دلگرم
امروز: شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۳ اوت ۲۰۲۲ میلادی
برنامه استعدادیابی قهرمان جایگزین عصر جدید شد !
1
جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ۱۶:۱۲
برنامه استعدادیابی قهرمان در قالب استعدادیابی ورزشی از شبکه سه سیما روی آنتن می رود .

برنامه استعدادیابی قهرمان در حوزه رشته‌های مختلف ورزشی طراحی شده و شامل مراحل هیجان‌انگیزی می‌شود که شرکت‌کنندگان خود را با چالش‌های متفاوتی مواجه می‌کند.

این مسابقه برگرفته از نمونه‌های خارجی و موفق جهانی است که نیرو، سرعت عمل و استقامت شرکت‌کنندگان از نکاتِ‌اصلی و مهم آن محسوب می‌شود؛ چرا که آنها با چنین شاخصه‌هایی باید برای حضور در مسابقه با یکدیگر رقابت کنند.

مسابقه «قهرمان» به تهیه‌کنندگی محمدحسین سعادتی و کارگردانی محمد پیوندی به زودی فراخوان خود را منتشر می‌کند تا میزبان شرکت‌کنندگان اولین فصل از مسابقات باشند.

برنامه استعدادیابی قهرمان

«قهرمان» پس از انتشار فراخوان خود وارد مرحله راستی‌آزمایی می‌شود و پس از آن با 400 نفر به صورت رسمی اولین مرحله این مسابقه را آغاز می‌کند.

جزئیات دیگر پروژه جدید شبکه سه به زودی اعلام خواهد شد.

به نظر می‌رسد با توجه به استقبال مخاطبان از برنامه‌های استعدادیابی خصوصاً «عصرجدید»، شبکه سه و چند شبکه دیگر به سراغِ ساخت برنامه‌های استعدادیابی می‌روند.

برنامه استعدادیابی قهرمان

البته بارها این نکته مطرح شده، «عصرجدید» استعدادِ کشف‌نشده‌ها را به نمایش درمی‌آورد؛ حتی کسانی که تلویزیون برای تماشا ندارند و رویِ جایگاه حاضر می‌شوند و استعداد ذاتی‌شان را به منصه ظهور می‌رسانند.

«ستاره‌ساز» برنامه دیگر شبکه سه بود که در قالب استعدادیابی ورزشی از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رفت؛ البته گفته می‌شود این مسابقه کاملاً متفاوت از «ستاره‌ساز» است؛

حالا مشخص نیست «قهرمان» قرار است برنامه‌ای مجزا باشد، یا پرونده برنامه‌ای مثل «ستاره‌ساز» و «عصرجدید» را ببندد.

این گمانه‌زنی‌ها در حالی اتفاق می‌افتد که ساختارِ برنامه‌ای مثل «قهرمان» به جز حضور استعدادهای ورزشی شباهت چندانی با «عصرجدید» ندارد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است