دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۶ ذو القعدة ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ میلادی
قابلیت جدید واتساپ در راه است !
0
سه شنبه, ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ ۰۹:۵۷
نسخه‌ی بتای واتساپ قابلیت جدیدی از این اپلیکیشن را خواهد داشت.

کالبدشکافی فایل نصبی نسخه‌ی بتای واتساپ از احتمال اضافه شدن قابلیت ارسال پیام در واتساپ ازطریق عینک هوشمند Ray-Ban Stories خبر می‌دهد.

واتساپ

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که کاش می‌توانستید به وسیله عینک هوشمند به کسی تلفن کنید یا بدون دست زدن به گوشی هوشمند خود در واتساپ پیام بفرستید؟ با کالبدشکافی فایل نصبی جدید نسخه‌ی اندروید واتساپ، این ویژگی ممکن است در آینده‌ای نزدیک به واقعیت تبدیل شود. به نظر می‌رسد کار کردن با قابلیت مذکور به عینک هوشمند Ray-Ban Stories و فیسبوک اسیستنت نیاز دارد.

اندروید پلیس با استناد به XDA Developers می‌نویسد کاربران در آخرین نسخه‌ی بتای ۲.۲۲.۹.۱۳ واتساپ رشته‌هایی از داده‌ها را پیدا کرده‌اند که نشان می‌دهد توسعه‌دهندگان این پیام‌رسان در حال کار کردن روی ویژگی‌ جدیدی برای دیکته کردن پیام‌ها ازطریق دستیار فیسبوک هستند. در داده‌ها تنها از واژه Assistant استفاده‌ شده اما احتمالاً به معنای Facebook Assistant است.

با کمک این ویژگی می‌توانید هنگامی که در خیابان راه می‌روید به فیسبوک اسیستنت دستور دهید پیامی در واتساپ به دوست شما ارسال کند. درواقع می‌توانید بدون حتی لمس گوشی هوشمند خود و با استفاده از میکروفون عینک هوشمند Ray-Ban Stories چنین کاری را انجام دهید. در کالبدشکافی انجام‌شده، علاوه‌بر رشته‌های کد، گرافیک‌هایی که شامل عینک هوشمند و آرم واتساپ می‌شود نیز یافت شده است. می‌توان گفت این موردی بسیار خاص برای استفاده از Ray-Ban Stories محسوب می‌شود زیرا این محصول در بازار گجت‌های پوشیدنی انقلاب خاصی نکرده است.

در نهایت باید گفت درست است که چنین ویژگی در نسخه‌ی بتا مشاهده شده، اما نمی‌توان اطمینان داشت حتماً این قابلیت به نسخه‌ی عمومی واتساپ راه پیدا خواهد کرد.

قابلیت جدید واتساپ در راه است !

قابلیت جدید واتساپ در راه است !

قابلیت جدید واتساپ

منبع: زومیتاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است