دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
اولین واکنش لوکادیا به خبر بازگشتش به پرسپولیس !
0
یورگن لوکادیا درباره بازگشت به پرسپولیس توضیح داد.

پرسپولیس فصل قبل مهاجم بزرگی را در ترکیب خود داشت. بازیکنی به نام یورگن لوکادیا که مستقیماً از بوندس‌لیگا به لیگ ایران آمد و با قراردادی یک میلیون دلاری پیراهن پرسپولیس را پوشید.

اولین واکنش لوکادیا به خبر بازگشتش به پرسپولیس !

لوکادیا که با گلزنی مقابل بایرن‌مونیخ و دورتموند راهی ایران شده بود، از همان ابتدا در ترکیب پرسپولیس درخشید و توانست به بازیکنی محبوب میان هواداران تبدیل شود. مهاجم هلندی در 9 بازی 6 گل به ثمر رساند که اغلب سه‌ امتیازی بودند و حائز اهمیت.

در ادامه اما اتفاقاتی رخ داد که لوکادیا در ایران نماند. او مدتی بدون تیم بود و بعد از آن به چین کوچ کرد تا پیراهن کانگژو میتی را بر تن کند. لوکادیا در کانگژو هم فصل تقریباً موفقی را سپری کرده و بازیکنی مهم در ترکیب این تیم است.

او 23 بار در ترکیب قرار گرفته و 7 گل زده. نکته جالب اینکه 7 گل لوکادیا در 7 بازی متفاوت به ثمر رسیده و همین ارزش کار او را بیشتر مشخص می‌کند. مهاجم هلندی بهترین گلزن تیمش محسوب می‌شود و از همین حالا پیشنهادهایی برای تمدید قرارداد دریافت کرده است.

با این حال و ظرف هفته‌های اخیر بارها بحث بازگشت لوکادیا به پرسپولیس مطرح شده.

آن هم بعد از شکایت‌هایی که پرسپولیس از او انجام داده و دنبال راهی است تا بخشی از پرداختی به او را به خزانه باشگاه برگرداند که احتمالاً مثل تمام پرونده‌های قبلی راه به جایی نخواهد برد. لوکادیا اما چند روز قبل در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصاویری از تهران منتشر کرد تا به شایعه بازگشت به پرسپولیس دامن بزند. همین مسأله باعث شد تا خیلی‌ها از او به عنوان خرید زمستانی باشگاه پرسپولیس نام ببرند.

اولین واکنش لوکادیا به خبر بازگشتش به پرسپولیس !

لوکادیا در گفت‌وگویی کوتاهبه ذکر دو جمله اکتفا کرد تا همه چیز به آینده موکول شود. او گفت: «بله. مکالمه‌هایی بین من و پرسپولیس انجام شد اما الان نمی‌توانم حرف دیگری بزنم و بازگشتم را تأیید کنم.» مهاجم 29 ساله هلندی سه ماه دیگر با کانگژو قرارداد دارد و بعید نیست در نقل و انتقالات زمستانی دوباره پیراهن پرسپولیس را بپوشداین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

. | ۲ ماه پیش
لوکا پسل بد😁💔
1
0

hits