دلگرم
امروز: شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۳ اوت ۲۰۲۲ میلادی
کالکشن طنز و شاد فشن در دنیای مد!
15
چهارشنبه, ۰۸ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۵
بیش‌تر برندها با نمایش‌های پر زرق‌و‌برق عجیب ‌ترین لباس ‌های فشن شو را به نمایش می‌گذارند. در این نمایش‌های اغراق‌آمیز، مدل‌ها با آرایش و اکسسوری‌های عجیب ظاهر شده و توجه همه را جلب می‌کنند.

با تماشای فشن شو برندهای معتبر دنیا سوالات بسیاری در ذهن ایجاد می‌شود. احتمالا شما هم بارها بعد از تماشای لباس‌های عجیب این نمایش‌ها به‌دنبال دلیل طراحی آن‌ها بوده‌اید. چرا برندهای معتبر باید لباس‌هایی تولید کنند که قابل ‌پوشیدن نیست؟ چرا افراد باید با لباس‌های به ظاهر مسخره در فشن شو شرکت کرده و چه هدفی در طراحی این لباس‌ها وجود دارد؟

فشن شو / لباس های عجیب غریب

شاید تصور کنید صنعت فشن، صنعتی است که قصد دارد لباس‌های فاخر و مجلل را به نمایش گذاشته و هدفی از طراحی لباس‌های عجیب و غریب خود ندارد، اما این تصور اشتباه است. در‌واقع طراحی‌های اغراق‌آمیز در این صنعت کاملا تعمدی و هدف‌دار انجام می‌شوند.

فشن شو / لباس های عجیب غریب

با نگاه کردن به تصویر بالا این حس را پیدا می کنیم که ‏وقتی دوست دخترت میگه من حاضرم بیا دنبالم ، تویی که بعدِ دو ساعت جلو درشون منتظرشی :)))))

فشن شو / لباس های عجیب غریب

قبل از هر چیزی باید با معنای فشن آشنا شویم. فشن در‌واقع به‌معنای سبک و شیوه‌ای است که بر تمام جهات زندگی تاثیر می‌گذارد. فشن نشان‌دهنده سلیقه اکثریت یا بعضی از افراد در دوره زمانی خاصی است و آن را نوعی سبک زندگی به‌حساب می‌آورند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (15 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است