دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۲ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۱۷ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
آموزش قدم به قدم 5 مدل گریم ترسناک برای جشن هالووین
18
زمان مطالعه: 8 دقیقه
جشن هالووین یکی از جشن های جذاب است که معمولا در آن افراد آرایش و لباس های ترسناک و عجیب و غریب دارند. با ما باشید تا شما را آموزش چند مدل گریم ترسناک آشنا کنیم.

آموزش آرایش هالووین

گریم هالویین انواع مختلفی دارد. در واقع بسیاری از ما می توانیم مقداری لوازم آرایش رنگی را روی صورت خود بزنیم و گریم هالووین کنیم اما یکی از چیزهایی که موجب جذابیت ما خواهد شد، این است که گریم ترسناکی برای هالووین داشته باشیم و بتوانیم تصاویر ترسناک مثل روح، اسکلت و ... روی صورت خود ایجاد کنیم.

شما هم به راحتی و با استفاده از لوازم آرایش معمولی که در منزل دارید می توانید گریم ترسناک برای هالووین داشته باشید. فقط کافیست تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

گریم هالووین ساده

ترفندهای گریم هالووین

آموزش کامل گریم هالووین

1. آموزش گریم هالووین به شکل روح

روح یکی از نمادهای ترسناک در همه ی سنت هاست. در حقیقت همه ی اقوام و ملت ها از روح می ترسند و این نماد می تواند یکی از بهترین انتخاب های ما برای گریم هالووین باشد.

معمولا همه روح را به رنگ سفید می شناسند. پس بهتر است برای این گریم از رنگ های سفید و خاکستری استفاده کنیم. با استفاده از کرم های سفید کننده می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

لوازم مورد نیاز برای آرایش هالووین به شکل روح:

 • کرم پودر یا کرم مرطوب کننده (بعنوان زیرسازی پوست برای پوست های حساس)
 • کرم گریم سفید رنگ
 • پودر آرایشی سفید رنگ
 • سایه خاکستری و قهوه ای
 • مژه مصنوعی سفید
 • مداد آرایشی آبی یا خاکستری

مراحل گریم هالووین به شکل روح:

برخی از عزیزان دارای پوست حساس هستند و بهتر است قبل از شروع گریم هالووین، از کرم مرطوب کننده یا کرم پودر بعنوان زیرساز استفاده کنند تا پوست آن ها آسیب نبیند. پس از اینکه پوست را زیرسازی کردید، کرم گریم سفید را با استفاده از یک پد آرایشی (ترجیحا پد اشکی) روی تمام صورت و گردن بزنید.

تمام صورت و گردن خود را با کرم گریم سفید بپوشانید. پس از اینکه کرم سفید زدید، با استفاده از یک براش، روی کل صورت و گردن خود را پودر سفید بزنید و آن را بپوشانید. به طوری که رنگ پوستتان کاملا سفید شود.

حالا سایه خاکستری را برداشته و با براش به پشت پلک و زیر چشم هایتان بزنید، سپس مرزهای سایه را محو کنید تا خط سایه دیده نشود. برای ترسناک تر شدن گریم هالووین، زیر چشم را سایه قهوه ای زده و اطراف آن را محو کنید و مژه مصنوعی سفید را به چشمانتان بچسبانید.

در مرحله بعد، سایه خاکستری را به عنوان رژگونه، روی گونه های خود بزنید و سپس روی لب ها را با مداد آبی و خاکستری رنگ کنید. در آخر می توانید از یک کلاه گیس خاکستری برای جذاب تر شدن آرایش هالووین خود استفاده کنید.

گریم هالووین ترسناک

آموزش گریم هالووین در منزل

2. آموزش گریم هالووین به شکل اسکلت

یکی دیگر از انتخاب های فوق العاده ترسناک برای گریم هالووین، اسکلت است. شما عزیزان می توانید به راحتی با لوازم آرایشی تان در منزل، گریم هالووین به شکل اسکلت انجام دهید.

لوازم مورد نیاز برای آرایش هالووین طرح اسکلت:

 • کرم پودر یا کرم مرطوب کننده (بعنوان زیرسازی پوست برای پوستهای حساس)
 • کرم گریم سفید رنگ
 • پودر آرایشی سفید رنگ
 • مداد آرایشی سیاه
 • سایه سیاه و خاکستری
 • خط چشم سیاه

مراحل گریم اسکلت برای هالووین:

مانند آموزش قبلی، اگر پوست حساسی دارید، در ابتدا از کرم مرطوب کننده یا کرم پودر بعنوان زیرساز استفاده کنید تا از آسیب رسیدن به پوست جلوگیری شود. سپس یا استفاده از پد آرایشی کل صورت و گردنتان را با کرم گریم سفید پوشش دهید و با براش روی آن را پودر سفید بزنید.

حالا با مداد سیاه ابروهایتان را رنگ کنید. می توانید برای ترسناک شدن گریم هالووین، شکل های عجیب به ابروهای خود بدهید.

گریم هالووین برای خانم ها

در این مرحله از آرایش هالووین، با استفاده از یک سایه سیاه یا آکوا سنگی از ابروها تا زیر چشمتان را به شکل یک دایره بزرگ کشیده و داخل آن را رنگ کنید. همچنین با سایه سیاه یا آکوا سنگی سیاه، روی بینی خود را به شکل یک کوهان شتر کشیده و آن را رنگ کنید.

حالا با مداد سیاه سمت چپ و راست لب هایتان را حدود پنج سانت به اطراف ادامه دهید به طوری که دهانتان بزرگ تر جلوه دهد و بالا و پایین آن را زیگزاک کشیده و داخل آن را رنگ کنید.

در این مرحله با براش و سایه خاکستری بالای ابروها و پیشانی خود را رنگ کنید و آن را محو کنید به طوری که هر چه به موها نزدیک می شوید، پررنگ تر باشد و بعد با استفاده از خط چشم یک طرف پیشانی را به شکل ترک بکشید.

در آخر با براش سایه و سایه سیاه به شکل نامنظم روی قسمت گردن شکل مهره های گردن را بکشید.

گریم هالووین دخترانه ساده

آموزش گریم هالووین در خانه

3. آموزش گریم هالووین به شکل راهبه گریان

یکی دیگر از انواع گریم هایی که در جشن هالووین می توانید استفاده کنید، راهبه گریان است. این گریم بسیار آسان است و به راحتی می توانید آن را انجام دهید.

لوازم مورد نیاز برای آرایش هالووین راهبه گریان:

 • چسب ماتیکی
 • کرم پودر رنگ روشن
 • پودر آرایشی رنگ روشن
 • سایه قرمز
 • سایه سیاه براق

مراحل گریم هالووین راهبه گریان:

در این نوع گریم هالووین، بهتر است که ابروها مشخص نباشند. برای این کار بهترین راه این است که با استفاده از یک چسب ماتیکی، ابروها را بپوشانید. سپس با کمک براش سایه و پودر صورت تیرگی ابروها را محو نمایید.

حالا که ابروها را محو کردید، با پد آرایشی و کرم پودر تمام صورت خود را بپوشانید به طوری که همه جای صورتتان سفید شود. در مرحله بعد برای اینکه صورتتان مات شود و حالت براق بودن آن گرفته شود، روی پوست را با پودر آرایشی بپوشانید.

ایده گریم برای هالووین

سپس با استفاده از براش و سایه قرمز، پشت چشم ها را خط قرمز بکشید و اطراف آن را محو کنید تا مرز سایه دیده نشود. با استفاده از براش خط چشم و سایه سیاه براق، زیر چشمتان را به شکل گریه و اشک بکشید و کاملا داخل آن را پر کنید.

در آخر می توانید لباسی شبیه به لباس راهبه ها بپوشید و هالووین را جشن بگیرید.

گریم هالووین برای آقایان

گریم ساده برای هالووین

4. آموزش گریم هالووین به شکل آرواره جوکر

اگر به دنبال یک گریم ساده برای هالووین هستید، این یک ایده فوق العاده است.

لوازم مورد نیاز برای آرایش هالووین طرح جوکر:

 • چسب مژه سفید یا چسب لاتکس
 • دستمال کاغذی
 • خط چشم سیاه
 • سایه قرمز
 • رژ لب قرمز
 • کرم پودر

مراحل گریم هالووین آرواره جوکر:

با استفاده از چسب لاتکس مخصوص گریم یا چسب مژه مصنوعی سفید رنگ، دو طرف لب ها را به اندازه پنج سانتی متر ادامه دهید، سپس یک لایه دستمال کاغذی روی چسب هایی که به صورت زدید قرار دهید و بگذارید تا کاملا خشک شود.

سپس دوباره روی دستمالی که به صورت زدید چسب بزنید و بگذارید تا کاملا خشک شود. حالا با خط چشم مشکی، وسط چسب ها را خط سیاه بکشید و با استفاده از سایه و رژ لب قرمز، چسب و دستمال ها را رنگ کنید.

در آخر اطراف چسب و دستمال را به کمک کرم پودر محو کنید تا جذاب تر شود.

آموزش گریم ساده برای هالووین

آموزش گریم آسان برای هالووین

5. آموزش گریم هالووین به شکل زامبی

همه ی ما زامبی ها را می شناسیم و می دانیم که جزو ترسناک ترین نمادها هستند. پس یکی از بهترین ایده ها برای گریم هالووین، زامبی شدن است.

لوازم مورد نیاز برای آرایش هالووین به شکل زامبی:

 • کرم پودر (کمی از رنگ پوستتان روشنتر)
 • سایه پودری بنفش و قهوه ای تیره و سیاه
 • سایه کرمی بنفش
 • کرم گریم به رنگ های زرد و سبز و خاکستری
 • مداد آرایشی قرمز

مراحل گریم هالووین زامبی:

ابتدا به کمک یک پد آرایشی، کرم پودر را به تمام صورت بزنید و آن را پوشش دهید. سپس سایه کرمی بنفش را به زیر چشم و پشت چشمتان بزنید و بعد دور تا دور سایه بنفش را سایه قهوه ای بزنید.

حالا از زیر چشم تا روی گونه ها سایه قهوه ای بزنید و آن را محو کنید تا طبیعی تر شود. با این کار زیر چشم ها را به صورت گود نشان می دهید.

در این مرحله، زیر بینی و بالای لب ها را با سایه ی قهوه ای پوشش دهید تا حس مردگی به صورتتان القا شود. سپس به کمک رنگ گریم زرد روی پیشانی و گونه های خود بکشید به گونه ای که سایه های قهوه ای پاک نشوند.

در آخر یک طرف پیشانی و پایین لب ها را با رنگ سبز، حالت کبود بکشید و با سایه سیاه قسمت داخلی و دور لب ها را سیاه کنید.

طرح گریم هالووین

چگونه برای هالووین خود را گریم کنیم ؟

امیدواریم از آموزش های ما بهره کافی را برده باشید و به راحتی خود را برای این جشن جذاب آماده کنید. در ادامه ایده هایی برای گریم هالووین خواهید دید:

گریم جادوگر برای هالووین

گریم خون آشام برای هالووین

طرح گریم هالووین

گریم ترسناک برای هالووین

گریم آسان هالووین

آرایش هالوویناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (18 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید