دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۳ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
صبحگاه مدرسه از آنچه فکر می کنید به شما نزدیکتره !
1
حالا که چیزی تا شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس نمونده بیایید تو این مطلب از خاطرات صف صبحگاهی زمان مدرسه تون با هم حرف بزنیم.

شمایی که این مطلب رو میخونی بهم بگو چند سالته؟ هنوز مدرسه میری یا نه؟همه مدارس صبح خود را با برنامه صبحگاهی و صحبت با دانش آموزان در صف مدرسه شروع می کنند که شامل قرائت قرآن، حدیث از بزرگان دینی، ورزش صبحگاهی، گاهی صبحت مدیر با دانش آموزان و ارائه گزارش ها و اطلاعیه های جدید می باشد.صبحگاه مدرسه برای بسیاری از افراد از جمله دانش‌آموزان، معلمان و والدین، یک تجربه روزانه مهم است. این زمان اولین قسمت از روز تحصیلی است و می‌تواند تأثیر زیادی بر روحیه و عملکرد هر فرد داشته باشد.

صبحگاه مدرسه

برای بعضی افراد، صبحگاه مدرسه ممکن است با هیجان و شور و شوق همراه باشد. آنها ممکن است از دیدن دوستان، شرکت در فعالیت‌های مدرسه و یادگیری جدید لذت ببرند. این افراد معمولاً به دلیل انگیزه و علاقه به تحصیل، با انرژی و پرشور به مدرسه می‌روند.

صبحگاه مدرسه

اما برای بعضی افراد، صبحگاه مدرسه ممکن است به عنوان یک تجربه ناخوشایند و سخت در نظر گرفته شود. این افراد ممکن است با مشکلاتی مانند خستگی، ناراحتی، استرس یا عدم علاقه به تحصیل مواجه شوند. برای آنها، رفتن به مدرسه ممکن است به چالش تبدیل شود.شما چه خاطره ای از صبحگاه مدرسه دارید؟

صبحگاه مدرسه

صبحگاه مدرسه

صبحگاه مدرسه

صبحگاه مدرسه

صبحگاه مدرسه

صبحگاه مدرسه

صبحگاه مدرسه

صبحگاه مدرسه

صبحگاه مدرسهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits