دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
کابینت در خواب: تعبیر خواب کابینت دیدن چیست ؟
2
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب کابینت دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن کابینت در خواب را در دلگرم بخوانید .

کابینت در خواب تعبیرش چیست ؟

تعبیر خواب کابینت از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

کابینت در خواب: تعبیر خواب کابینت دیدن چیست ؟

تعبیر خواب کابینت پر

 • کابینت پر در خواب نشانه سعادت و خوشبختی است. شما از آن دسته افرادی هستید که تا آخرین ریال خود را صرف سفر ، معاشرت با دوستان و مهمانی با افرادی که برایتان مهم است می کنید. این نوع نگرش، شما را به فردی دنیا دیده تبدیل کرده است.

تعبیر خواب کابینت خالی

 • کابینت خالی در خواب نشانه سرقت است. احتمالا سارقان وارد خانه یا دفتر شما میشوند و چیزهای ارزشمندی از شما سرقت می کنند. شما تلاش خواهید کرد تا در آینده بیشتر مراقب باشید و از خود و دارایی خود محافظت کنید.

تعبیر خواب کابینت کوچک

 • کابینت کوچک درخواب نماد زندگی طولانی است. شما فقط از افراد خاص مشاوره میگیرید. شما خود را محدود کرده اید. چه زندگی و چه در تغذیه سعی می کنید وسواس نشان دهید.

تعبیر خواب کابینت نو

تعبیر کابینت جدید در خواب:

 • کابینت جدید درخواب نشان می دهد که هنوز ساده لوح هستید . هر چقدر هم سن داشته باشید ، شما فردی خوش بین و انسان دوست هستید که به خوب بودن در افراد اعتقاد دارید. شما در تلاش هستید که مهربانی را در همه پیدا کنید زیرا فکر می کنید همه آن را دارند.

تعبیر خواب کابینت و خالی کردن آن توسط شخص دیگر:

 • اگردر خواب دیدید که کسی کابینت شما را خالی کرد، تعبیرش این است که دیگران در کار شما دخالت می کنند. این شخص احتمالا یکی از اعضای خانواده شماست که به بهانه صلاح و مصلحت شما، در همه کار شما نظر می دهد. آن شخص به شما اجازه نمی دهد که به تنهایی با شرایط دشوار روبرو شوید و از اشتباهات خود درس بگیرید زیرا می خواهد اراده خود را به شما تحمیل کند.

تعبیر خواب ساختن کابینت

تعبیر ساختن کابینت در خواب:

 • کابینت ساختن درخواب نشانه این است که حرکت شما رو به جلو خواهد بود. این احتمال وجود دارد که شما فرصتی برای مهاجرت به خانه یا آپارتمانی داشته باشید.

تعبیر خواب کابینت را سر و سامان دادن:

 • اگر در خواب دیدید که داخل کابیت را تمیز میکردید، تعبیرش این است که لیستی از اولویت هایی که در زندگی برایتان مهم است آماده کنید. شما می دانید که زندگی شما تاکنون نتیجه ای برای اهدافی که تعیین کرده اید به همراه نداشته است ، به همین دلیل احساس می کنید که باید تغییراتی در زندگی بدهید. شما مانند گذشته به دنبال پول نیستید. بلکه توجه خود را به مردم و چیزهایی اختصاص می دهید که به جز لذت چیزی برای شما ندارند.

تعبیر خواب کابینت و فروختن آن:

 • فروش کابینت در خواب نمایانگر پایان یک مرحله از زندگی شما است. شما به این نتیجه رسیده اید که بالغ شده اید. دیگر دست از تخیلات برداشته اید و سعی می کنید در دنیای واقعی زندگی کنید.

تعبیر خواب خرید کابینت

تعبیر خریدن کابینت در خواب :

 • نمادی از مشکلات و مسائل در زندگی شخصی است. شما ممکن است از خانه والدین خود خارج شوید ، زندگی را با شریک زندگی خود شروع کنید یا به یک شهر یا ایالت دیگر بروید. اگر اهداف مشخصی برای خود تعیین کنید ، همه چیز به خوبی خاتمه می یابد.

تعبیر خواب کابینت و هدیه گرفتن:

اگر خواب ببینید کسی به شم کابینت هدیه داد، تعبیرش این است که فردی از اطراف شما بیش از حد در زندگی شما دخالت می کند. ما احتمالاً در مورد یکی از اعضای خانواده یا خانواده همسرتان صحبت می کنیم که سعی دارند نظرات ، تصمیمات و ایده های خود را در همه موارد به شما تحمیل کنند. هیچ راهی برای خلاصی از این شرایط وجود ندارد جز اینکه بگذارید وبروید یا بمانید و بجنگید.

تعبیر خواب کابینت هدیه دادن:

اهدای کابینت به شخصی در خواب به معنای این است که شما باید بگذارید عزیزتان استقلال پیدا کند و خودش برای خودش تصمیم بگیرید. نمی توانید به طور مداوم به آنها توصیه کنید که چه کاری انجام دهند. حتی اگر شخصی که دوستش دارید اشتباهی مرتکب شود ، مجبورید به او اجازه دهید این مشکل را به تنهایی برطرف کند.

تعبیر خواب کابینت و پنهان کرد خود در آن:

پنهان شدن در کابینت در خواب به معنای این است که باید با مشکلی که مدتهاست با آن روبرو هستید کنار بیایید. احتمالاً فهمیده اید که به خودی خود حل نخواهد شد و دشمنان شما هم قویتر از شما هستند. اگر در اسرع وقت کاری در این زمینه انجام ندهید، احتمالا با مشکلات سخت تری روبرو می شوید.

تعبیر خواب کابینت و پنهان کردن کسی در آن

 • اگر در خواب دیدید که کسی را در کابینت پنهان کرده اید، تعبیرش این است که می خواهید با دروغ از عزیز خود محافظت کنید. شما معتقدید که حقیقت به آن ها آسیب می رساند . به همین دلیل تصمیم گرفته اید که ساکت بمانید. با این حال ، حقیقت دیر یا زود برای آن فرد مشخص می شود.
 • اگر درخواب دیدید که شخصی در کابینت مخفی شده بود، تعبیرش این است که در آینده اخبار بدی را خواهید شنید.. اگر منتظر نتیجه امتحان ، مصاحبه شغلی یا آزمایشات پزشکی هستید ، باید خود را برای خبرهای بد آماده کنید. اجازه ندهید این شما را دلسرد کند زیرا برای ادامه کار باید قدرت و شجاعت پیدا کنید.

تعبیر خواب تعمیر کابینت

 • تعمیر کابینت در خواب نشانه این است که شما مهارت این را پیدا کرده اید تا کارهای خود را انجام دهید ونیازی به کسی ندارید.. تنها مشکل این است که بسیار تنبل هستید و برای شروع و پایان هر کار سخت به زمان زیادی نیاز دارید.
 • اگر دیدید که شخص دیگری مشغول تعمیر کابینت بود، تعبیرش این است که پول خود را برای کاری غیر سودآور سرمایه گذاری خواهید کرد. احتمالا کالایی را بخرید که نیاز شما را برآورده نکند و مبلغی را که مجبور بودید برای آن بپردازید توجیه نکند. سعی کنید در مورد هزینه های خود در آینده خوب فکر کنید.

تعبیر خواب کابینت شکستن

شکستن یا خراب کردن کابینت نمادی از خشم یا ناامیدی سرکوب شده است. شخصی در زندگی واقعی شما را آزرده یا به شما صدمه زده است و شما به این فکر می کنید که چگونه از آن شخص انتقام بگیرید. بهتر است اصلاً کاری انجام ندهید.
اگر دیدید که دیگران کابینت را شکسته اند، تعبیرش این است که در نهایت در وضعیت بدی قرار خواهید گرفت. ممکن است شاهد مشاجره بین دو نفری باشید که اخیراً ملاقات کرده اید.. علاوه بر این ، آنها حتی سعی می کنند شما را به درگیری بکشاند. به آنها بگویید که نمی خواهید به هر قیمتی مداخله کنید ، بدون عواقب از آن شرایط خارج می شوید.

تعبیر خواب کابینت و آتش زدن آن:

آتش زدن کابینت درخواب نشانه این است که سرانجام گذشته را فراموش کرده و به راه خود ادامه خواهید داد. احتمالا اتفاقی در گذشته افتاده که قدرت تصمیم گیری را از شما گرفته است. خوشبختانه همه چیز در ذهن شما تغییر خواهد کرد. اگر دیدید که شخصی دیگر کابینت شما را آتش زد، تعبیرش این است که به عزیزی کمک می کنید تا از یک بحران مالی یا شغلی عبور کند. یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان به یک رابطه طولانی مدت یا ازدواج خاتمه می دهد یا شغل خود را از دست می دهد.

تعبیر خواب دور انداختن کابینت:

اگر در خواب دیدید که کابینت خود را دور انداختید، تعبیرش این است از شر رفتارهای بد خود خلاص خواهید شد. شما سرانجام فهمیدید که سبک زندگی تان برای سلامتی شما مضر است. به همین دلیل برنامه و رژیم غذایی خود را تغییر خواهید داد. شما حتی در لحظات سخت نیز انگیزه خواهید داشت و ماموریت خود را با موفقیت به پایان می برید.
اگر درخواب دیدید که کابینت را به سمت کسی پرتاب کردید، تعبیرش این است که باید با عزیزانتان محبت بیشتری داشته باشید.

تعبیر خواب دور انداختن کابینت توسط دیگران

تعبیر این خواب این است که عزیزی شما را ناامید کرده یا به شما صدمه می زند. آن شخص یک حقیقت تلخ را به شما خواهد گفت.
وقتی می بینید شخص دیگری کابینت خود را دور انداخت، تعبیرش این است که شما عزیز خود را در عملی ساختن ایده ها و برنامه هایش حمایت می کنید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

22 تعبیر و تفسیر دیدن خواب تمیز کاری و تمیز کردن

تعبیر خواب چاقو : ۳۲ نشانه و تفسیر دیدن چاقو در خواب

تعبیر اجاق گاز : 29 نشانه و تفسیر دیدن اجاق گاز در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (2 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits