دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۲۹ صفر ۱۴۴۴ قمری و ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
زمان پخش سریال مستوران

پخش یک سریال جدید از تلویزیون !

زمان پخش سریال مستوران
24
سریال مستوران کی پخش می شود ؟ زمان پخش سریال مستوران از تلویزیون چه زمانی است ؟

در حالی که از مدت‌ها قبل اعلام شده بود، فصل نخست سریال «مستوران» از دوشنبه ـ ۱۶ خرداد ماه ـ روی آنتن می‌رود، پخش این مجموعه تاریخی به تاخیر افتاد.

سریال مستوران

پیشتر از سوی سیمافیلم اعلام شده بود، پخش سریال «مستوران» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی عطا پناهی، از دوشنبه، ۱۶ خرداد ماه ساعت ۲۲ در شبکه یک سیما آغاز خواهد شد اما با به طول انجامیدن برخی مراحل ساخت، پخش به تاخیر افتاد.

این سریال محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج و تولید شده در استودیو بادبان است که فصل نخست آن در ۲۶ قسمت و با نگاهی به داستان‌های کهن ایرانی، بزودی روی آنتن تلویزیون خواهد رفت.

سریال مستوران

تصویربرداری «مستوران» در بیش از ۱۳ لوکیشن مختلف انجام شد و فصل نخست این سریال در ۲۶ قسمت و با نگاهی به داستان‌های کهن ایرانی ساخته شده است.


حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه خواه، الهام جعفرنژاد، عیسی یوسفی‌پور، رابعه اسکویی، صفا آقاجانی، مزدک رستمی، رسول نقوی، حامد محمودی، یدالله شادمانی، جواد انصافی، قربان نجفی، محمد اشکانفر، حمیدرضا معدنکن، الهه خادمی، عبدالرضا نصاری و علی دهکردی از جمله بازیگرانی‌اند که در فصل نخست «مستوران» مقابل دوربین قرار گرفته‌اند.
تازه‌ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگرفته از قصه‌های کهن ایرانی است و مجری طرح این مجموعه «استودیو بادبان» است.

زمان جدید برای پخش این سریال متعاقبا اعلام می شود. در حال حاضر شبکه یک ولایت عشق را روی آنتن می‌برد.

سریال مستوران

سریال مستوراناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (24 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است