دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۳ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
داستان واقعی سگ گمشده ای که به اداره پلیس رفت!
16
وقتی یک ژرمن شپرد 1 ساله به نام چیکو به خیابان آمد، نترسید و گیج نشد و با صدای بلند زوزه کشید. او تمام شجاعت خود را جمع کرد و کاری کرد که نه صاحبش و نه پلیس انتظارش را نداشتند.

اینجا در دلگرم برای خواندن داستانی الهام‌بخش درباره یک سگ گمشده با پایانی خوش به پایین بروید.


افسران ایستگاه پلیس در اودسا، تگزاس نمی توانستند چشمان خود را باور کنند که حدود ساعت 3 صبح، یک ژرمن شپرد وارد دفتر شد و پنجه های جلویی خود را روی میز پذیرش گذاشت تا خود را تحویل دهد.Chico یک یقه داشت اما برچسب اطلاعات گم شده بود، بنابراین شناسایی صاحب آن غیرممکن بود. ایستگاه پلیس با کنترل حیوانات تماس گرفت و در حالی که تیمش در راه بودند، توله سگ 1 ساله در ایستگاه بود.

داستان واقعی/ سگ گمشده ای که به اداره پلیس رفت

اما چیکو تصمیم گرفت منتظر متخصصان کنترل حیوانات نباشد . افسران پلیس با وجود اینکه شیفت شب بود از این توله شیرین سیر نمی شدند و تحت تأثیر رفتار خوب او قرار گرفتند. آنها حتی این شوخی را مطرح کردند که چیکو برای یک موقعیت K-9 آمده است.

داستان واقعی/ سگ گمشده ای که به اداره پلیس رفت

توله به خانه دوید و صبح روز بعد صاحبش به پلیس اطلاع داد که سگ اوست و او سالم و سلامت در خانه است. خانه چیکو حدود یک مایل با ایستگاه پلیس فاصله داشت.اگر سگ یا گربه ای را با قلاده، ولی گمشده و تنها در خیابان ببینید، توقف می کنید؟ خوشحال می‌شویم در بخش نظرات زیر نظر شما را بشنویم!

داستان واقعی/ سگ گمشده ای که به اداره پلیس رفتاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (16 رای)  

۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

مریدا | ۱ ماه پیش
آخی خوشگلم خوشحالم صاحبت پیدات کرد
0
0
Korosh | ۱ ماه پیش
خوب توایران سگ خوب رو بیشترمیدوزن تا تحویل بدن به صاحبش وزیادم خوب تربیت نمیکنن البته نه همه ولی هشتاد درصدن مردم اینجا واقعا خارجی ها چه فرهنگ خوبی دارن حیوان هاهم حق حقوق دارن مااینجا باید سکوت کنیم
0
0
🤟🧡 | ۱ ماه پیش
🥺🤩اهههه
0
4
پاسخ ها:
مایسا | ۱ ماه پیش
چه خشگله نه 🤩🤩🤩🤩
0
0

hits