دلگرم
امروز: جمعه, ۱۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
استوری جدید بیرو تکلیف همه را یک سره کرد !
4
جدیدترین استوری علیرضا بیرانوند در مورد رفتنی شدنش .

استوری جدید علیرضا بیرانوند و آب پاکی که روی دست همه ریخت.

استوری بیرانوند

پیام اینستاگرامی علی بیرانوند، ابراز تمایل آشکار او به جدایی از پرسپولیس است؟

او استوری خود را با کنایه نسبت به انتقال‌های چند روز و چند ساعت اخیر فوتبال ایران و ارقامی که درباره آن به صورت رسمی و غیررسمی منتشر شده، آغاز کرده و نوشته: امروز که پرده‌ها کنار رفته و رقم بسیاری از قرارداد‌ها منتشر شده همه میتوانند ببیند و قضاوت کنند که من علیرضا بیرانوند در انتخابهایم به مسائل مالی اهمیت داده ام یا نه.

علیرضا بیرانوند

در بخش بعدی جملات او از دوران حضورش در پرسپولیس با فعل ماضی یاد می‌کند و می‌گوید: حالا با وجدانی آسوده رو به هواداران پرسپولیس می‌گویم من با قلبم ماندم و در کنار هم‌تیمی‌هایم برای سربلندی تیم جنگیدم.

بخش مهم پیام بیرانوند از اینجا به بعد است. او آشکارا از جدایی حرف می‌زند و می‌گوید: امروز، اما دلخورم، چون بی‌مهری دیده‌ام خواسته یا ناخواسته در آستانه تصمیمی دشوار قرارم داده‌اند؛ و بعد: می‌خواهم اطمینان داشته باشید روز‌های درخشانی را که با هم ساختیم فراموش نخواهم کرد؛ و در نهایت: حتی اگر امکان ماندن و ادامه دادن را از من بگیرند، امیدوارم درکم کنید.

به نظر می‌رسد این متن احتیاج به باز کردن کدهایش دارد که احتمالا، موضوع نارضایتی مالی بیرانوند از پرسپولیس و لزوم تجدید نظر در قراردادش برای ادامه همکاری جانمایه آن است. در خط آخر پیام اینکه بیرانوند نوشته"حتی اگر امکان ماندن و ادامه دادن را از من بگیرند" چیزی جز این نیست که با ارقام پیشین حاضر به حضور در جمع هم‌تیمی‌های سابق نخواهد بود.
اما "تصمیم دشوار" ناشی از بی‌مهری هم نکته مهمی است. جدایی؟ حضور در تیم رقیب؟ خروج از ایران و بازی در یک لیگ جدید؟ شاید هم هیچ‌کدام از اینها. بازی ادامه دارد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (4 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits