مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۲ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۴ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
استندآپ کمدی آقای مسعول در سری جدید مسابقه پنج ستاره
1
فصل جدید مسابقه تلویزیونی «پنج ستاره» با اجرای حسین رفیعی از این هفته چهارشنبه و پنجشنبه ـ ۹ و ۱۰ آذر ماه ـ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

فصل جدید مسابقه «پنج ستاره» به تهیه‌کنندگی فرهاد مختاری در ۵۲ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای با محوریت آشنایی با تربیت فرزندان تهیه و تولید شده است. این مسابقه تلویزیونی از این هفته چهارشنبه و پنجشنبه ساعت ۲۱ پخش می شود.

حسین رفیعی / مجری مرد

در این مسابقه رقابت بین دو خانواده ۳ تا ۷ نفره با حضور تماشاچیان شکل می گیرد. شرکت‌کنندگان باید جواب سوالی مرتبط با شخصیت‌های نمایشی را پیدا کنند و روی یک مار لغزان (بازی مسیریابی مارپیچ) گزینه درست را اعلام کنند.

در هر مسابقه بازی‌های خانوادگی تکلیف میزان زمان و تعداد نفرات گروه‌ها را معین می‌کند و در پایان جوایز به صورت نقدی به برندگان اهدا می شود.

حسین رفیعی / مجری مرد

در این مسابقه شخصیتی به نام مسعول با "ع" که نقش آن را مصطفی احمدی ایفای می کند، استندآپ کمدی اجرا می کند و مخاطبان در طول مسابقه شاهد گپ و گفت طنز او با مجری برنامه و شرکت کنندگان هستند.

مسابقه «پنج ستاره» کاری از گروه تهران و شهروندی است که هر هفته از دوشنبه تا پنج شنبه ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

حسین رفیعی / مجری مرداین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است