دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
استایل میلیونی و پرحاشیه نسلیهان در مهمانی Ay Yapim!
4
نسلیهان آتاگول تصاویر جدید از خودش در شب گذشته دعوتیه مهمانی Ay Yapım (آکادمی بین المللی هنر و علم تلویزیون) منتشر کرد و نوشت: کجا مونده بودیم؟

نسلیهان آتاگول در این ایونت تنها شرکت کرده بود .همچنین استایل او مورد توجه بود از برند Daname Paris با قیمت ۱۵۷۵۰ لیر (تقریبا ۴۰ میلیون تومان) است.

نسلیهان آتاگول/بازیگر زن ترک

نسلیهان آتاگل Neslihan Atagül بازیگر ۳۰ ساله که با خبرهای خیانت همسرش کادیر دوعلو به او در یک مکان شبانه با چند خانم بسیار خبرساز شده بود شب گذشته در مهمانی Ay Yapım حضور داشت و درباره خبرهای خیانت گفت : این ها همه غیر از واقعیته ،ما خوشحال و از حال خودمون ممنون و راضی هستیم. چند شب پیش کادیر دوعلو نزدیک های خانه خود با لباس حمام نیمه شب دیده شد.

نسلیهان آتاگول/بازیگر زن ترک

از او همچنین در مورد آنچه در مطبوعات ادعا شده است، این واقعیت که توسط شوهرش خیانت شده است، سؤال شد.این بازیگر پاسخ داد: دوستان شما به خوبی می دانید که تا به امروز من رفتار بی ادبانه ای با هیچ یک از شما نداشته ام. اگر واقعاً می دانستم و احساس می کردم که شنیده می شوم، با همه شما مفصل صحبت می کردم. اما یک وضعیتی وجود دارد که من هر چه می گویم، هرکس آن طور که می خواهد برداشت می کند و آن طور که می خواهد نظر می دهد. قبلا هم گفته ام و باز هم می گویم. آنچه نوشته شد با واقعیت مغایرت داشت، ما بسیار راضی هستیم، حال ما بسیار خوب است، این همان چیزی است که ما برای شما نیز آرزو می کنیم.

نسلیهان آتاگول/بازیگر زن ترک

نسلیهان آتاگول/بازیگر زن ترک

وقتی از این بازیگر درباره بازگشتش به سینما پرسیده شد، گفت:این در مورد بازگشت نیست زیرا من هرگز تسلیم نشدم. ما «آه بلیندا» را داشتیم که مردم واقعاً آن را دوست داشتند و هنوز هم بسیار محبوب است. Gecenin Ucunda نیز وجود داشت. فقط یک ماه است. اکنون استراحت می کنم، به تعطیلات می پردازم و پروژه ها را ارزیابی می کنم.

نسلیهان آتاگول/بازیگر زن ترک

نسلیهان آتاگول/بازیگر زن ترک

نسلیهان آتاگول/بازیگر زن ترک

نسلیهان آتاگول/بازیگر زن ترکاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.8 از 5 (4 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

بارانا | ۶ ماه پیش
خب چه اجباری دارید عکس بزارید بعد اینهمه داغون کنید این بیچاره ها رو باور کنید اگه هنرپیشه های خارجی ببینن این بلاها رو سر لباسشان میارین توی عکس ازتون شکایت میکنن
0
3

hits