دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۰ اوت ۲۰۲۲ میلادی
تصویری دردناک از مادر آرمان عبدالعالی بر مزار پسرش!
13
دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۳۷
تصویری دردناک از خوابیدن مادر آرمان عبدالعالی بر مزار پسرش.

مادر آرمان عبدالعالی پس از ده سال که پسرش در زندان بود ، آرمان را برای همیشه از دست داد.

آرمان در 18 سالگی دوست دخترش غزاله را به قتل رساند ، ده سال در زندان بود و به دلیل اینکه خانواده غزاله به زنده ماندن او رضایت ندادند اعدام شد تا پرونده آرمان و غزاله برای همیشه بسته شد.

روز گذشته تصویری از مادر آرمان بر مزار پسرش منتشر شد که دل بسیاری را به درد آورد.

مادر آرماناین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (13 رای)  
۴ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

مادر | ۸ ماه پیش
آرمان همان که از نامش پیداست آرمانی شد در زندان حافظ سه جزء قرآن شد . کارشناسی ارشد مهندس پزشکی گرفت هر روز با خدای خود راز و نیاز کرد قبل از اعدامش پدر و مادرش رو دید سپس با بی رحمی مادر غزاله از دنیا رفت . مادر غزاله اگه مادر بود باید بهش یاد میداد که با هر پسرنامحرمی نباید رابطه داشته باشی تا این جرات هم داشته باشه با پیام و زنگ پسر که مامانم خونه نیست بیا خونمون . آرمان درس خوبی به دختر خانما داد که اگر بی اجازه پدر و مادر خونه نا محرمی وارد بشید جسدت حتی بین زباله هم پیدا نمیشه . ولی جسد آرمان غسل داده و کفن شد آرامگاهش هم مشخصه. خانوادش هم براش سنگ تمام گذاشتن مرحبا بر همچین پدر و مادری که حتی در زندان هم فرزندشو تنها نذاشتن نگفتن که کار خلاف انجام داده بذار تو زندان بپوسه و خانواده آرمان به کل جهان درس دادند که اگه فرزندی از روی نادانی اشتباهی کرد نباید تردش کرد باید دستشو گرفت و حمایتش کرد که پدر و مادر آرمان حتی تو زندان هم از فرزندشون حمایت کردن و به درجه عالی رسوندن. مرحبا و آفرین بر همچین پدر و مادری دست مریزاد.
0
0
مرجان | ۸ ماه پیش
وقتی ارمان را با یه پسر 18 ساله دور برم مقایسه می کنم مطمئن میشم که اون هنوز بچه بوده و شاید با اتفاقی که براش رخ داده نمی تونسته اون لحظه تصمیم درست بگیره.
و ای کاش رحم میشد . ایا ما که سنی بالاتر از 18 سال داریم در تمام کارهامون درست تصمیم میگیریم .اگر اینگونه بود که دنیا گلستان بود. بیاید رحم ومهربانی و گذشت را الگو قرار دهیم .
وخدا به تو مادر و پدر کمک کنه واقعا سخته وچقدر امتحان سختی بود چقدر درد سختی میکشید.
0
0
نیایش | ۸ ماه پیش
بیچاره🚶🏻‍♀️
0
0
محمد آف | ۸ ماه پیش
سلام
طرف زده دختر مردم نابود کرده اینکه دلسوزی نداره.
1
0