مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۳ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۶ مارس ۲۰۲۳ میلادی
آزمایش بمب هسته ای در یک جزیره خالی از سکنه!
3
این آزمایش از طریق واقعیت مجازی انجام شده است . بعد از انفجاز بمب که در وسط دریا و شعاع 20 کیلیومتری صورت میگیرد تمام حیات جزیره از بین می رود !

در این آزمایش ، ابر هسته ای گرد و غبار همانطور که در ویدیو دیده می شود ، بعد از انفجار کل منطقه را فرا می گیرد.

آزمایش بمب هسته ای/ واقعیت مجازی

این ویدئو که یک محیط واقعیت مجازی را نشان می دهد، ساحلی را در یک روز دلپذیر درست قبل از انفجار بمب هسته ای در ساحلی زیبا و مرجانی نشان می دهد. به محض انفجار هسته ای که از طریق واقعیت مجازی صورت می گیرد، صفحه نمایش به رنگ سفید در می آید. در عرض چند ثانیه، کل مکان ویران شده و به نظر می رسد که طوفان شن فوران کرده است. پوشش گیاهی و حیات کامل ریشه کن شده و به زودی ابر عظیمی از دود و غبار در وسط آسمان فوران می کند. آسمان در انتهای ویدئو کمی ارغوانی می‌شود و ابر هسته‌ای غبار در میان آن نشسته است.این ویدیوی وحشتناک یک دقیقه و 51 ثانیه ای اینترنت را شوکه کرد. این ویدیو با عنوان انفجار هسته ای در یک محیط واقعیت مجازی در حال پخش است.در اینجا کلیپی از این آزمایش را می توانید ببینید.


واقعیت مجازی (VR) استفاده از فناوری رایانه برای ایجاد یک محیط شبیه سازی شده است.فناوری واقعیت مجازی (VR) نیروی رو به رشدی فراتر از سرگرمی و ابزاری مهم در آموزش، علم، تجارت، تولید و غیره است.
یکی از روش‌هایی که با آن می‌توان واقعیت مجازی را تحقق بخشید، واقعیت مجازی مبتنی بر شبیه‌سازی است. برای مثال، شبیه‌سازهای رانندگی با پیش‌بینی حرکت وسیله نقلیه ناشی از ورودی راننده و بازخورد دادن نشانه‌های بصری، حرکتی و صوتی مربوطه به راننده، این تصور را به راننده القا می‌کند که واقعاً یک وسیله نقلیه واقعی را رانندگی می‌کند.

با استفاده از واقعیت مجازی مبتنی بر تصویر آواتار، افراد می‌توانند در قالب ویدیوی واقعی و همچنین آواتار به محیط مجازی بپیوندند. می‌توان در محیط مجازی توزیع شده سه بعدی به صورت یک آواتار معمولی یا یک ویدیو واقعی شرکت کرد. کاربران می‌توانند نوع مشارکت خود را بر اساس قابلیت سیستم انتخاب کنند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است