مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۸ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی
۷ دوقلوی کمتر شناخته شده از افراد مشهور!
5
از رامی ملک تا وین دیزل در اینجا لیستی از چهره های مشهور با دوقلوهای کمتر دیده شده آنها را برای شما آورده ایم.

این روزها تمام جزئیات غم انگیز افراد مشهور به طور گسترده در دسترس عموم است. از پولی که برای جراحی بینی خرج می‌کنند تا مدارسی که فرزندانشان در آن می‌روند، این وظیفه‌ای است که زندگی شخصی‌شان را عمومی نگه دارند. با این حال، اغلب طرفداران برخی از حقایق جالب در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود را که در معرض دید عموم پنهان شده اند، نادیده می گیرند، مانند داشتن یک دوقلو که مانند خودشان معروف نیست.

دوقلوی کمتر شناخته شده از افراد مشهور

رامی و دوقلوی همسانش سامی ملک در 12 می 1981 در لس آنجلس به دنیا آمدند. این دو با هم چهار دقیقه فاصله دارند که رامی بزرگتر است. در حالی که رامی با بازی در Bohemian Rhapsody و Mr. Robot مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، سامی در عوض مسیر شغلی خود را در آموزش انتخاب کرد.

دوقلوی کمتر شناخته شده از افراد مشهور

اسکارلت جوهانسون یکی از ستارگان برتر هالیوود است که مرکز فیلم هایی مانند The Avengers است. برادر دوقلوی بسیار قد بلندتر او هانتر جوهانسون اغلب با او روی فرش قرمز دیده می شود. معروف است که هانتر برای موسسات خیریه و مشاور مبارزات سیاسی کار می کند. در سال 2008 او به انتخاب پرزیدنت اوباما کمک کرد.

دوقلوی کمتر شناخته شده از افراد مشهور

چه کسی می دانست که وین دیزل یک برادر دوقلوی خواهد داشت که با دوست سریع و خشمگین خود، پل واکر فقید، هم نام دارد. اگرچه به ندرت در معرض دید عموم قرار می گیرد، پل دیزل در تصویری که وین ارسال کرده بود، جایی که e در کنار واکر ایستاده بود، دیده شد. عنوان این عنوان دو پل بود.

دوقلوی کمتر شناخته شده از افراد مشهور

شاید دن هدر، همسان جان هدر، بازیگر مشهوری مانند برادرش نباشد، اما با صنعت فیلم ارتباط زیادی دارد. دن در پشت صحنه در انیمیشن و جلوه های بصری کار می کند، به ویژه برای فیلم 47 Ronin. هر دو برادر در سال 2006 در انیمیشن Monster House که نامزد جایزه اسکار شده بود کار کردند - جان صداپیشگی شخصیت رجینالد Skull Skulinski را ارائه کرد، در حالی که دن یکی از انیماتورهای فیلم بود.

دوقلوی کمتر شناخته شده از افراد مشهور

مایکل کوچر برادر دوقلوی اشتون کوتر در کودکی به فلج مغزی مبتلا شد و در 13 سالگی پیوند قلب انجام شد. برادرم با فلج مغزی به دنیا آمد و این به من آموخت که دوست داشتن مردم یک انتخاب نیست و مردم در واقع اینگونه نیستند. این بازیگر اخیراً در گزارش بی بی سی گفت: همه یکسان هستند.همه ما از نظر توانایی‌ها و کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم، چگونه فکر می‌کنیم و چه می‌بینیم، به‌طور باورنکردنی با یکدیگر نابرابر خلق شده‌ایم. اما همه ما ظرفیت برابری برای دوست داشتن یکدیگر داریم.

دوقلوی کمتر شناخته شده از افراد مشهور

لیندا همیلتون، بازیگر کهنه کار هالیوود که به خاطر نوشتن نقش سارا کانر مشهور است، یک دوقلو همسان دارد که در طول فیلمبرداری ترمیناتور 2 به کارش آمد.

دوقلوی کمتر شناخته شده از افراد مشهور

کیفر ساترلند که به خاطر بازی در نقش اصلی سریال اکشن 24 مشهور است، یک خواهر دوقلو دارد که با تجارت فیلم نیز مرتبط است. ریچل ساترلند که به ندرت در انظار عمومی دیده می شود، به عنوان دستیار ناظر تولید کار می کند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.8 از 5 (5 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است