دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۱۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
برای پیشگیری از انزال زودرس کاندوم تاخیری بهتر است یا اسپری تاخیری؟
7
زمان مطالعه: 5 دقیقه
انزال رودرس و نرسیدن به لذت جنسی کافی در طی رابطه یکی از مشکلاتی است که در جوامع امروز گریبانگیر بسیاری از آقایان شده است. برای مقابله با این مشکل روش‌های بسیار زیادی وجود دارد.

آیا شما درمورد مشکلات مقاربتی و یا مشکلات جنسی اطلاعاتی دارید؟ مشکلات جنسی یا مقاربتی مشکلاتی هستند که ممکن است حتی روی زندگی ما تاثیرات مخربی داشته باشند و افراد را دچار افسردگی و بیماری های متفاوتی کنند. اما با وجود محصولاتی که می خواهیم به شما معرفی کنیم بیشتر این مشکلات ما حل شدنی می باشند. محصولاتی از قبیل کاندوم تاخیری، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری.

بیشتر افراد به دنبال یک رابطه جنسی با مدت زمان طولانی و سرشار از انرژی هستند تا از رابطه خود حداکثر لذت را ببرند. ولی بعضی از آن ها به خواسته خود نمی رسند و مشکلاتی برایشان ایجاد خواهد شد. برخی از این مشکلات عبارتند از: زودانزالی یا ترس از بیماری های مقاربتی و یا ترس از باردار شدن.
اما امروزه میتوان با خرید کاندوم تاخیری، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری این مشکلات را حل کرد. برای یک رابطه ایده آل که هم آقایان و هم خانم ها بتوانند لذتی برابر داشته باشند بهتر است که شناخت بهتری از خرید کاندوم تاخیری، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری داشته باشیم تا بدانیم کدام یک برای ما مناسب تر خواهد بود.

تفاوت های بین کاندوم تاخیری، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری

 اسپری تاخیری یا ژل تاخیری

همه افراد حق دارند که در یک رابطه جنسی بیشترین لذت را ببرند اما چرا بسیاری از آن ها از این لذت محرومند؟ با توجه به اختلالاتی که در خصوص رابطه جنسی پیش می آید بسیاری دچار مشکل می شوند. بسیار تا هنوز رابطه را شروع نکردند، به پایان می رسد و هنوز به لذت نرسیده تمام می شود. اما چاره چیست؟ نباید لذت برد؟ باید تا آخر در زندگی زناشویی با این مشکل روبرو باشیم؟ خیر. با ما در ادامه همراه باشید تا به معرفی چند محصول به شما کمک کنیم تا از روابط خود بیشترین لذت را ببرید.

همان طور که میدانید زود انزالی یکی از مشکلات بسیار شایع در بین مردان است. یکی از اولین درمان ها استفاده از موادی جهت کاهش حساسیت سر آلت تناسلی مرد است. که این امر با استفاده از کاندوم تاخیری، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری امکان پذیر می باشد. اما چه زمای باید از این سه محصول استفاده کنیم؟ برای آگاهی بیشتر، بهتر است که تفاوت های آنها را با هم بررسی کنیم.

حتماً بخوانید:
درمان انزال زودرس با 11 ماده غذایی

درمان انزال زودرس با 11 ماده غذایی

درمان زود انزالی با تغذیه شامل استفاده از مواد غذایی است که میتوانند تاثیر بسیار مثبتی در سطح هورمون های مرتبط با انزال، میزان جریان خون ورودی به آلت…

کاندوم های تاخیری نسبت به اسپری های تاخیری یا ژل تاخیری از لیدوکائین کمتری برخوردار هستند زیرا از کاندوم ها بیشتر برای جلوگیری از بارداری و یا انتقال بیماری های مقاربتی استفاده می شود.
اسپری های تاخیری معمولا حاوی ۱۰ درصد لیدوکائین هستند که نسبتا مقداری زیاد است. اما ژل های تاخیری در بیشتر مواقع حاوی فقط ۲ درصد لیدوکائین هستند که بی حسی کمتری نسبت به اسپری ایجاد می کند برای همین میل جنسی فرد تغییری نمی کند. خیلی از آقایان بخاطر همین بی حسی شدید، ترجیح می دهند از ژل های تاخیری استفاده کنند.

کاندوم تاخیری بهتر است یا اسپری ؟

درون کاندوم های تاخیری به موادی مایع یا نسبتا جامد آغشته شده است که معمولا درکمتر از ۱۰ دقیقه پس از استفاده شدن ایجاد بی حسی نسبی می کند. این بی حسی حدودا می تواند تا ۲۰ دقیقه عمل کند.
در اسپری از هوای فشرده و الکل استفاده می شود که در هنگام بر خورد با پوست ایجاد گرما می کند و برای چند ثانیه فرد بر روی آلت خود احساس سوزش می کند و بعد از چند ثانیه اعصاب ناحیه مورد استعمال رو بی حس می کند.
در ژل تاخیری از الکل خبری نیست و اغلب این ژل ها بر پایه آب درست می شوند و همچنین با پایین بودن لیدوکائین موجود در آنها، احساس سوزش ایجاد نمی شود و بی حسی شدید نیز حس نمی شود.

مشکلات جنسی یکی از بزرگترین مشکلات زناشویی به حساب می آید که اگر چاره ای برای آن تدبیر نشود ممکن است که به جدایی زوجین ختم شود. پس بنابراین هر چه که میتواند به لذت بخش بودن روابط زناشویی کمک کند، بهتر است که کاملا شناخته شود. ما باید در مرحله اول بدن خود و مشکلات مربوط به آن را بشناسیم و هر چیزی را که میتواند به ما کمک کند نیز شناسایی کنیم و به خوبی از آن استفاده کنیم.
کاندوم تاخیری، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری می توانند به مشکلات زناشویی ما کمک شایانی کنند. برای هر فرد انتخاب کردن کاندوم تاخیری، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری متفاوت می باشد و بستگی به مشکلات آن فرد دارد پس بنابراین برای داشتن یک رابطه لذت بخش باید بهترین آنها را انتخاب کرد.

اسپری تاخیری

هریک از این سه محصول دارای مزایای متفاوتی هستند. به طور مثال افرادی که مشکلات زود انزالی حادی ندارند و فقط صرفا جهت جلوگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی قصد استفاده از این سه محصول را دارند بهترین گزینه کاندوم های تاخیری می باشد.

حتماً بخوانید:
کاندوم فضایی : نحوه ی استفاده از کاندوم فضایی و ویژگی های آن

کاندوم فضایی : نحوه ی استفاده از کاندوم فضایی و ویژگی های آن

کاندوم فضایی بر افزایش لذت جنسی هنگام برقراری رابطه جنسی توجه بیشتری دارد. معمولا افرادی که تجربه استفاده از کاندوم فضایی را داشته‌اند لذت حاصله از…

یکی دیگر از روش‌های بسیار آسان برای افزایش مدت زمان رابطه جنسی و رفع موقت زودانزالی، اسپری‌های تاخیری هستند. این روش به علت اثربخشی سریع و همچنین نحوه استفاده بسیار آسان، امروزه توسط بسیاری از زوجین مورد استفاده قرار می‌گیرد.
اما بهتر است کسانی که دارای مشکلات نعوظ هستند از اسپرها استفاده نکنند. ژل‌های تاخیری روشی مناسب برای افرادی هستند که به هر دلیلی تمایلی به استفاده از اسپری و یا کاندوم‌ تاخیری ندارند.
نحوه استفاده از ژل‌های تاخیری آسان بوده و تقریبا برای هر فردی که قصد افزایش مدت زمان رابطه و جلوگیری از انزال زودرس را داشته باشد مناسب می باشد.
در حالت کلی استفاده از هر یک از این محصولات بهداشت جنسی مزایای بیشتری به نسبت معایبشان دارد. اما در حالت کلی تنها معایب آن ها این است که در برخی شرایط باعث می شوند فرد به نعوظ طبیعی و کامل نرسد، به همین دلیل ممکن است فرد صد در صد از احساس لذت نکند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (7 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits