ثمر رساند اما بازی در نهایت ۲ بر ۱ به سود سوئیس پایان یافت.او توسط ویسنته دل بوسکه برای بازی در جام جهانی ۲۰۱۰ انتخاب شد و در پستی بازی کرد که مارکوس سنا در جام ملت‌های اروپا بازی می‌کرد.

شباهت عجیب /کاپیتان های تیم ملی ژاپن و اسپانیا

شباهت عجیب /کاپیتان های تیم ملی ژاپن و اسپانیا

مایا یوشیدا (زادهٔ ۲۴ اوت ۱۹۸۸) بازیکن فوتبال اهل ژاپن است که برای شالکه و تیم ملی فوتبال ژاپن بازی می‌کند. اون نخستین بازی ملی‌اش را در تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۱۰ انجام داد.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است