مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
چهره واقعی و خیلی شیک ظفرعلی در سالهای دور از خانه / ببینید و شوکه شوید !!!
56
احسان کریمی بازیگر نقش ظفرعلی در سال های دور از خانه را از نزدیک ببینید . آشنا نیست ؟!

داستان این مجموعه طنز ۱۵۱۲ روز پس از اتفاقات سریال شاهگوش است. یکی از شخصیت‌های سریال شاهگوش، سرباز خنجری (با بازی احمد مهران‌فر) بود که از شمال به تهران آمده بود و در کلانتری ۱۰۰ ملت مشغول به گذراندن خدمت سربازی خودش بود. یکی از متهمینی که به کلانتری آورده شد خانم جوانی به نام الیزابت بود که یک سگ به نام لوسی داشت. خنجری عاشق الیزابت می‌شود و در زمانی که می‌فهمد سگ الیزابت توقیف شده‌است، یک سگ را اشتباهاً به جای لوسی برمی‌دارد و به الیزابت می‌دهد. الیزابت که می‌فهمد سگ مال او نیست، برای ناراحت نشدن خنجری به بهانه پارک کردن خودرویش از پارک خارج می‌شود و ....

چهره واقعی و خیلی شیک ظفرعلی در سالهای دور از خانه

چهره واقعی و خیلی شیک ظفرعلی در سالهای دور از خانه

احسان کریمی، بازیگر سینما و تلویزیون متولد 30 مرداد 1355 در تهران است. وی در آثاری همچون سریال شبکه نمایش خانگی «سال‌های دور از خانه»، سریال تلویزیونی «بی بی گندم» و فیلم سینمایی «سوت دل» فعالیت داشته است.

احسان کریمی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1393 در فیلم سوت دل به کارگردانی نادر طریقت بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال بی بی گندم، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای احسان کریمی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون کامران تفتی، ماه‌چهره خلیلی، غزاله جزایری و فرید شهریاری را تجربه کرد.

چهره واقعی و خیلی شیک ظفرعلی در سالهای دور از خانه

چهره واقعی و خیلی شیک ظفرعلی در سالهای دور از خانه

چهره واقعی و خیلی شیک ظفرعلی در سالهای دور از خانهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (56 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است