مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
تصویری دردناک از مادر آرمان عبدالعالی بر مزار پسرش!
13
تصویری دردناک از خوابیدن مادر آرمان عبدالعالی بر مزار پسرش.

مادر آرمان عبدالعالی پس از ده سال که پسرش در زندان بود ، آرمان را برای همیشه از دست داد.

آرمان در 18 سالگی دوست دخترش غزاله را به قتل رساند ، ده سال در زندان بود و به دلیل اینکه خانواده غزاله به زنده ماندن او رضایت ندادند اعدام شد تا پرونده آرمان و غزاله برای همیشه بسته شد.

روز گذشته تصویری از مادر آرمان بر مزار پسرش منتشر شد که دل بسیاری را به درد آورد.

مادر آرماناین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (13 رای)  
قرآن آنلاین
۴ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

مادر | ۱۱ ماه پیش
آرمان همان که از نامش پیداست آرمانی شد در زندان حافظ سه جزء قرآن شد . کارشناسی ارشد مهندس پزشکی گرفت هر روز با خدای خود راز و نیاز کرد قبل از اعدامش پدر و مادرش رو دید سپس با بی رحمی مادر غزاله از دنیا رفت . مادر غزاله اگه مادر بود باید بهش یاد میداد که با هر پسرنامحرمی نباید رابطه داشته باشی تا این جرات هم داشته باشه با پیام و زنگ پسر که مامانم خونه نیست بیا خونمون . آرمان درس خوبی به دختر خانما داد که اگر بی اجازه پدر و مادر خونه نا محرمی وارد بشید جسدت حتی بین زباله هم پیدا نمیشه . ولی جسد آرمان غسل داده و کفن شد آرامگاهش هم مشخصه. خانوادش هم براش سنگ تمام گذاشتن مرحبا بر همچین پدر و مادری که حتی در زندان هم فرزندشو تنها نذاشتن نگفتن که کار خلاف انجام داده بذار تو زندان بپوسه و خانواده آرمان به کل جهان درس دادند که اگه فرزندی از روی نادانی اشتباهی کرد نباید تردش کرد باید دستشو گرفت و حمایتش کرد که پدر و مادر آرمان حتی تو زندان هم از فرزندشون حمایت کردن و به درجه عالی رسوندن. مرحبا و آفرین بر همچین پدر و مادری دست مریزاد.
0
0
مرجان | ۱۱ ماه پیش
وقتی ارمان را با یه پسر 18 ساله دور برم مقایسه می کنم مطمئن میشم که اون هنوز بچه بوده و شاید با اتفاقی که براش رخ داده نمی تونسته اون لحظه تصمیم درست بگیره.
و ای کاش رحم میشد . ایا ما که سنی بالاتر از 18 سال داریم در تمام کارهامون درست تصمیم میگیریم .اگر اینگونه بود که دنیا گلستان بود. بیاید رحم ومهربانی و گذشت را الگو قرار دهیم .
وخدا به تو مادر و پدر کمک کنه واقعا سخته وچقدر امتحان سختی بود چقدر درد سختی میکشید.
0
0
نیایش | ۱۱ ماه پیش
بیچاره🚶🏻‍♀️
0
0
محمد آف | ۱۱ ماه پیش
سلام
طرف زده دختر مردم نابود کرده اینکه دلسوزی نداره.
1
0