مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۲ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
داستان پندآموز عشق و محبت واقعی!
43
داستان های کوتاه به دلیل اینکه حجم کمتری نسبت به رمان و داستان های بلند دارند و وقت زیادی از خواننده را نمی گیرند بیشتر مورد توجه هستند.داستان ها به ما تجربه ها و درس های بزرگی را در زمانی کوتاه می آموزند.

پیرمردی با همسرش در فقر زیاد زندگی میکردند هنگام خواب ، همسر پیرمرد از او خواست تا شانه ای برای او بخرد تا موهایش را سرو سامانی بدهد. پیرمرد نگاهی ُحز ن آمیز به همسرش کرد و گفت که نمیتوانم بخرم حتی بند ساعتم پاره شده و در توانم نیست تا بند جدیدی برایش بگیرم...

داستان پندآموز / عشق و محبت واقعی

پیرزن لبخندی زد و سکوت کرد. پیرمرد فردای آنروز بعد از تمام شدن کارش به بازار رفت و ساعت خود را فروخت و شانه برای همسرش خرید. وقتی به خانه باز گشت شانه در دست با تعجب دید که همسرش موهایش را کوتاه کرده است و بند ساعت نو بر ای او گرفته است... مات و مبهوت اشکریزان همدیگر را نگاه میکردند.

داستان پندآموز / عشق و محبت واقعی

اشکهایشان برای این نیست که کارشان هدر رفته است برای این بود که همدیگر را به همان اندازه دوست داشتند و هرکدام بدنبال خشنودی دیگری بودند. به یاد داشته باشیم اگر کسی را دوست دار ی یا شخصی تو را دوست داشته باشد باید برای خشنود کردن او سعی و تلاش زیادی انجام دهی.
عشق و محبت به حرف نیست باید به آن عمل کرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (43 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است