دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
داستان واقعی گربه ای که گم شد و با بدهی برگشت!
43
چندی پیش ماجرای جالبی در تایلند رخ داد. یک گربه صاحبش را به مدت 3 روز ترک کرد و همه فکر می کردند گم شده است. گربه برگشت و صاحبش خوشحال شد، اما نه قبل از اینکه متوجه یادداشتی روی گردن گربه شود.

بیایید از همان ابتدای داستان شروع کنیم. یک مرد جوان به گربه محبوبش اجازه داد تا از آزادی لذت ببرد. همه ساکنان محله این دوست کوچک پشمالو را می شناختند و دوست داشتند. مرد مطمئن بود که حیوان خانگی اش در خطر نیست.به عنوان یک قاعده، گربه عصر به خانه برمی گشت، بنابراین صاحبش واقعاً نگران شد که گربه یک روز به خانه نیامد. آن مرد تمام محله را در جستجوی حیوان خانگی خود گشت، اما گربه هیچ جا پیدا نشد. مالک با همسایگانش صحبت کرد، اما هیچ یک از آنها چیزی ندیده و نشنیده بودند.

داستان واقعی گربه گمشده

این معما 3 روز بعد حل شد، زمانی که دوست پشمالوی او به خانه بازگشت، گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است. خوشحال به نظر می رسید و بدیهی است که به او خوش گذشته بود. صاحبش سعی نکرد خوشحالی خود را از بازگشت دوستش پنهان کند، اما وقتی متوجه یک یادداشت روی گردن گربه شد، خوشحالی او جای حس دیگری را گرفت.

داستان واقعی گربه گمشده

این یادداشت توسط زنی به نام می نوشته شده بود که در بازار ماهی می‌فروخت، و این چیزی است که در آن نوشته شده است: گربه شما مدام به ماهی خال خالی‌ غرفه من چشم دوخته بود، بنابراین من به او 3 عدد دادم. عمه می در کوچه شماره 2. یاد داشت شماره تلفن هم داشت. مرد جوان بدهی اش را به زن برای ماهی که به حیوان داده بود پرداخت. او سپس این داستان را با همسایگان خود و همچنین شبکه های مجازی به اشتراک گذاشت. او عکس‌های گربه‌اش را اینگونه شرح داد: «۳ روز رفت و با بدهی برگشت. این زیبا نیست؟» شما بودی چیکار میکردی؟

داستان واقعی گربه گمشدهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.6 از 5 (43 رای)  

۶ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

نبات | ۲ ماه پیش
من براش میمیرم اگه گربه ام گم بشه ..خیلی دوسش دارم
0
4
شیما یوسفی | ۲ ماه پیش
چقدر هم زشته
3
0
اذرگون | ۲ ماه پیش
😘😘😘😘گربه ماهی فروش بوده می شناسید که من می شناسم‌میارمش گربه ماهی فروش ، گربه خوس تیپ زیبا ، پشمالو
2
0
کیانا | ۲ ماه پیش
من گربه م گم بشه دق میکنم
0
8
پکوهانس | ۲ ماه پیش
آخی چه گربه ی خوشگلی هست
1
6
کیانا | ۲ ماه پیش
یه جور گفت عزادار شد گفتم باباش مرده
2
5

hits