مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۸ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی
محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها!
1
این زوج های مشهور به نوعی توانستند یکی از بزرگترین روزهای زندگی خود را خصوصی نگه دارند و در سکوت خبری به صورت دو نفره و یا مخفیانه با یکدیگر ازدواج کردند.

در حالی که برخی از سلبریتی ها مراسم عروسی خود را به تماشای عمومی پر ستاره تبدیل می کنند، تعداد بیشتری از افراد علاقه دارند به صورت دوتایی این مراسم را برگزار کنند و مراسم مخفیانه را انتخاب می کنند. از میلا کونیس و اشتون کوچر گرفته تا جو جوناس و سوفی ترنر و خیلی دیگر از سلیبریتی ها که در اینجا به بررسی چند مورد از آنها می پردازیم.

محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها

دواین جانسون و لورن هاشیان: این بازیگر تبدیل شده به ستاره WWE شگفتی بزرگی را برای طرفداران ایجاد کرد و از عروسی خود در سال 2019 با خواننده لورن هاشیان در اینستاگرام خبر داد. آنها اولین بار در سال 2006 ملاقات کردند، زمانی که هر دو در میانه جدایی بودند. او به WSJ گفت: از قضا، زمانی که شما به دنبال چیزی نیستید، قدرت جهان به نوعی بر شما تسلط پیدا می کند.

محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها

مری کیت اولسن و اولیویه سارکوزی: این زوج که از سال 2010 با یکدیگر آشنا شدند ، شایعاتی مبنی بر ازدواج در تابستان 2016 به راه انداختند ، اما سپس با یک مراسم فوق سری که در آخر هفته شکرگزاری 2015 در میدتاون شرق برگزار شد، همه را شگفت زده کرد. ازدواج آنها کوتاه مدت بود و طلاق آنها در ژانویه 2021 نهایی شد.

محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها

اما استون و دیو مک‌کاری: اما استون بازیگر و دیو مک‌کاری کمدین و نویسنده در سپتامبر 2020 در یک مراسم مخفیانه ازدواج کردند. روز ویژه در ابتدا برای مارس 2020 برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. سال بعد، آنها به اولین فرزند خود لوئیز ژان خوش آمد گفتند.

محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها

جی زی و بیانسه: ملکه بی و جی زی همیشه یک زوج خصوصی بوده اند و عروسی آنها در سال 2008 نیز از این قاعده مستثنی نبود. آنها مخفیانه در آپارتمان Jay's TriBeCa ازدواج کردند. در سپتامبر 2014، شایعه شد که کارتر-کناولز حلقه دیگری بر روی آن گذاشته و به طور خصوصی عهد خود را تجدید می کند.

محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها

مارگو رابی و تام آکرلی: بازیگر جوخه انتحار با نامزد دیرینه خود در زادگاهش استرالیا در مراسمی بسیار عالی ازدواج کرد.حتی شرکت کنندگان آدرس مکان را نمی دانستند. فقط 50 مهمان حضور داشتند، اما ده ها محافظ امنیتی در محل عروسی آنها در سال 2016 حضور داشتند. بر اساس گزارش ها، تلفن ها و دوربین ها نیز ضبط شده است. پس از انتشار شایعات مربوط به ازدواج آنها، رابی با انتشار عکسی از حلقه خیره کننده خود این خبر را در اینستاگرام تایید کرد.

محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها

کالین جوست و اسکارلت جوهانسون: کمدین و هنرپیشه SNL در سال 2020 در یک مراسم کوچک که گمان می رود در خانه آنها در Palisades نیویورک برگزار شده باشد، ازدواج کردند. او بعداً فاش کرد که چگونه برنامه ریزی یک عروسی بزرگ آسان نیست.

محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها

بنجی مدن و کامرون دیاز: پس از نامزدی سریع، کامرون دیاز و بنجی مدن بی سر و صدا در یک مراسم خصوصی که در خانه او در بورلی هیلز در ژانویه 2015 برگزار شد، ازدواج کردند. آنها در سال 2019 صاحب یک دختر به نام رادیکس شدند.

محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها

میلا کونیس و اشتون کوچر: هیچ تاریخ، جزئیات یا عکسی از عروسی مخفی این زوج در تابستان 2015 منتشر نشده است و این خبر حتی به طور کامل تأیید نشد تا اینکه میلا کونیس ماه‌ها بعد حلقه ازدواج خود را در The Late Show With James Corden پوشید. آنها در سال 2014 صاحب دختر وایات و در سال 2016 پسر دیمیتری شدند.

محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها

اد شیران و چری سیبورن: این خواننده در ژانویه 2019 با عشق دیرینه خود، Cherry Seaborn، ازدواج کرد. طرفداران حتی نمی دانستند که او ازدواج کرده است تا زمانی که او را همسر خود در اشعار آهنگی که در آن سال منتشر کرد، با عنوان Remember the Name نامید. او به پادکست گفت: هیچ کس نمی دانست، هیچ کس سراغ آن نمی رفت، ما شمع روشن کردیم و ازدواج کردیم.

محرمانه ترین عروسی سلبریتی ها

جسیکا آلبا و کش وارن: جسیکا آلبا و کش وارن در می 2008 در دادگاهی در بورلی هیلز ازدواج کردند. منبعی گفت که این بازیگر غیررسمی، لباس بلند آبی و دم اسبی پوشیده بود. ماه بعد، آلبا اولین دختر خود به نام آنر را به دنیا آورد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است