مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ مارس ۲۰۲۳ میلادی
دولت از بازیگر نقش اصلی سریال معروف شرلوک غرامت می گیرد؟!
1
بندیکت کامبربچ بازیگر نامزد جایزه اسکار و ستاره شرلوک زیر ذره بین قرار گرفته است.دولت باربادوس پس از تبدیل شدن به یک جمهوری در سال ۲۰۲۱ شروع به جستجوی نوادگان ثروتمند برده دار سابق کرده است تا از آنها غرامت دریافت کند.

خانواده بندیکت کامبربچ ممکن است در ماه‌های آینده با فشار مالی از سوی باربادوس مواجه شوند. زیرا مقامات دولتی تحقیقاتی را شروع کرده اند تا از خانواده‌های سابق مزرعه‌دار باربادوس غرامت بگیرند. این کشور در سال ۲۰۲۱ رسماً به جمهوری تبدیل شد. دولت باربادوس با شکستن ۳۹۶ سال کنترل سلطنت بریتانیا بر جزیره توانست مستقل شود. حالا مقامات دولتی باربادوس شروع به دریافت غرامت از فرزندان خانواده های برده دار و صاحبان مزارع کرده اند.

بندیکت کامبربچ / بازیگر شرلوک

هفتمین پدربزرگ یا در واقع هفت نسل قبل خانواده بندیکت کامبربچ در سال ۱۷۲۸ مزرعه کلیلند را در سمت شمالی جزیره خرید و مالکیت آن را تا زمانی که برده داری در باربادوس در سال ۱۸۳۴ لغو شد در اختیار داشت. گفته می شود مزرعه کلیلند محل زندگی ۲۵۰ نفر برده بوده است. این مزرعه منبع ثروت اندک خانواده کامبربچ شد.

بندیکت کامبربچ / بازیگر شرلوک

در سال ۲۰۰۵، در کوازولو-ناتال آفریقای جنوبی، کامبربچ و دو نفر از دوستانش نیمه‌شب توسط گروهی از محلیان مسلح ربوده شدند. سرانجام گروگان‌گیران آن‌ها را به منطقه‌ای غیر مسکونی برده و در آن‌جا بدون هیچ توضیحی رهایشان کردند. او دربارهٔ این حادثه می‌گوید: «این به من یاد داد که شما همانطوری‌که به این دنیا می‌آیید، از آن می‌روید؛ به خودی‌خود. این باعث شد من تصمیم بگیرم زندگی کمتر عادی را تجربه کنم.»او به فلسفه بودایی اعتقاد دارد و همچنین علاقه خود را به مدیتیشن و تمرکز حواس ابراز کرده‌است.

بندیکت کامبربچ / بازیگر شرلوکاین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است