دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
پیرمرد سیگاری ماراتن را در کمتر از سه و نیم ساعت دوید!
4
ایشون چینی 50 ساله ملقب به عمو چن هست،که خیلی سیگار میکشه . این پیرمرد ۵۰ ساله موفق شد یه ماراتن 42 کیلومتری رو کمتر از 3.5 ساعت بدود و در حین مسابقه یه پاکت کامل سیگار هم کشیده است.

یک مرد 50 ساله پس از اینکه موفق شد یک ماراتن را در چین به پایان برساند در حالی که در تمام طول مسابقه سیگار می کشید، معروف شد.دونده‌ای که به نام «عمو چن» شناخته می‌شود به دلیل سیگار کشیدن پیوسته در حین مسابقه شهرت پیدا کرده است و پس از انجام دوباره این کار در ماراتن Xin'anjiang هفته گذشته در Jiande، چین، توجهات را به خود جلب کرده است.

پیرمرد /سیگاری

عمو چن در طول مسابقه سیگار می کشد.پس از اینکه عکس های چن در شبکه های اجتماعی Weibo منتشر شد، مقامات مسابقه گواهی مسابقه او را به اشتراک گذاشتند و زمان پایان او را تایید کردند.این اولین بار نیست که چن در حالی که سیگار می کشد، یک ماراتن دویده است.او همچنین هنگام دویدن در ماراتن گوانگژو 2018 و ماراتن شیامن 2019 به شدت سیگار می کشد.

پیرمرد /سیگاری

یکی از کاربران اینستاگرام نوشت: او را در حالی که سیگار می کشد تماشا کنید.یکی دیگر به شوخی گفت: "پس این همان چیزی است که اوج عملکرد به نظر می رسد."شخصی در Weibo اظهار داشت: "هر کسی که در کنار او بدود بدشانس است" و دیگری اضافه کرد: "آیا این نقض دوپینگ است؟"در حال حاضر هیچ قانونی وجود ندارد که دوندگان ماراتن را از کشیدن سیگار در حین مسابقه منع کند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (4 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است