دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۴ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
نحوه ورود به پنل مددجویان سامانه شفافیت بهزیستی
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامانه شفافیت بهزیستی،نحوه ورود به پنل مددجویان سامانه شفافیت بهزیستی را در ادامه ببینید .

سامانه شفافیت بهزیستی

سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzisti.ir سامانه ای است که سازمان بهزیستی به منظور ایجاد فضایی شفاف نسبت به فعالیت های خود در جامعه، اقدام به انتشار مستندات خود در آن نموده است. این مستندات شامل حوزه های مختلف اعم از نشانی مراکز تحت پوشش، لیست مخارج، مجوز های صادر شده و ... سازمان بهزیستی می شود. در ادامه مقاله ضمن معرفی سامانه شفافیت بهزیستی، به ارائه راهنمای ورود به پنل مددجویان و امکانات این سامانه پرداخته شده است.

برای ورود به سامانه شفافیت بهزیستی از طریق لینک زیر وارد شوید .

ورود به سامانه شفافیت بهزیستی

سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzisti.ir را می توان سامانه ای در راستای تبدیل سازمان بهزیستی به سازمانی شیشه ای بر شمرد. چرا که از طریق این سامانه تمامی اطلاعات و مستندات مربوط به ابعاد گسترده فعالیت های بهزیستی منتشر شده و در دسترس عموم قرار می گیرد.

آموزش ورود به پنل مددجویان سامانه شفافیت بهزیستی

به منظور استفاده و بهره مندی از خدمات ویژه مددجویان که در سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzisti.ir ارائه می شود، لازم است که ابتدا وارد پنل شخصی خود در این سامانه شوید. در ادامه راهنمای ورود به پنل مددجویان در این سامانه ارائه شده است. در ابتدا لازم است که در مرورگر گوشی و یا سیستم خود نشانی سامانه شفافیت بهزیستی یعنی shafaf.behzisti.ir را جستجو کرده تا به صفحه اصلی این سامانه مطابق تصویر زیر هدایت شوید.

نحوه ورود به پنل مددجویان سامانه شفافیت بهزیستی

حال به منظور ورود به پنل مددجویان لازم است که مطابق تصویر زیر بر روی گزینه نشان داده شده با عنوان پنل خدمت گیرندگان کلیک نمایید.

نحوه ورود به پنل مددجویان سامانه شفافیت بهزیستی

با انجام مرحله قبل، فیلد هایی مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی، تاریخ تولد و شماره همراه خود را وارد کرده و بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید.

نحوه ورود به پنل مددجویان سامانه شفافیت بهزیستی

بدین ترتیب فرآیند ورود شما به پنل مددجویان در سامانه شفافیت بهزیستی shafaf.behzisti.ir به پایان رسیده و می توانید از امکانات ارائه شده در پنل خود استفاده نمایید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است