دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ شوّال ۱۴۴۳ قمری و ۱۶ مه ۲۰۲۲ میلادی
مادلینگ محجبه و جذاب ایرانی بعد از بازیگری !
306
دوشنبه, ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۵۶
شقایق دلشاد مادلینگ باحجاب اسلامی با چهره ای جذاب و خیره کننده با انتشار عکس های جدید از خود بار دیگر بر طرفدارانش افزود .

شقایق دلشاد متولد 20 خرداد 1367 در تهران ، بازیگر و مدل جنجالی از طراحی لباس ، اتفاقی وارد بازیگری شد و حالا در کنار آن بعنوان یک مدل در کشورهای اسلامی ! فعالیت دارد و هر از چند گاهی با حاشیه ها سر تیتر اخبار می شود .

در یک خانواده پرحمعیت با 5 خواهر و 2 برادر بزرگ شد و از همان دوران کودکی علاقه زیادی به بازیگری داشت اما خانواده مذهبی مخالف ورودش به این عرصه بودند.

مدرس استایلینگ ومادلینگ ( باحجاب اسلامی)👘👠
سفیر صلح بین الملل🏳
سفیر لبخند ایتام 😊
سفیر دیابت در ایران

مادلینگ محجبه و جذاب ایرانی بعد از بازیگری !

پدرش «سلاخ» گوسفند و گاو در سازمان گوشت بود و یادم هست بیشتر جاهایی که زنگ میزدند پدرم برای ذبح گوسفند برود ، من همراهش میرفتم.

یعنی محال ممکن بود که دنبال من نیاد ، مدرسه هم بودم میومد اجازه من را می گرفت ، من می رفتم پای گوسفند رو نگه می داشتم.

تیپ شقایق دلشاد

بعد از ورود به دانشگاه آزاد کرج دوره های طراحی لباس را گذراند و در فردیس ، مزون داری می کرد تا اینکه به پیشنهاد دوستی در یک فراخوان بازیگری شرکت کرد

خانم بازیگر حالا بعنوان یک مدل لباس و آرایش فعالیت های گسترده ای در ایران و کشورهای مختلف از جمله ترکیه ، گرجستان ، مالزی و … با حجاب اسلامی دارد.

تیپ شقایق دلشاد

سال 97 بود که خانم بازیگر در یک گفتگو عجیب از داشتن بادیگار دفاع کرد و در مقابل پرسش مجری که شما با ماشین بنز تشریف آوردید گفت: دارندگی و برازندگی.

همین یک جمله باعث شد سیل انبوهی از نظرات و نوشته های علیه این چهره که فعالیت های هنری اش به کمتر از انگشتان دو دست می رسید به راه بیفتد.


شقایق دلشاد هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد با این حال چند سال پیش یک رابطه ناموفق عاشقانه را تجربه کرده و دچار افسردگی شده است.

او هنوز هم می گوید دلیل قطع یکطرفه این رابطه را نمی دانم و حاضر نیست برای او آرزوی خوشبختی کند.

حالا در جواب اینکه تمایل به ازدواج دارد یا نه می گوید: اگر کسی را ببینم که با دیدنش تپش قلب بگیرم حتما ازدواج خواهم کرد.

مادلینگ محجبه و جذاب ایرانی بعد از بازیگری !این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (306 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی