مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
تارزان بازهم به سینما می آید!
4
تارزان، قهرمان کلاسیک پالپ که توسط ادگار رایس بوروز خلق شده بود، احتمالا بار دیگر به روی پرده سینما برگردد.

تارزان قهرمان کلاسیک ادبیات و سینما است که توسط «ادگار رایس باروز» خلق شده بود. حقوق نمایشی تارزان توسط شرکت سونی پیکچرز از ادگار رایس باروز، نویسنده آمریکایی خالق این شخصیت گرفته شده است و به دنبال بازآفرینی کامل شخصیت و مالکیت معنوی آن است.

فیلم خارجی / تارزان

استودیو قصد دارد این شخصیت را برای قرن بیست و یکم دوباره اختراع کند، اما بنظر می‌رسد تاکنون هیچ کارگردان، تهیه‌کننده و نویسنده‌ای برای ساخت فیلم «تارزان» با شرکت استدیو قراردادی امضا نکرده است.

فیلم خارجی / تارزان

تارزان (که همچنین نسخه سه‌بعدی آن به بازار عرضه شد) یک پویانمایی خانوادگی به کارگرادنی (تهیه‌کننده آلمانی) رینهارد کلوس می‌باشد؛ و در ۲۰ فوریه ۲۰۱۴ در آلمان در کیفیت سه‌بعدی منتشر شد. فیلم ستارگانی چون کلان لوتز، اسپنسر لاک، آنتون زترهولم و جیمی ری نیومن دارد. فیلمنامه توسط رینهارد کلوس، جسیکا پوستیگو و یونی برنر نوشته شد. فیلم بر پایهٔ تارازان کلاسیک اثر ادگار رایس باروز است که یکی از اثرهای اقتباسی شده (بین این همه فیلم) از تارزان است. تارزان و جین پورتر باید با یک ارتش فرستاده شده توسط مدیرعامل شرکت گریستوک انرژی (Greystoke Energies) روبرو شوند؛ مردی که مدت زیادی پس از والدین تارزان در یک سانحهٔ هوایی می‌میرد.

فیلم خارجی / تارزاناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (4 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است